ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ४८,विपक्षमा २८ , राप्रपा र लोसपा तटस्थ >> संघीय संसदको हिउँदे अधिवेशन अन्त्य गर्न सिफारिस >> ‘बा–आमासँग नगरप्रमुख’ कार्यक्रमको प्रभावकारिता बढ्दै >> गाउँपालिकाको अनुदानमा खेतबारी जोत्ने आधुनिक उपकरण >> वर्षको अन्तिम दिन,सुनको भाउमा नयाँ रेकर्ड >> म्यानमारमा सैन्य कुपछि ह्वात्तै बढ्यो गरिबी दर >> बाजुरा केन्द्रबिन्दु बनाएर ३.७ रेक्टर स्केलको भूकम्प >> वाणिज्य बैंकहरूले घटाए ब्याजदर >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल मलेसियासँग भिड्दै >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले आज विश्वासको मत लिने >> कोरियामा देखेको कफीले जव प्रेमको ध्यान मोड्यो…! >> देश बचाउन कांग्रेस–एमाले मिलौंः डा. शेखर कोईराला >> पशु बधशालाः १५ वर्षदेखिको सपना पूरा हुँदै >> विद्यार्थीहरूलाई जोडौं भर्ना अभियानमा >> उजाडिएका गाउँघरमा छरौं– आशाको सुनौलो किरण >> पर्यटन केन्द्र बन्दै ‘गौतमबुद्ध राष्ट्रिय उद्यान’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सत्ता समिकरणमा प्वाल पारेर नेपाली कांग्रेस सत्तामा आउन चाहान्छ: पौडेल >> गुल्मीको हिमालय आधारभूत विद्यालयमा दिवाकर पन्थीले गरे टीकाराम गुरु स्मृति अक्षयकोष स्थापना >> हरेक परिवर्तन एमालेको विचारबाट निर्देशित : पद्मा अर्याल >> ठुलाखर्क सेवा समाज रूपन्देहीद्वारा भित्तेपात्रो विमोचन >> ‘सफा हिमाल अभियान २०२४’ को ध्वजारोहण समारोह सम्पन्न >> जेसीआई तिलोत्तमाको नया वर्ष शुभकामना तथा क्यालेण्डर विमोचन >> बिग्रिए सिसिटिभी, अपराधका घटनामा वृद्धि >> सुप्रिम सहकारी पीडितको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न : जिबि र सागर कहिले पक्रिन्छन् ? >> अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता संरक्षणका लागि कर्णालीमा अभियान >> स्कलर्समा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई >> नेशनल प्याथल्याब भयो आइएसओ प्रमाणीकरण (भिडियोसहित) >> आगलागी सम्बन्धी कृत्रिम घट्ना अभ्यास >> गृहमन्त्री लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति बन्दैन : प्रधानमन्त्री >> `ई-ड्राईभ नेपाल´ को सेवा लुम्बिनीमा >> झाडापखाला नियन्त्रणमा ढिलाई किन ? >> अग्नी जोखिम व्यवस्थापनमा ध्यान दिने बेला >> कार्यालयमा नारा, वनमा डढेलो >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना >> आईपीएल क्रिकेटमा शीर्ष स्थानको राजस्थानलाई गुजरातले हरायो >> ईद उल फित्रमा एमाले रुपन्देहीको शुभकामना >> इस्लाम धर्मावलम्बीले इद–उल–फित्र मनाउदै, आज सार्वजनिक बिदा, प्रधानमन्त्रीले दिए शुभकामना >> एसीसी प्रिमियर कपमा नेपालले पहिलो खेल मलेसियासँग खेल्ने >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सीमा क्षेत्रका वासिन्दासँग परिवारमैत्री वातवरण बनाउँदै सशस्त्र प्रहरी >> रुपन्देही ईभेन्टसको ईफतारीमा सहयोग >> बुटवलमा पहिलो पटक कलेजोको बायोप्सी जाँचको सुरुवात ग्यास्ट्रो सेन्टरमा >> गण्डकी सरकारलाई दीर्घकालीन निर्णय गर्न सर्वोच्चको रोक, वैशाख १० मा पूर्ण सुनुवाइ >> नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कँडेलले लिए शपथ >> कोशीमा बैसाख ६ गते विशेष अधिवेशन >> होराइजन जिबिएसमा शुभकामना तथा विदाई कार्यक्रम सम्पन्न >> राष्ट्रिय सभाको उपाध्यक्षमा विमला घिमिरे विजयी >> बुटवलको प्लान बी मा ‘न्यू ईयर ईभ’ >> भारतका ब्रेन मास्टर सुधिरलाई उपाधि

