ट्रेंडिंग:

>> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा >> सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपाली महिला क्रिकेट टिम विजयी >> मोतिपुरमा सातौ जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न >> अवैध लागूऔषध सहित विभिन्न स्थानबाट १२ जना पक्राउ >> नेप्सेमा हरियाली, ७० अंकले बढ्यो >> लुम्बिनीका प्रादेशिक अस्पतालमा निःशुल्क टिकटको व्यवस्था खारेज >> वैवाहिक बलात्कारको मुद्दामा गायक ओडलाई सफाई >> सहयोगको याचना गर्दै न्यौपाने >> परराष्ट्रमन्त्री राणालाई भारत र पाकिस्तानका समकक्षीको बधाई >> उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदुतको भेटवार्ता >> उत्तर कोरियाका कूटनीतिज्ञले दक्षिण कोरियामा शरण लिएको दाबि >> अक्षयकुमारको सरफिरा बक्स अफिसमा असफल >> समाजवादी मोर्चाको बैठक बस्दै >> सिँचाईले ल्यायो खुसी >> बुटवलको चौरहा–गोलपार्क सडकको ठेक्का रद्द, नयाँ टेण्डर आह्वान >> मंगलबार सुन तोलामा ९ सय बढ्यो >> घरमा पुरिएका तीन बालिकाको शव निकालियो, एक अझै बेपत्ता

शिक्षिका–महिला कर्मचारी भलिबलको उपाधि एभरेस्टलाई,न्यू होराइजन उपविजेता

३० भाद्र २०८०, शनिबार
३० भाद्र २०८०, शनिबार

बुटवल,३० भदौ । मणिमुकुन्द कलेज बुटवलमा संचालित चौथो संस्करणको शिक्षिका तथा महिला कर्मचारी भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि साविक बिजेता एभरेस्ट मावि बुटवलले जितेको छ । शनिबार सम्पन्न फाइनल खेलमा एभरेस्टले न्यु होराइजनलाई २–० को सोझो सेटमा पराजित गर्दै उपाधि जितेको हो । प्रतियोगितामा न्यु होराइजन उपविजेता बन्दा गार्गि एकेडेमि बुटवल तृतीय भएको छ । प्रतियोगितामा रुपन्देहीका ८ बिद्यालयको सहभागिता रहेको थियो ।

गार्गिले अक्स्फोर्डलाइ मावि बुटवल लार्इ २–० ले पछाडि पार्दै तृतीय भएको हो । यस अघि शनिबार बिहान भएको सेमिफाइनल खेलमा गार्गि एकेडेमिलाइ पराजित गर्दै एभरेस्ट माबि र अक्स्फोर्ड माबिलाइ पराजित गर्दै न्यु होराइजन माबि फाइनलमा प्रवेश गरेका थिए ।
हरितालिका तिजको अबसर पारेर कलेजको बिबिएस संकायमा सञ्चालित बिद्यार्थीहरुको समुह कोम्ब्सले प्रतियोगिता आयोजना गरेको हो ।

प्रतियोगिताका बिजेता टिमलार्इ बुटवल उपमहानगरपालिकाकि उपप्रमुख सावित्रा अर्याल, मणिमुकुन्द कलेज व्याबस्थापन समितिका अध्यक्ष गम प्रसाद रेश्मी, कलेजका प्राचार्य टुक बहादुर क्षेत्री लगायतले पुरस्कार बितरण गरेका थिए । सो अवसरमा उपमहानगरकी उपप्रमुख अर्यालले तीजको अवसरमा शिक्षिका तथा महिला कर्मचारीबीच अन्तर मावि भलबिल प्रतियोगिता गर्नु आफैमा रचनात्मक काम भएको र यसले महिलाहरुको स्वास्थ्य मजबुद बनाउन टेवा पुग्ने बताइन् ।

कार्यक्रम समापनका अवसरमा मणिमुकुन्द कलेजका सह– प्राचार्य दिबाकर खनाल, बिबिएस संयोजक दिनेश पाण्डे, ब्याबस्थापन संयोजक पशुपति चौधरी, बिज्ञान संयोजक लक्ष्मण गैरे, कलेजका खेल प्रशिक्षक तथा जिल्ला भलिबल संघ रुपन्देहीका उपाध्यक्ष लोकेन्द्र भण्डारी,कोम्ब्सका अध्यक्ष दिपेन्द्र पाण्डे, बिबिएसकी छात्रा प्रिति गौतम लगायतले यो प्रतियोगिताले निरन्तरता पाउनुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?