ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनीमा ‘शान्ति घन्टी’ को उद्घाटन, पर्यटनमन्त्रीले भने –‘बुद्धको सन्देश विश्वरभर फैलाऔं’ >> भैरहवा मेलामा बुधबारदेखि कुस्ती प्रतियोगिता हुँदै >> देशभरका कारागारमा योग शिविर सञ्चालन हुने >> काेशीलाई हराउँदै आर्मी सेमिफाइनलमा >> लैंगिक हिंसाविरुद्ध सामूहिक प्रतिवद्धता >> कैदीबन्दीलाई योगाभ्यास संस्कृतिमा जोड्दै सरकार >> लुम्बिनी प्रदेशकी सृजनासहित चार जना ढाका कबड्डी लिगमा >> कर्णालीमा विकास बजेटको खर्च सुस्त >> रामघाटमा व्यावसायिक ड्रागन फ्रुट >> गौतमबुद्ध विमानस्थल छिटो सञ्चालनको पहल गर्न देउवासँग व्यवसायीको माग >> गुल्मीमा बालिकाको बलात्कारपछि हत्या आराेपमा पुर्पक्षका लागि एक युवक जेल चलान >> लुम्बिनी चिनी मिलको प्रदूषण न्यूनीकरण गर्न माग गर्दै स्थानीय बासिन्दा आन्दोलनमा >> सुनको भाउ अहिलेसम्मकै उच्च : तोलाको १ लाख १७ हजार ७ सय >> आज सातै प्रदेशका गृहमन्त्रीले प्रहरी समायोजनको माग गर्दै उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठलाई भेट्ने >> नेपाली विद्यार्थी बिपीन जोशीलाई मुक्त गर >> महिला हिंसाबिरुद्वको अभियान र सेतो रिबनको सन्दर्भ >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारको निर्णयविरुद्ध अघिल्लो सरकारले नियुक्त गरेका अस्पतालका अध्यक्षहरुद्वारा सर्वोच्चमा रिट >> पहाडी भूभागका एक–दुई स्थानमा आज हल्का वर्षाको सम्भावना >> पढाइसँगै सीप सिकाउँदै शान्ति >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> केपी ओली कप राष्ट्रिय टि–२० क्रिकेटः नेपाल आर्मी र मधेश प्रदेशको जित >> जनताले फालेको राजतन्त्र अब फर्कदैनः देउवा >> तिलोत्तमा मेलामा पान, गुट्खा खुलेयाम बिक्रीः सकिनै लाग्दा समेत अधिकांश स्टल खाली >> विश्वभर द्वन्द्व अन्त्यको नेतृत्व नेपालले गर्नुपर्नेमा विज्ञहरुको जोड >> गृह जिल्लामा विप्लवको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम >> बसले माेटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा गुल्मीमा एक विद्यार्थीको मृत्यु >> अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा >> अहिलेको सरकार विघटन गर्नुपर्छ : प्रभु साह >> पुषको तेस्रो साता प्रदेशस्तरीय ब्याडमिन्टन हुदै >> उद्घाटन खेलमा रुपन्देही र पाल्पा भिड्ने >> भूकम्पपीडित सुत्केरीको चिसोले मृत्यु >> सामाजिक सुरक्षा कोषमा ९ लाखभन्दा धेरै श्रमिक, ४४ अर्ब ८५ करोड जम्मा >> पोखरामा सम्पन्न ‘फिसटेल रेसिङ कप २०२३’ को उपाधि अजयले जिते >> मधेश प्रदेशविरुद्ध नेपाल पुलिस विजयी, केशल भुर्तेलको शतक >> किसान ठगिदा बिचौलियालाई मालामालः ५ रूपैयाँमा लिएर १०० मा बिक्री >> रामग्राम स्तुप क्षेत्रमा ऐतिहासिक प्रमाण फेला >> भ्रष्टाचारको बढ्दो ग्राफले बढाउँदै चिन्ता >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सस्कृति संरक्षण समाज बुटवललाई उपाधि >> साना किसान कृषि सहकारीको १९ औँ साधारण सभा >> स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेतलाई बर्खास्त गर्न डा. गोविन्द केसीको माग >> गैरीखुट्टा–रुपन्देही समाज गठन >> सर्भिस लेनको डिजाईन फेर्न बुटवल उपमहानगरले ग–यो यस्तो प्रस्ताव >> टेम्पो सञ्चालनमा स्थानीय सरकारको ज्यादतीः ब्यवसायीले गराए दलहरुको ध्यानाकर्षण >> रुपन्देही सामाजिक संजाल अष्ट्रेलियाको अध्यक्षमा काफ्ले र महासचिवमा पाण्डे चयन >> दाङ—रुपन्देही सम्पर्क समाज गठन >> केपी ओली कप : गण्डकी र लुम्बिनी तथा मधेस र पुलिस क्लब खेल्दै >> सांस्कृतिक कार्यक्रमले महोत्सवमा दर्शकहरुको आकर्षण बढ्दै >> गुल्मीमा सत्यवती मेला >> रित्तिदै गाउँ, ६० प्रतिशत गाउँबाहिर, उब्जाउ भूमि बाँझै
मनोरञ्जन

