ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा पित्तथैलीको शल्यक्रिया सेवा पुनः सुचारु >> नेप्सेमा ५४ अंकको उच्च बृद्धि, १२ अर्बको कारोबार >> रोम विधान अनुमोदन गर्न माग गर्दै प्रशासनमा ज्ञापनपत्र >> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा >> सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपाली महिला क्रिकेट टिम विजयी >> मोतिपुरमा सातौ जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न >> अवैध लागूऔषध सहित विभिन्न स्थानबाट १२ जना पक्राउ >> नेप्सेमा हरियाली, ७० अंकले बढ्यो >> लुम्बिनीका प्रादेशिक अस्पतालमा निःशुल्क टिकटको व्यवस्था खारेज >> वैवाहिक बलात्कारको मुद्दामा गायक ओडलाई सफाई >> सहयोगको याचना गर्दै न्यौपाने >> परराष्ट्रमन्त्री राणालाई भारत र पाकिस्तानका समकक्षीको बधाई >> उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदुतको भेटवार्ता >> उत्तर कोरियाका कूटनीतिज्ञले दक्षिण कोरियामा शरण लिएको दाबि >> अक्षयकुमारको सरफिरा बक्स अफिसमा असफल >> समाजवादी मोर्चाको बैठक बस्दै >> सिँचाईले ल्यायो खुसी

जोखिममा परेकालाई जाली वितरण

१८ श्रावण २०७५, शुक्रबार
१८ श्रावण २०७५, शुक्रबार

झिमरुक गाउँपालिका–१ बांगेमरोठ सौतामारे क्षेत्रमा जोखिममा परेका पहिरोपीडितहरुलाई जाली वितरण गरिएको छ । दिव्यशक्ति निर्माण सेवा प्यूठान नगरपालिका–९ का व्यवसायी दिपेन्द्र केसीले जाली प्रदान गरेका हुन् । सौतामारेफेदीमा कार्यक्रम गरी उनले वडा कार्यालय मार्फत ४० थान जाली हस्तान्तरण गरे ।
झण्डै ८१ हजार रुपैयाँ लागतमा जाली खरिद गरी पीडितलाई दिइएको केसीले जानकारी दिए । सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै जोखिममा परेका पीडितलाई सहयोग गरिएको उनको भनाई छ । वार्षिक रुपमा जिल्लाको विभिन्न सामाजिक क्षेत्रमा आफूले स्वेच्छिक रुपमा सहयोग गर्ने सोँच बनाएको समेत केसीले जानकारी दिए । केसी लामो समयदेखि जिल्लाको निर्माण क्षेत्रमा क्रियाशिल छन् । उनले बर्खे विदा सकिए लगत्तै भदौमा प्यूठान नगरपालिका अन्तर्गत पर्ने धँगे र म¥याङको विद्यालयमा शैक्षिक सामग्री वितरण गर्ने योजना बनाएका छन् ।
दैवी प्रकोपको क्षेत्रमा जोखिममा रहेका व्यक्ति, कार्यालय, विद्यालय र सामाजिक क्षेत्रको भौतिक संरचनाको पहिचान गरी जाली वितरण गर्ने वडा अध्यक्ष धुर्वराज खनालले जानकारी गराए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?