ट्रेंडिंग:

>> पाल्पाको नुवाकोट घुमेर फर्किंदै गरेको कार दुर्घटनामा तीनजनाको मृत्यु >> चिनियाँ मन्त्रीसंग व्यवसायीको अनुरोध : गौतमबुद्ध विमानस्थलमा नियमित उडान गरिदिनुस् >> प्रदेश संरचना दलहरुका तेस्रो तहका नेता थन्काउने थलो : गृहमन्त्री >> कुवेतको आवासीय भवनमा आगलागी, कम्तिमा ४० जनाको मृत्यु >> कांग्रेस र रास्वपाका सांसदले संयुक्त रुपमा दर्ता गरे चक्रपथ विस्तारसम्बन्धी सार्वजनिक महत्त्वको प्रस्ताव >> सल्यानको कालिमाटी—५ कर्णालीकै पहिलो पोषणमैत्री वडा घोषणा हुँदै >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङका विद्यालय दुइदिन बिदा >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङमा विद्यार्थीहरु बेहोस >> विद्युत प्राधिकरणले सञ्चालनमा ल्यायो आफ्नै अत्याधुनिक अन्तर्राष्ट्रियस्तरको डाटा सेन्टर >> चन्द्र माविका भूपू विद्यार्थीहरुको पुनर्मिलन >> क्रिकेट संघको नेतृत्वमाथि छानबिन गर्न एमाले सांसद आचार्यको माग (भिडियोसहित) >> प्रेमी जहीरसँग विवाह गर्दै सोनाक्षी >> पार्टी फुटाउने प्रयास भयो- माधव नेपाल >> उपेन्द्र यादव जसपा नेपालको अध्यक्षमा निर्बिरोध निर्वाचित >> दाङबाट काठमाडौं जाने बस सैनामैनामा दुर्घटना, ४३ घाइते >> विश्व बालश्रम बिरुद्धको दिवस >> सन्दर्भः बालश्रम विरुद्धको विश्व दिवस >> वर्षाको कारण नेपाल र श्रीलंकाबीचको खेल रद्द >> शिवराजमा क्यूआर कोडबाटै वडाको सुबिधा >> विद्यालयमा सामग्री पाएपछि खुशी >> रोल्पाका सबै स्थानीयतह पूर्ण खोप सुनिश्चित >> किसानलाई दूधको भुक्तानी १५ दिनमै >> तिलोत्तमाको अति विपन्न नागरिक बिमा कोषः विपन्नका लागि वरदान बन्दै >> यातायातका उपसचिव सुन्दर भट्टराई भ्रष्टाचारी ठहर, ३ महिना कैद >> नेपालविरुद्ध श्रीलंका : वर्षा रोकियो, मैदान निरीक्षण हुँदै >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> युके अध्ययनमा युवाको चासो >> ब्युटिसियन तालिमको समापन गर्न संघीय मन्त्री चौधरी नवलपुरमा >> राष्ट्रपति पौडेल अन्तर्राष्ट्रिय श्रम सम्मेलनमा भाग लिन जेनेभा प्रस्थान >> विविध कार्यक्रम गरी सरसफाई सप्ताहको समापन >> माधव नेपालका भान्जासहित तीनजना निश्कासित >> तिलोत्तमामा नमुना कृषकलाई प्रोत्साहन गर्न अनुदान >> बास्केटबल खेलाडी बिदाई >> गैंडहवा गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनुवाई >> बुद्ध पब्लिकमा जुरेस र बाल क्लब गठन >> प्रादेशिक अस्पतालमा ब्लड बैक खोल्न रक्तदाताहरुको माग >> मेडिटेक अस्पतालको रक्तदानमा ५१ प्वाइन्ट रगत संकलन >> नेपालमा मानवअधिकारको अवस्था सुध्रिएन >> विश्वकप छनौट अन्तर्गत नेपालले आज यमनसँग खेल्दै >> असार ७ गते बजेट पारित गर्ने सरकारको तयारी >> आगामी तीन दिन तातो हावाको लहरबाट जोगिन आग्रह >> टी-२० विश्वकप: नेपालले श्रीलंकाविरुद्ध भोलि बिहान खेल्दै >> जीवी राईलाई छिटो पक्राउ गरी स्वदेश ल्याउन ज्ञानेन्द्र शाहीको माग >> बुटवल उपमहानगरले किन रोक्यो कार्यक्रमबापतको भुक्तानी ? अख्तियार भन्छ–कार्यक्रमको भुक्तानी रोक्न मिल्दैन >> प्रधानमन्त्रीको भारत भ्रमणका बिषयमा सदनलाई जानकारी गराउन एमालेको माग >> दाउन्नेमा पहिरोका कारण सडक अवरुद्ध भए एक घण्टाभित्र सुचारु गरिने >> ज्ञानेन्द्र शाहीको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न गिरीबन्धुको फाइल कहिले खुल्छ ? >> मोदी क्याबिनेटमा कसले कुन मन्त्रालय पाए ? >> राप्रपाका लुम्बिनी प्रदेश सांसद यादवको निलम्वन फुकुवा >> टिपर दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, २ जना घाइते