राधाकृष्णको १८ औ सास्कृतिक साझ भब्य सम्पन्न

२७ कार्तिक २०८०, सोमबार १३:५५
२७ कार्तिक २०८०, सोमबार १३:५५

बुटवल, २७ कार्तिक । बुटवलमा खेलकुद, सास्कृतिक र सामाजिक क्षेत्रमा विगत लामोसमयदेखि योगदान दिदै आएको राधाकृष्ण युवा क्लबले शुक्रबार १८ औ सास्कृतिक साझ भब्य रुपमा सम्पन्न गरेको छ । लुम्बिनी फलफुल तरकारी थोक ब्यवसायी संघको मुख्य प्रायोजनमा भएको कार्यक्रममा स्थानिय कलाकारहरुलाई प्लेटफर्म दिने गरि सागितिक कार्यक्रम गरिएको थियो । क्लबका अध्यक्ष सानू बरालले युवाहरुलाई एकतावद्ध गरि आफुहरु संस्थागत रुपमा खेलकुद र सामाजिक क्षेत्रमा भातृत्व र नेतृत्व विकासमा अग्रसर रहदै आएको बताए । ‘धेरै कलाकार र खेलाडीहरु उत्पादनसंगै प्लेटफर्म दिने गरि कार्यक्रम समेत गर्दै आएका छौ ।’—उनले भने । यसैगरि बुटवलका प्रतिभावान साईक्लिस्ट मनिक श्रेष्ठलाई समेत सम्मानपत्रबाट सम्मानित गरिएको थियो ।

कार्यक्रमको एक समारोहका बिच नेकपा एमालेका नेता तथा पुर्व प्रदेश सभा सदस्य दधिराम न्यौपानेले उद्घाटन गर्दै युवाहरु परिवर्तनका बाहक भएको भन्दै विदेश पलायन रोक्ने गरि अभियान थाल्न सुझाव दिए । घर, समाज हुँदै देश विकास गर्न लाग्न उनले सुझाव दिए ।
कार्यक्रममा लुम्बिनी फलफुल तरकारी थोक ब्यवसायी संघका अध्यक्ष गोपाल भुषाल,  बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रबक्ता शिव राना, सुन्दरनगर खानेपानी उपभोक्ता तथा सरसफाई संस्थाका अध्यक्ष बिरमान लामा, वडा नं ७ को वडासदस्य चिनकाजी श्रेष्ठले शुभकामना दिए ।

कार्यक्रममा स्थानिय कलाकारहरुले गायन, नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । यसैगरि कार्यक्रम अन्तरगत राखिएको भाग्यशाली चिठ्ठाको प्रथम पुरस्कार ३२ ईन्च स्मार्ट टिभी सन्तोष तरामुलाई, द्धितिय पुरस्कार माईक्रो ओभन मोनालिसा केसीलाई, तृतिय पुरस्कार ईलेक्ट्रिक गिजर गोपाल घिमिरेलाई परेको छ । यसैगरि ६ जनालाई ईण्डक्सन चुलो, १५ जनालाई ईलेक्ट्रिक हट ब्याग, टि कप लगायत ५१ जनालाई पुरस्कर वितरण गरिएको अध्यक्ष बरालले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?