ट्रेंडिंग:

>> पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढ्यो >> स्वस्थ नागरिक बनाउन स्वास्थ्य, शिक्षा र कृषिको एकीकृत कार्ययोजना आवश्यक >> हरायो मौलिकता ! >> अवैध सुनसहित भारतीय नागरिक पक्राउ >> सशक्तको १६ औ स्थापना दिवसमा रक्तदान तथा गौशालामा सहयोग >> भैरहवा सेजबाट ईको नेपाल इनर्जीले सुरु ग-यो व्यावसायिक उत्पादन >> दोहोरो अंकले घट्यो नेप्से >> ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु >> १०२ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ >> फेरी मन्त्री बने शरतसिंह भण्डारी >> तेस्रो कार्यकालमा देश र जनताको सेवामा समर्पित हुने अवसर पाए-प्रचण्ड >> प्रधानमन्त्रीमा ओलीको नियुक्तिविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट >> माधव नेपाल प्रधानमन्त्रीको शपथ समारोहमा अनुपस्थित >> नवनियुक्त प्रधानमन्त्री ओलीलाई भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले दिए बधाई >> प्रधानमन्त्री ओलीसहित दुई उपप्रधान र १९ मन्त्रीले लिए शपथ >> प्रकाशमान सिंह र विष्णु पौडेल बने उपप्रधानमन्त्री >> ओलीले लिए प्रधानमन्त्रीको शपथ >> प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले शपथ लिदै >> सुनको मुल्य अहिलेसम्मकै उच्च >> पेशागत महासंघले ग-यो एमाले रुपन्देहीको नयाँ नेतृत्वलाई सम्मान >> अर्जेन्टिनाले जित्यो कोपा अमेरिकाको उपाधि >> काँग्रेसबाट को को बन्दै छन् मन्त्री ? >> एमालेबाट विष्णु पौडेल अर्थ र पृथ्वीसुब्बा सञ्चारमन्त्री बन्दै >> रोटरी क्लव अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीको पदस्थापन >> एमालेले टुंग्यायो ८ मन्त्री (सूचीसहित) >> आज कहाँ कहाँ छ वर्षाको संभावना ? >> नवनियुक्त प्रधानमन्त्री ओलीको शपथ आज >> स्पेनले चौथोपटक जित्यो युरोकपको उपाधि >> कपिलवस्तु पूर्ण खोप सुनिश्चित >> ओली नेतृत्वको सरकार र अपेक्षा >> बढ्दै अर्टिजमको जालो, बच्ने कसरी ? >> सीप सिक्नेको आत्मनिर्भर हुने धोको >> उद्योगले तिरेनन् विद्युतको ५० करोड बक्यौता >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कर्णाली सरकारले साउन १ गते बिदा दिने >> बुटवल टाईगर्स राउण्ड टेबल–२८ को छैठौं साधारणसभा तथा अधिवेशन >> आईसीएफसी फाइनान्सद्वारा छात्राहरुलाई सेनेटरी प्याड वितरण >> घोराहीको गिठेपानी जलाशयमा डुबेर युवक बेपत्ता  >> एमाले अध्यक्ष केपी ओली प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त >> त्रिविले शैक्षिक क्यालेण्डर लागू गरेकोमा प्रधानमन्त्रीद्वारा धन्यवाद व्यक्त >> कांग्रेसमा मन्त्री छान्न सकस, कोइराला पक्ष छलफलमा >> भारतबाट चिनी आयात गर्न १० उद्योगलाई अनुमति >> त्रिशूलीमा बेपत्ता यात्रुको खोजीलाई तीव्रता दिन सुरक्षा प्रमुखहरूलाई प्रधानमन्त्रीको निर्देशन >> ‘देशलाई माथि लैजाने वा तल झार्ने कुरा शिक्षा मन्त्रालयमा भर पर्छ’ >> ट्रम्पलाई गोली हान्ने युवकको परिचय खुल्यो >> बागमती प्रदेशमा नयाँ सरकार गठनको बाटो खुल्दै  >> त्रिशुलीमा बेपत्तामध्ये भेटियो थप एक जनाको शव >> सिमलताल घटना: ५८ जना अझै बेपत्ता >> स्वर्णिम वाग्लेले कुट्ने धम्की दिएको मुकुल ढकालको आरोप >> युरो कप उपाधिका लागि आज राति स्पेन र इङ्ल्यान्ड खेल्दै

