ट्रेंडिंग:

>> परम्परागत रुपमा राज्य ब्यवस्थामा रहेको ढिलासुस्ती विकासको बाधक —प्रदेश प्रमुख शेरचन >> गाउँटोलमै साप्ताहिक स्वास्थ्य सेवा केन्द्र >> चटपटेको व्यापार : लगानी कम, आम्दानी राम्रो >> कुंवरवर्तीमा शुरु भयो पांचौं उपमेयरकप महिला भलिबल >> एमबीबीएसमा ७ जनासहित मणिमुकुन्दका १५ जनाले पाए पूर्ण छात्रवृत्ति >> नेपाल सुपर लिगमा धनगढी र इलाम तथा काठमाडौं र बुटवलबीच खेल हुँदै >> आन्तरिक उत्पादनको आलु–प्याजमा भ्याट नलाग्ने, आन्दोलन फिर्ता >> बुद्ध जन्मस्थलभित्र भारतीय दुतावासको सांस्कृतिक उत्सव >> कालिकाकी खनाललाई एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवाद उपाधि >> कविता लेख्ने नवोदित युवाहरूलाई >> ‘भुस्याहा कुकुर’ खोज्दै सैनामैना >> विमानस्थलमा सरकारको खोजी… >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> पुरुषतर्फ आरभ र रिकु तथा महिलातर्फ आसाकुरा र महेश्वरी प्रथम >> पुरानो शिक्षा नीति फेर्न जरुरी छ– मन्त्री सिम्खडा >> एमाले बाहेकले देश बनाउने काम गर्न सक्दैनन् : ओली >> देश र राजनीति शीर्षकमा सहिद क्याम्पसमा गरियो नाटक मञ्चन >> ६ वर्षीया बालिकालाई करणीको आरोपमा आफ्नै बाबु पक्राउ >> यू–१९ एसिया कप : पाकिस्तानसँग नेपाल ७ विकेटले पराजित >> प्रदेशमा सामुदायिक क्याम्पसको गरिमा बढाएको छ — मन्त्री सिके गुप्ता >> ९ जिल्लामा शान्ति समाजको नागरिक संवाद >> उधारो सहमती गरि सरकारले ठगेको निमार्ण ब्यवसायीहरुको गुनासो >> एभरेष्टमा वादविवाद >> गौतमबुद्ध विमानस्थलः नियमित अन्तर्राष्ट्रिय उडानका लागि व्यवसायीले थाले आन्दोलन >> यू १९ एसिया कपः नेपालले पाकिस्तानलाई दियो १५३ रनको लक्ष्य >> फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो >> एनसेलको सेयर बिक्रीमा राजनीतिक र प्रशासनिक नेतृत्वको साँठगाँठ : गगन >> सरकार बिस्तारबारे लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री र सभामुखबीच छलफल >> रिलायबल लाईफ इन्स्योरेन्सले दियो ३१ लाख २० हजार वीमा दावी >> १४ किलो सुन प्रकरण छानबिनका लागि समिति >> भारतलाई बिजुली बेचेर प्राधिकरणले गर्‍याे १५ अर्ब २४ कराेड आम्दानी >> समस्यामा परेका ऋणीलाई सहजीकरण >> एसीसी यू-१९ एसिया कप : पहिलो खेलमा नेपाल पाकिस्तानसँग भिड्दै >> १६ दिने अभियान र महिलामाथिको हिंसा >> मध्यराति विमानस्थलबाट १४ किलो सुन बरामद, दुई जना पक्राउ >> ब्यवसायीमाथि हातपात, दुईजना पक्राउ >> मौसम पूर्वानुमान : कोशीमा हल्का वर्षा, तराईमा हुस्सुको सम्भावना >> बंगलादेशले नेपालबाट ४० मेगावाट बिजुली किन्ने >> राष्ट्रिय कृषि गणनाको तथ्यांकमा त्रुटीः रूपन्देहीको २४ विगाहामा सुन्तला खेती ! >> उपेक्षामा महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविका >> हिंसाविरुद्धको अभियान र महिला पुरुष अधिकारको कुरा >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> भोलिदेखि आठौं अन्तर्राष्ट्रिय पर्वतीय महोत्सव >> घोडेपानी र उल्लेरीलाई सडक सञ्जालले जोड्दै >> मानव अधिकार कला महोत्सव हुने >> प्रदेश निजामती विधेयक प्रदेश प्रमुखबाट प्रमाणीकरण >> खेल सप्ताहको पाचौ दिन खेल जारी >> ऋण उठाएर कर्मचारीलाई तलब दिनुपर्ने लज्जास्पद अवस्था छ : ओली >> राजसंस्था पुन:स्थापनासहित ७ वटा एजेन्डा लिएर राप्रपा सडकमा उत्रिने >> मन्त्रिपरिषद् बैठक : एनसेल प्रकरण छानबिनका लागि ५ सदस्यीय समिति गठन
मनोरञ्जन

