ट्रेंडिंग:

>> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै >> कालिका युवा क्लव रापाकोटले पुरुष भलिवल प्रतियोगिता गर्ने >> गुरुङ राष्ट्रिय परिषदले भव्य रुपमा मनायो बुद्ध जयन्ती >> स्थानीय सरकार जनताको विश्वास जित्न असफल >> बाँदरबाट मकै जोगाउन दैनिक १३ घण्टा पहरा, विकल्पमा बेसार खेती >> तुलसीपुरका बस्तीमा खानेपानीको हाहाकार >> पहिलो ‘मायादेवी ट्रेल रन’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> देवता चडेको भन्दै कुपिण्डे तालमा हाम फालेकी महिलाको मृत्यु >> कार्यदलको बैठक निष्कर्षबिहीन >> दुई पासपोर्ट भएका गृहमन्त्रीले उन्मुक्ति पाउंदैनन् : शेखर >> प्रधानमन्त्री लोकतन्त्र सिध्याउने खेलमा : उपेन्द्र >> सहकारी पीडितले भोलिदेखि आन्दोलन गर्ने >> मणिमुकुन्द कलेजको सहयोगमा बुटवल–लुम्बिनी साइकल यात्रा >> दाङले चुम्यो दोहोरी खेलको उपाधि >> लुम्बिनीको भ्रमण गर्न पाउनु विश्वका प्रत्येक नागरिकका लागि गौरवको विषयः प्रधानमन्त्री >> एशिया कपका लागि नेपाली महिला क्रिकेट टोली घोषणा >> यस वर्षको मनसुन अवधिमा ४ लाख बढी घरधुरीका व्यक्ति प्रभावित हुने आकलन >> चीनले सुरु गर्‍यो ताइवानको आकाशमा युद्धअभ्यास >> सिंहासन त्यागेर शान्ति खोज्ने पहिलो मानव बुद्ध : प्रदेश प्रमुख शेरचन >> बुद्धका उपदेश र मार्गदर्शनलाई आत्मसात् गर्न सकेमा  बुद्धजयन्तीले सार्थकता पाउँछ:  मुख्यमन्त्री >> सहकारी छानबिन समिति कार्यदलको बैठक आज बस्दै >> बुद्धले देखाएको अहिंसा, शान्ति, मानव कल्याणको मार्ग आज पनि उत्तिकै सान्दर्भिक छ- प्रधानमन्त्री >> राममणि क्याम्पसलाई पुरानै कर्मचारी नियमावली लागु गर्न अदालतको आदेश >> आज चार प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षाको सम्भावना >> सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा उल्लास >> ‘सत्ता र शक्तिको बलमा प्रेसमाथि प्रहार’ >> बुद्ध जयन्ती कि बुद्ध पूर्णिमा ? >> रामग्राममा धातु जात्रा >> वर्तमान समयमा बुद्ध धर्मको सान्दर्भिकता >> लुम्बिनीमा मनोजको मन >> तिनाउ नदीमा डुबेर कालिकाका विद्यार्थीको निधन >> बुटवल देशकै सबल आर्थिक केन्द्र >> रामग्राममा वुद्ध जयन्तीको अवसरमा धातु जात्रा >> राप्ती राजमार्ग बन्द हुने >> गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्धको रिट दर्ता गर्न आदेश >> बाँकेमा ३५ हजार बढी बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाईँदै

‘तीन बर्षमा डिग्री कलेजको योजना ल्याउँछु’

२८ कार्तिक २०७९, सोमबार
२८ कार्तिक २०७९, सोमबार

कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधिसभामा उम्मेदवार बनेका राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका नेता प्रकाश रजौरिया विगत केही बर्षदेखि संघर्ष गर्दै आएका छन् । सेवा भावले जनताको माझ आएको उनको भनाई छ । उनका अनुसार हरेक तवरले राजनीतिले प्रभाव पारेकोले चौतर्फी विकास गर्न उनी प्राविधिक तर्फाको विद्यार्थी भए पनि उम्मेदवारी दिएका छन् । उम्मेदवार रजौरियासँग गरिएको कुराकानीको सारसंक्षेप ।

तपाईंको उम्मेदवारी के का लागि ?
म सेवा भावले जनतामाझ राजनीतिका लागि पाइला राखेको छु । यस क्षेत्रको चौतर्फी विकासमा पछाडि परेको हुँदा राजनीतिमा आएर यो क्षेत्र विकास गर्ने लक्ष्य लिएको छु । मैले शिक्षा, स्वास्थ्य, कृषि र रोजगारलाई प्राथमिकता दिनका लागि उम्मेदवारी दिएको छु ।

मतदाताले तपाईँलाई के प्रश्न गरिरहेका छन् ?

मतदातामा निराशा छाएको छ । यस क्षेत्रमा आधारभूत आवश्यकता समेत पूरा गर्न छैनन् । यसै क्षेत्रका आफूसँगको प्रतिस्पर्धी पटकपटक सांसद मन्त्री भएर पनि विकास गर्न नसकेकोले तपाईले जिते के गर्नुहुन्छ भन्ने आम मतदाताले प्रश्न गर्ने गरेका छन् । त्यसैलाई मध्यनजर गर्दै समाजको उत्थानका लागि नयाँ अनुहार आउन जरुरी देखिएको छ ।

चुनाव जित्न त व्यापक रुपमा जनतालाई आकर्षित गर्न सक्ने एजेन्डा चाहिएला नि ? त्यस्तो के छ तपाईंसँग ?

अरु राजनीतिक दलका उम्मेदवारहरुले निर्वाचित भए पश्चात् पञ्चबर्षीय योजना बनाउँदै गर्दा आफू निर्वाचित भए तीन बर्षमा यस क्षेत्रलाई लक्षित गरी डिग्री कलेज, अस्पताल र रोजगार लक्षित कार्यक्रम प्राथमिकताका साथ ल्याउने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्दछु ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?