ट्रेंडिंग:

>> गैंडहवामा १६ पालिकाको घुम्ती बैठक >> अधिकांश डाक्टरहरुमा मपाईंत्व र रुखोपन >> ‘ई’को जीवन रक्षा र सडक व्यवसायीलाई वैकल्पिक व्यवस्था गर : आयोग >> प्रत्येक नेपालीको थाप्लोमा ७९ हजार २०१ रुपैयाँ सरकारी ऋण >> राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरी हस्तक्षेप >> डाक्टरहरु आज पनि आन्दोलनमा >> विकासमा राजनीति हुँदैन : खड्का >> छत्रेश्वरीका कर्मचारीको हातमा कालोपट्टी, कार्यालयमा कालो ब्यानर >> विश्व पर्यटन दिवसः बेलहिया र लुम्बिनीमा पर्यटकलाई स्वागत >> अनाथ आश्रमलाई खाद्यान्न वितरण >> सांसद विनोद चौधरीको तीन कम्पनीमा भारतीय आयकर विभागको छापा >> मंगोलियाविरुद्ध नेपालको कीर्तिमानी जित >> सुन तस्करी प्रकरणमा आजदेखि थुनछेक बहस >> एमाले बागमतिको नेतृत्व चुन्न आज निर्वाचन >> नेपालले मंगोलियालाई दियो ३ सय १५ रनको लक्ष्य >> टी–२० क्रिकेटमा बुटवलका कुशल मल्लको विश्व कीर्तिमान,३४ बलमा शतक पूरा >> यस्तो आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> श्रेष्ठ र अर्यालको टिम मैदानमा (भिडियो अन्तर्वार्तासहित) >> आज विश्व पर्यटन दिवस मनाइँदै >> पाल्पा अस्पतालः रिफर सेन्टरको पहिचान बदल्दै >> सुन तस्करी प्रकरण : आजदेखि थुनछेक बहस सुरु हुने >> लक्षित बर्गको तालिमः फेरिदै महिलाको जीवनस्तर ! >> नेपाल, हङकङ र यूएईबीच त्रिकोणात्मक सिरिज गर्ने क्यानको निर्णय >> बदलिँदो पर्यटन र हाम्रो तयारी >> पर्यटन दिवसः पुनरुत्थानमा जोड दिऔं >> शिक्षकको हातमा चक डस्टर होइन ल्यापटप >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> समाज विकासको मुख्य आधार नै असल संस्कार >> सर्वोच्चले सोध्यो– बाबुराम भट्टराई र माधव नेपाललाई के कारणले मुद्दा नचलाएको ? >> बुटवलमा अन्तर धार्मिक शान्ति सञ्जाल गठन >> चाडपर्व लक्षित गरी सरकारले देशभर ९८ स्थानमा सहुलियत पसल चलाउने >> जुवातास खेल्ने आठजना नगदसहित पक्राउ >> आयल निगमले सर्वसाधारणलाई आईपीओ जारी गर्ने >> रामपुरका जेष्ठ नागरिकलाई गाउँटोलमै भत्ता >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारले दियो राउटेलाई दशै खर्च >> दाङ बस दुर्घटना अपडेट : घाइते भएकाहरुको पहिचान खुल्यो >> गरिबलाई नभई गरिबी लखेट्नुपर्छ : ओली >> यति एअरलाइन्सले सर्वसाधारणलाई प्रिमियम शेयर दिने >> ११ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी, एकजना पक्राउ >> एमाले बाग्मती अधिवेशनको बन्दसत्र सुरु >> सुरक्षा माग्दै चिकित्सकहरू सडकमा >> हाजिरीजवाफमा जामिया गुल्सने भिका प्रथम >> पूर्व प्रधानमन्त्री नेपालद्वारा लुम्बिनीको भ्रमण >> उदीयमान खेलाडी जन्माउने बर्दघाटः खेलकूद विकासमा भने सधै उपेक्षित >> दाङमा बस दुर्घटना, २५ जना घाइते >> घाँस काट्न गएका किसानको भिरबाट लडेर मृत्यु >> लायन्स क्लब अफ देवदह युनाईटेडको स्थापना, अध्यक्षमा आचार्य >> केरुङ–रसुवागढी–चिलिमे २२० केभी प्रसारण लाइन बनाउने सहमति >> विदेशी मुद्राको विनिमय दर कति छ आज ? >> धनगढीको केजी हस्पिटलमा बच्चा जन्माउन गएकी महिलाको पाठेघर निकालियो
खेलकुद

शिक्षिका–महिला कर्मचारी भलिबलको उपाधि एभरेस्टलाई,न्यू होराइजन उपविजेता

३० भाद्र २०८०, शनिबार १९:१३
३० भाद्र २०८०, शनिबार १९:१३

बुटवल,३० भदौ । मणिमुकुन्द कलेज बुटवलमा संचालित चौथो संस्करणको शिक्षिका तथा महिला कर्मचारी भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि साविक बिजेता एभरेस्ट मावि बुटवलले जितेको छ । शनिबार सम्पन्न फाइनल खेलमा एभरेस्टले न्यु होराइजनलाई २–० को सोझो सेटमा पराजित गर्दै उपाधि जितेको हो । प्रतियोगितामा न्यु होराइजन उपविजेता बन्दा गार्गि एकेडेमि बुटवल तृतीय भएको छ । प्रतियोगितामा रुपन्देहीका ८ बिद्यालयको सहभागिता रहेको थियो ।

गार्गिले अक्स्फोर्डलाइ मावि बुटवल लार्इ २–० ले पछाडि पार्दै तृतीय भएको हो । यस अघि शनिबार बिहान भएको सेमिफाइनल खेलमा गार्गि एकेडेमिलाइ पराजित गर्दै एभरेस्ट माबि र अक्स्फोर्ड माबिलाइ पराजित गर्दै न्यु होराइजन माबि फाइनलमा प्रवेश गरेका थिए ।
हरितालिका तिजको अबसर पारेर कलेजको बिबिएस संकायमा सञ्चालित बिद्यार्थीहरुको समुह कोम्ब्सले प्रतियोगिता आयोजना गरेको हो ।

प्रतियोगिताका बिजेता टिमलार्इ बुटवल उपमहानगरपालिकाकि उपप्रमुख सावित्रा अर्याल, मणिमुकुन्द कलेज व्याबस्थापन समितिका अध्यक्ष गम प्रसाद रेश्मी, कलेजका प्राचार्य टुक बहादुर क्षेत्री लगायतले पुरस्कार बितरण गरेका थिए । सो अवसरमा उपमहानगरकी उपप्रमुख अर्यालले तीजको अवसरमा शिक्षिका तथा महिला कर्मचारीबीच अन्तर मावि भलबिल प्रतियोगिता गर्नु आफैमा रचनात्मक काम भएको र यसले महिलाहरुको स्वास्थ्य मजबुद बनाउन टेवा पुग्ने बताइन् ।

कार्यक्रम समापनका अवसरमा मणिमुकुन्द कलेजका सह– प्राचार्य दिबाकर खनाल, बिबिएस संयोजक दिनेश पाण्डे, ब्याबस्थापन संयोजक पशुपति चौधरी, बिज्ञान संयोजक लक्ष्मण गैरे, कलेजका खेल प्रशिक्षक तथा जिल्ला भलिबल संघ रुपन्देहीका उपाध्यक्ष लोकेन्द्र भण्डारी,कोम्ब्सका अध्यक्ष दिपेन्द्र पाण्डे, बिबिएसकी छात्रा प्रिति गौतम लगायतले यो प्रतियोगिताले निरन्तरता पाउनुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?