बल्कोट अर्घाखाँची–रुपन्देही सम्पर्क समाजको तीजमिलन

२३ भाद्र २०८०, शनिबार १९:१९
२३ भाद्र २०८०, शनिबार १९:१९

बुटवल, २३ भदौ ।

बल्कोट अर्घाखाँची – रुपन्देही सम्पर्क समाजको आयोजनामा तिज मिलन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

समाजको स्थापनादेखि विभिन्न समयमा विविध कार्यक्रम गर्दै आएकोमा आगामी दिनमा यस्ता कार्यक्रमहरु जन्मभूमि बल्कोटमा नै पुगेर गर्नको लागि छत्रदेव गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का अध्यक्ष तेज प्रसाद खनालले अनुरोध गरेका थिए । गाउँमा बाँदर र बँदेल आतंक तीव्र गतिमा फैलिएको र यसलाई समाधान गर्नका लागि शहर केन्द्रित भएको बौद्धिक जनशक्तिको सहयोगको अपेक्षा सिङ्गो पालिकाले गरेकोले समाधानका उपाय खोजी गरेर मातृभूमि फर्किन उनको अपिल थियो ।

कार्यक्रममा राष्ट्र बैंक सिद्धार्थनगरका उप निर्देशक जीवन प्रकाश पाण्डेले यसप्रकारका कार्यक्रम सधैंभरि गरिरहन र संस्कार नयाँ पुस्तामा हस्तान्तरण गर्ने कार्यमा लाग्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए । समाजका निवर्तमान अध्यक्ष दिपक पन्थीले आफ्नो शुभकामना मन्तव्य दिदै तिजको पर्वको मौलिकतामा आधुनिकता भित्रिएको र यसले नेपाली समाजमा चरम पुँजीवादी व्यवहारको विकास गरेकोले यस्ता कार्यक्रम मार्फत गलत तत्वलाई निस्तेज पार्नु पर्नेमा जोड दिएका थिए । कार्यक्रममा सस्थाका वरिष्ठ उपाध्यक्ष विष्णु प्रसाद पौडेलले पनि मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

कार्यक्रममा आजीवन सदस्यहरु, विभिन्न विषयगत उपसमितिहरु, निवर्तमान कार्य समितिलाई सम्मान पत्रबाट सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा राष्ट्रिय कलाकार दिपु मगर र कल्पना कुसुमले सांस्कृतिक प्रस्तुति मार्फत उपस्थित सम्पूर्ण दिदिबहिनीहरुलाई छमछमी नचाएका थिए । कार्यक्रममा प्रथम उपाध्यक्ष रुपलाल पन्थी, महिला उपसमिति संयोजक मञ्जु भुसाल पन्थी, सल्लाहकार नवराज श्रेष्ठ, कोषाध्यक्ष हरि न्यौपाने लगायतले तिज पर्वको शुभकामना मन्तव्य दिएका थिए ।

समाजले जन्मभुमि प्रतिको आफ्नो उत्तरदायित्व कहिल्यै नभुल्ने र आगामी दिनमा बल्कोटमा विशेषज्ञ सहितको स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गर्ने र त्यहाँको कृषि उत्पादनलाई बजारीकरण गर्नका लागि सधैं प्रयत्नशील रहेको अध्यक्ष मोहन भट्टराईले बताए । त्यस अवसरमा सचिव समाजसेवी धुर्व सापकोटा,कार्यक्रम संयोजक सस्थाका कोषाध्यक्ष हरि न्यौपाने लगायतले पनि बोलेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?