ट्रेंडिंग:

>> सन्दीप बने टी-२० आईमा १ सय विकेट पूरा गर्ने नेपालको पहिलो खेलाडी >> नेपालको उत्कृष्ट बलिङ, १०६ रनमै बंगलादेश अलआउट >> टी-२० विश्वकप: नेपालले टस जितेर पहिला फिल्डिङ गर्दैं >> ज्येष्ठ नागरिकमाथिको दुव्र्यवहार रोक >> आर्थिक बर्ष सकिन लाग्दा विकास निर्माणको चटारो >> बुटवल–लमही प्रसारण लाइन, २६ अर्ब लागतमा १ सय ७० किलोमिटर बन्ने >> सय भन्दा बढि स्थान बाढी पहिरोको जोखिम क्षेत्र >> महामारीले जन्मिएका ‘उद्यमी’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> यातायात व्यवस्था कार्यालय बुटवलका पुर्व प्रमुख सहित ५ जना नक्कली लाइसेन्स प्रकरणमा पक्राउ >> एचआईभी संक्रमितलाई छात्रवृत्ति, शैक्षिक र पोषण सामग्री वितरण >> टी–२० विश्वकपः बंगलादेशसँग १० वर्षपछि बद्ला लिने मौका >> सामाजिक सुरक्षा भत्ता लिन राष्ट्रिय परिचयपत्र अनिवार्यविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट दायर >> बजाज पल्सर एन १५० अब नेपाली बजारमा >> घोराही उपमहानगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक >> पश्चिम तराईमा असार ६ सम्म तातो हावाको लहर यथावत रहने >> लुम्बिनी र सुदुरपश्चिम प्रदेश प्रमुखबिच भेटघाट >> तेस्रो न्यू होराइजन एसईई फेस्टमा विद्यार्थीको उत्साहजनक सहभागिता >> बुटवलमा ग्रील जोनलाई संघीय सरकारको एक करोड वजेट >> बूढीगण्डकीको अन्यौलतालाई हटाउनुपर्छ : विश्वप्रकाश >> कबाड व्यवसायीको काठमाडौँमा प्रदर्शन, बालेनविरुद्ध नाराबाजी >> करको दर नभई दायरा बढाउन ब्यवसायीको सुझाव >> भारतको उत्तराखण्डमा पर्यटक बोकेको गाडी नदीमा खस्दा १४ जनाको मृत्यु >> संसदीय समितिको बैठकमा एनजीओको खाजा ! >> युसीएमएस भैरहवाद्वारा कपिलवस्तुमा सरोकारवालाहरुसँग अन्तरक्रिया >> पाल्पामा जिप दुर्घटना हुँदा नौ जना घाइते >> कांग्रेस र एमालेका जनप्रतिनिधिले वहिष्कार गरेपछि काठमाडौंको नगरसभा स्थगित >> भिजिट भिसाको दुरुपयोग बढ्दैः अध्यागमनले ५ सय भन्दा बढीलाई विमानस्थलबाटै फर्कायो >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा >> दक्षिण अफ्रिकासँग १ रनले हार्‍यो नेपाल, सुपर ८ मा पुग्ने सम्भावना समाप्त

‘किसानलाई स्वरोजगार बनाउँछु’

१ मंसिर २०७९, बिहीबार
१ मंसिर २०७९, बिहीबार

झविन्द्र फुल्लेल प्रदेश सभाका लागि अर्घाखाँचीबाट उम्मेदवार बनेका छन् । उनले राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट उम्मेदवारी दिएका हुन् । निर्वाचनको मिति नजिक आईरहदा फुल्लेल आफना एजेन्डाहरु जनता माझ मत मागिरहेका छन् । यसै सेरोफोरोमा रहेर फुल्लेसँग गरिएको कुराकानीको सारसंक्षेप ।

तपाईंको उम्मेदवारी के का लागि ?

मेरो उम्मेदवारी यो क्षेत्रको समग्र विकासका लागि हो । यहाँ हिजो जितेकाहरुले पटक पटक धोका दिएका छन् । त्यसका लागि मेरो उम्मेदवारी हो । जमिन बाँझो छ प्लस टु पढ्ने विद्यालय रित्तिन लागिसक्यो । सबै युवाहरु खडी जानुपर्ने बाध्यता सृजना भएको छ । त्यसलाई रोक्नु पर्ने छ । यो क्षेत्रलाई कृषिमा आत्मनिर्भर बनाएर गााउँमै रोजगारी दिन सकिन्छ तर त्यसका लागि योजना छैन । यो क्षेत्रको समग्र विकास हेर्दा अत्यन्त दयनीय अवस्थामा छ । यहाँको सडक जता हेरे पनि धुलाम्य छन् । शिक्षा र रोजगारी प्रत्येक नेताका चुनाव जित्न एजेन्डा मात्रै बनेका छन् त्यसलाई रोकेर । गाउँमै रोजगारी सृजना गर्ने उद्देश्य छ । युवालाई स्वदेशमै राखेर विकास गर्नेका लागि मेरो उम्मेवारी रहेको छ ।

मतदाताले तपाईलाई के प्रश्न गरिरहेका छन् ?

पहिलो कुरा घरदैलोमा पुग्दा धेरै मतदाताहरुले पुरना नेता जस्तै त होइनौ नि भनेर प्रश्न गरेका छन् । उहाँहरुलाई मैले मेरो योजना र एजेन्डाहरु बताएर मत मागिरहेको छु । यहाँ सम्म कि मलाई धेरै अरु पार्टीका कार्यकर्ताहरुले भोट दिएर जिताउनु हुनेछ । मतदाताहरुले विगतमा जिताएकाहरुबाट आफुहरुले धेरै पटक धोका खाएको भनदै नयाँलाई भोट दिने वचन दिनु भएको छ । त्यसैले पनि मैले मेरो जित नजिक देखेको छु ।

तपाईले चुनाव जित्ने आधारहरु के के छन् ?

पहिलेका यस क्षेत्रका नेताहरुले गरेको कमजोरी नै मैले जित्ने आधार हो । मैले जनताका लागि काम गर्ने प्रतिवद्धताहरु गरेको छु । त्यसलाई पनि जनताले राम्ररी बुझ्नु भएको छ । त्यसैले हलो चिन्हमा भोट दिएर मलाई जिताउनु हुन्छ । मैले यस क्षेत्रलाई हरेक हिसावले राम्रो र विशोष गरी कृषिमा नयाँ प्रविधि भित्र्याएर यहाँका हरेक किसानलाई स्वरोजगार बनाउने उद्देश्य बोकेको छु । आफ्नो अवस्था फेर्नका लागि पनि जनताले मलाई मत दिन्छन् भन्ने विश्वास छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?