गैंडहवा गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनुवाई

२९ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
२९ जेष्ठ २०८१, मंगलवार

गैंडहवा ।

रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिकामा अर्थिक वर्ष २०८०÷८१ को सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रममा सहभागीहरुले विकास निर्माण, सुशासन, पारदर्शीता पालिकाबाट हुने गरेका कामको जनताले थाहा पाउनु पर्ने लगायतका विषयमा प्रश्न गरेका थिए ।

स्थानीय जनताले राखेका जिज्ञासाको जवाफ दिदै पालिका अध्यक्ष सुरेन्द्र पौडेलले जनताको भावना अनुसार काम गरिरहेको र बाँकी समय जनताको सेवामै काम गर्ने बताउँदै पालिकालाई अगाडि बढाउन जनताको साथ सहयोग आवश्यक पर्ने बताए । अध्यक्ष पौडेलले जनताको चाहना अनुसार आफू लगायत सम्पूर्ण जनप्रतिनिधिले काम गर्ने बताउँदै सल्लाह सुझाव दिने स्थानीय जनतालाई धन्यवाद दिएका थिए ।

कार्यक्रममा पालिका उपाध्यक्ष माधुरी जैसवालले न्याय सम्पादन र अनुगमनमा आफुले काम गरिरहेको बताइन् । स्थानीयले बाटो लगायत भौतिक निर्माणका काम छोटो समयमा भत्किएको भने प्रश्नमा कमसल काम गर्ने उपभोक्ता तथा ठेकेदारलाई निर्माण कार्य कमसल गरेकालाई भुक्तानी घटाएर दिएको बताउँदै अनुगमनलाई थप ब्यवस्थापन गरेर काम गर्ने बताइन् ।

कार्यक्रममा गैडहवा गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत श्रीप्रसाद गौतमले जनताको इच्छा अनुसार कर्मचारीले काम गरिरहेको बताउँदै नेपालको कानुन अनुसार पालिका भित्रका हरेक क्षेत्रमा काम गर्ने बताए ।

स्थानीयले फजुल खर्च धेरै देखिएको गुनासोमा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत गौतमले प्रदेश सरकार केन्द्र सरकारको नियम अनुसार सेवा सुविधा इन्धन लगायतको खर्च नियम संगत नै रहेको बताएका थिए ।

यस्तै वडा नं. १ देखि ९ सम्म अध्यक्ष, शाखागत प्रमुखहरुले जनताले उठाएका प्रश्नको जबाफ दिएका थिऐ । कार्यक्रममा सुचना अधिकारी गणेश भट्टराईले कार्यक्रमको उद्देश्यमाथि प्रकाश पारेका थिऐ । कार्यक्रममा करिव १५० बढीको सहभागिता रहेको थियोे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?