सायारा राना मिस नोवेल सिजन सिक्सको विजेता

३० फाल्गुन २०८०, बुधबार
३० फाल्गुन २०८०, बुधबार

मणिग्राम ।

नोबेल इन्भारमेन्ट एकेडेमीमा मास्टर एण्ड मिस नोवेल आइकन सिजन टु सम्पन्न भएको छ । रुपन्देहीको तिलोत्तमा १५ मधवलियामा रहेको गुरुङ भवनमा आयोजित फाइनल फिनालेमा एकेडेमीका पुर्व विद्यालयका छात्रातर्फ सायारा राना मिस नोवेल सिजन सिक्सको विजेता बनेकी छन् । यस्तै विनिसा पुन प्रथम, युनिसा गुरुङ दोस्रो र सिधिका बस्याल तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । यसैगरी पुर्व विद्यालयका छात्र तर्फ हिमान्सु आले मिस्टर नोवेल सिजन सिक्सका विजेता बनेका छन् । यस्तै प्रथम मिस्टरमा रोहन थापा र दोस्रोमा प्रनाभ पुन भएका छन् ।

प्राथमिक तह अन्तर्गत छात्रातर्फ भएको छनोटमा एन्जल गिरी मिस नोवल बनेकी छन् । यस्तै जेनिसा पावरे प्रथम, लक्षिमा गौतम र तेस्रो स्थानमा प्रिन्सा पुन भएका छन् । प्राथमिक तहअन्तर्गत छात्रतर्फ भएको प्रतिष्पर्धामा मिस्टर नोवेल सिजन ६ को विजेता युनिक अधिकारी भएका छन् भने योजिन छन्त्याल प्रथम, रिहान पुन दोस्रो र केशव गाहाले तेस्रो स्थान प्राप्त गरेका छन् ।

यसैबिच आधारभूत तह अन्तर्गतको छात्रा तर्फ अनुस्का कुँवर मिस नोवल सिजन सिक्सको विजेता बनेकी छन् । यसैगरी सिल्भि कार्की प्रथम, रक्षा पाण्डे दोस्रो र सन्ध्याङ तरामी तेस्रो मिस नोवेल को विजेता बनृका छन् । यसैगरी छात्रतर्फ भएको छानेटमा सफल जिमि मिस्टर नोवेल सिजन सिक्सको विजेता बनेका छन् भने संगम थापा प्रथम र सुमित थारुले दोस्रो स्थान हासिल गर्दै मिस्टर नोवेल हुन सफल भएका छन् ।

यसै अन्तर्गत भएको छनोटमा पुर्व विद्यालयका मिस क्युटिमा विनिसा पुन र केशव गाहा छनोट भएका छन् । यस्तै उत्कृष्ट अनुशासितमा संगम थापा र युनिसा गुरुङ, उत्कृष्ट प्रतिभावानमा हिमान्सु आले र जेनिसा पावरे, सन्ध्या तरामी, सिसधका बस्याल छनोट भएका छन् । यस्तै एकदमै आत्मविश्वासी आइकनमा रमान हितांग र अनुस्का कुंवर, एकदमै क्रियाशिलमा प्रनाभ पुन र रक्षा पाण्डे, मोस्ट चार्मिङमा रिहान पुन र मियांग थापा, मोस्ट हाईजेनिकमा केशव गाहा र सायारा राना, बेस्ट इस्माइलमा लक्षिमा गौतम र हिमांश आले, बेस्ट वार्कमा सिल्भि कार्की र संगम थापा, बेस्ट प्रसनालिटिमा युजिन छन्त्याल र युनिसा गुरुङ, बेस्ट स्किनमा एन्जल गिरि र रिहान पुन तथा बेस्ट फोटोजेनिकमा सायारा राना, रोजन राना, सिल्भि कार्की, सुमित थारु र प्रिन्सु पुन छनोट भएका छन् । दर्शकको छनोटमा मियान थापा र आयोजकको छनोटमा रमान हितांग परेका छन् ।

मास्टर एण्ड मिस नोवेल सिजन सिक्स आईकनमा विजेता, प्रथम, दोस्रो र तेस्रो स्थान हासिल गर्ने सबै विद्यार्थीलाई साना तथा घरेलु उद्योग महासंघ केन्द्रीय सदस्य वसन्त रोका तथा नोवेल एकेडेमीका प्रिन्सिपल खिनु गुरुङले सम्मान गरेका थिए ।

कार्यक्रममा पशुपति कलेजका क्याम्पस प्रमुख जितबहादुर रास्कोटी, पशुपति माविका प्रधानाध्यापक वेद नारायण भट्टराई, नोवेल इन्भारमेन्ट एकेडेमीका प्रिन्सिपल खिनु गुरुङ लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्दै विद्यार्थीको चौतर्फी विकासमा नोवेल एकेडेमी रुपन्देहीमै पहिलो विद्यालय रहेको बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np