ट्रेंडिंग:

>> प्रधान सेनापतिद्धारा सैनिक फिल्ड अस्पताल र महाविद्यालयको उद्घाटन >> पोखरा महानगरमा घुस प्रकरण : तारेखमा छुटिन् उषाकिरण >> सल्यान उद्योग बाणिज्य संघको निर्वाचन तयारी पूरा >> सुझाव संकलन गर्न जनतासँग जनप्रतिनिधि कार्यक्रम >> आफन्तले अझै बुझेनन् भीमाको शव >> लुम्बिनीमा ७ मन्त्रीले लिए सपथ, ११ सदस्यीय भयो मन्त्रिपरिषद् >> अन्ततः एमालेले समर्थन गरेपछि सुदूरपश्चिमको मुख्यमन्त्रीमा सोडारीको दाबी पेश >> लुम्बिनीमा एकीकृत समाजवादीलाई मुख्यमन्त्रीले बनाए ‘खेलौना’, छिनमै सरकारबाट ‘आउट’, छिनमै ‘इन’ >> युक्रेनका प्रधानमन्त्रीको चेतावनीः रुससँगको युद्ध हारेमा तेस्रो विश्वयुद्ध >> सर्वोच्चको आदेशपछि एन्फा उपाध्यक्ष लामा छुटे >> अब ईसेवाबाटै ब्लुबुक नवीकरण र तेस्रो पक्ष बीमा, यसरी लिन सकिन्छ सेवा >> प्रतितोला ६ सय रूपैयाँ घट्यो सुन >> स्वीकृत पाठ्यपुस्तक प्रयोग नगरे कारवाही >> लुम्बिनीमा आज मन्त्रिमण्डल विस्तार हुने , विना विभागीयले पाए जिम्मेवारी >> आज र भोलि बालबालिकालाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइँदै >> आजको मौसमः तराईमा हावाहुरी, पहाडमा वर्षा र हिमपातको सम्भावना >> राजनैतिक स्वार्थको चक्रव्युहमा सामुदायिक विद्यालय >> राष्ट्रिय भूमि आयोग गठन गर >> भिटामिन ए र जुकाको औषधी खुवाउने अभियान सफल बनाऔं >> उद्यम—व्यवसायमा महिला सहकारीको पाइला >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ईस्टन क्राफट एण्ड फलेयर्स सिरिजमा बुटवलका आठ युवा >> बैशाख ७ गते शालिग्राम महोत्सव हुने >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा कलेजोमा पिप जमेको शल्यक्रिया सफल >> विप्लवको पार्टीले २०८४ को आम चुनावमा भाग लिने ! >> एसिसी प्रिमियर कप : साउदी अरबद्वारा नेपाललाई ७४ रनको लक्ष्य >> तिलोत्तमामा ऋष्यश्रृङ्गको शालिक अनावरण >> लुम्बिनीमा विषयगत समितिका सभापतिहरूद्वारा सपथग्रहण >> रोहिणी खोला किनारमा तीन अर्ब लागतको पेट्रोलियम डिपो निर्माण सुरु >> नववर्षको आरम्भ चैत्रशुक्ल प्रतिपदा कि वैशाख सङ्क्रान्ति ? >> सल्यानमा बस दुर्घटना हुंदा १३ जना घाइते >> एन्फा उपाध्यक्ष दावा लामा पक्राउ >> जँगली बँदेलले गाउँ पसेर मकैबाली खान थालेपछि स्थानीय चिन्तित >> बेष्ट ईन्स्टिच्युटले सुरु गर्यो लोकसेवा तयारी कक्षा >> घुस प्रकरणमा पोखरा महानगरका इन्जिनियर पक्राउ >> स्थानीय तहमा सडक बत्ती बापतको ३७ करोड बक्यौता, किस्ताबन्दीमा बुझाउने तयारी >> इलाम र बझाङमा उपचुनावको मतपत्र पठाइदै,इलाम २ मा १९ र बझाङमा ११ जना उम्मेदवार >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित वर्षाको सम्भावना >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल र साउदी अरब भिड्दै >> आज रामनवमी पर्व मनाइँदै, देशैभरि सार्वजनिक बिदा >> जीवजन्तु मानव स्वास्थ्यमा खतरा ! >> स्थानीय तहका विज्ञापनहरू कति समावेशी ? >> तंग्रिन सकेनन् घरेलु उद्योग >> उखुले उठाउँदै किसानको आम्दानी >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सियारीमा रोजगारीको अवसर खोज्न रोजगार संवाद मञ्च >> स्वास्थ्य सेवा बिस्तार गर्दै आम्दा >> गण्डकीका मुख्यमन्त्रीले गरेका निर्णयविरुद्ध कांग्रेस सर्वोच्चमा >> सुदूरपश्चिमका प्रदेश प्रमुखको कदमविरुद्ध कांग्रेस र नाउपा अदालत जाने >> डढेलोले लिदै कर्णालीबासीको ज्यानः दुई महिनामा सातजनाको मृत्यु