सायारा राना मिस नोवेल सिजन सिक्सको विजेता

३० फाल्गुन २०८०, बुधबार
३० फाल्गुन २०८०, बुधबार

मणिग्राम ।

नोबेल इन्भारमेन्ट एकेडेमीमा मास्टर एण्ड मिस नोवेल आइकन सिजन टु सम्पन्न भएको छ । रुपन्देहीको तिलोत्तमा १५ मधवलियामा रहेको गुरुङ भवनमा आयोजित फाइनल फिनालेमा एकेडेमीका पुर्व विद्यालयका छात्रातर्फ सायारा राना मिस नोवेल सिजन सिक्सको विजेता बनेकी छन् । यस्तै विनिसा पुन प्रथम, युनिसा गुरुङ दोस्रो र सिधिका बस्याल तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । यसैगरी पुर्व विद्यालयका छात्र तर्फ हिमान्सु आले मिस्टर नोवेल सिजन सिक्सका विजेता बनेका छन् । यस्तै प्रथम मिस्टरमा रोहन थापा र दोस्रोमा प्रनाभ पुन भएका छन् ।

प्राथमिक तह अन्तर्गत छात्रातर्फ भएको छनोटमा एन्जल गिरी मिस नोवल बनेकी छन् । यस्तै जेनिसा पावरे प्रथम, लक्षिमा गौतम र तेस्रो स्थानमा प्रिन्सा पुन भएका छन् । प्राथमिक तहअन्तर्गत छात्रतर्फ भएको प्रतिष्पर्धामा मिस्टर नोवेल सिजन ६ को विजेता युनिक अधिकारी भएका छन् भने योजिन छन्त्याल प्रथम, रिहान पुन दोस्रो र केशव गाहाले तेस्रो स्थान प्राप्त गरेका छन् ।

यसैबिच आधारभूत तह अन्तर्गतको छात्रा तर्फ अनुस्का कुँवर मिस नोवल सिजन सिक्सको विजेता बनेकी छन् । यसैगरी सिल्भि कार्की प्रथम, रक्षा पाण्डे दोस्रो र सन्ध्याङ तरामी तेस्रो मिस नोवेल को विजेता बनृका छन् । यसैगरी छात्रतर्फ भएको छानेटमा सफल जिमि मिस्टर नोवेल सिजन सिक्सको विजेता बनेका छन् भने संगम थापा प्रथम र सुमित थारुले दोस्रो स्थान हासिल गर्दै मिस्टर नोवेल हुन सफल भएका छन् ।

यसै अन्तर्गत भएको छनोटमा पुर्व विद्यालयका मिस क्युटिमा विनिसा पुन र केशव गाहा छनोट भएका छन् । यस्तै उत्कृष्ट अनुशासितमा संगम थापा र युनिसा गुरुङ, उत्कृष्ट प्रतिभावानमा हिमान्सु आले र जेनिसा पावरे, सन्ध्या तरामी, सिसधका बस्याल छनोट भएका छन् । यस्तै एकदमै आत्मविश्वासी आइकनमा रमान हितांग र अनुस्का कुंवर, एकदमै क्रियाशिलमा प्रनाभ पुन र रक्षा पाण्डे, मोस्ट चार्मिङमा रिहान पुन र मियांग थापा, मोस्ट हाईजेनिकमा केशव गाहा र सायारा राना, बेस्ट इस्माइलमा लक्षिमा गौतम र हिमांश आले, बेस्ट वार्कमा सिल्भि कार्की र संगम थापा, बेस्ट प्रसनालिटिमा युजिन छन्त्याल र युनिसा गुरुङ, बेस्ट स्किनमा एन्जल गिरि र रिहान पुन तथा बेस्ट फोटोजेनिकमा सायारा राना, रोजन राना, सिल्भि कार्की, सुमित थारु र प्रिन्सु पुन छनोट भएका छन् । दर्शकको छनोटमा मियान थापा र आयोजकको छनोटमा रमान हितांग परेका छन् ।

मास्टर एण्ड मिस नोवेल सिजन सिक्स आईकनमा विजेता, प्रथम, दोस्रो र तेस्रो स्थान हासिल गर्ने सबै विद्यार्थीलाई साना तथा घरेलु उद्योग महासंघ केन्द्रीय सदस्य वसन्त रोका तथा नोवेल एकेडेमीका प्रिन्सिपल खिनु गुरुङले सम्मान गरेका थिए ।

कार्यक्रममा पशुपति कलेजका क्याम्पस प्रमुख जितबहादुर रास्कोटी, पशुपति माविका प्रधानाध्यापक वेद नारायण भट्टराई, नोवेल इन्भारमेन्ट एकेडेमीका प्रिन्सिपल खिनु गुरुङ लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्दै विद्यार्थीको चौतर्फी विकासमा नोवेल एकेडेमी रुपन्देहीमै पहिलो विद्यालय रहेको बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?