क्याननमा  विज्ञान प्रदर्शनी, खाना महोत्सव र खेल सप्ताह

२६ माघ २०८०, शुक्रबार
२६ माघ २०८०, शुक्रबार

बुटवल,२६ माघ । क्यानन माध्यमिक विद्यालय बुटवल ८ सुख्खानगरमा विज्ञान प्रदर्शनी , खाना महोत्सव र खेल सप्ताहका कार्यक्रम भएका छन् । विद्यालयको २७ औ वार्षिक उत्सवको पूर्वसन्ध्यामा खेल सप्ताहको उद्घाटन तथा खाना महोत्सव र विज्ञान प्रदर्शनी भएको हो । विज्ञान प्रदर्शनी कक्षा ११ र १२ का विज्ञान संकायका विद्यार्थीले आयोजना गरेका हुन् । जसमा १० स्टल रहेका थिए ।

यस्तै होटेल म्यानेजमेन्टको कक्षा ११ र १२ का विद्यार्थीले राखेको खाना महोत्सवमा ६ स्टल रहेका छन् । खेलकुद सप्ताहमा प्ले ग्रुपदेखि कक्षा १२ सम्मका विद्यार्थीको सहभागितामा विविध खेलकुद हुनेछन् । जस अन्तर्गत पूर्व प्राथमिक तहदेखि कक्षा १२सम्मका बिद्यार्थीबीच तहअनुसारका खेल हुनेछन् । जसमा दौड, कबड्डी, फुटबल, कुर्ची दौड, क्रिकेट खोखो, ब्याड्मिन्टन, भलिबल लगायतका खेल हुने खेल संयोजक सुमन गिरी तथा विद्यालयका अतिरिक्त क्रियाकलाप प्रमुख मिनराज गिरीले जानकारी गराए ।

कार्यक्रममा बोल्दै विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष थानेश्वर पौडेलले विद्यालयले पाठ्यक्रमको ज्ञानसंगै विद्यार्थीको शारीरिक तथा मानसिक विकासका लागि खेलकुद प्रतियोगिता र अतिरिक्त क्रियाकलापलाई पनि उत्तिकै प्राथमिकता दिएको बताए ।
संस्थाका प्राचार्य डा. शामूएल आर सम्पथले खेलकुदले विद्यार्थीलाई अनुशासित बनाउँदै उनीहरुको व्यक्तित्व विकासमा महत्वपूर्ण भूमिका खेल्ने बताए ।
विद्यालयका सहप्राचार्य सुर्य पाण्डेले विज्ञान प्रदर्शनी र खाना महोत्सवमा सहभागी विद्यार्थीले आफूले कक्षा कोठामा सिकेको ज्ञान व्यवहारमा उतार्न सफल भएको बताए । उनले फागुन ५ गते विद्यालयले २७ आंै वार्षिक उत्सव मनाउन थालेको बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?