ट्रेंडिंग:

>> गृहमन्त्री लामिछानेको नाम उल्लेख गरेर छानवीन समिति बन्ने >> बस र टिपर ठोक्किँदा १३ जना घाइते, दुई जना गम्भीर >> कोषाध्यक्षले अह्राएर पशुपतिको भेटी चोरेको दावी >> सहकारी ठगी प्रकरणको कार्यदलको वैठक बस्दै >> आजको मौसमः लुम्बिनीसहित तीन प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षा >> आज रुपन्देहीका बोर्डिङ स्कूलहरुमा शोक विदा >> संघीय संसद्का दुवै सदनको बैठक बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> मासु साक्षरताः आजको आवश्यकता >> खाली हुँदै राम्चे गाउँ >> प्रवक्ताहरूको भूमिका स्पष्ट गर >> लुम्बिनी प्रदेशको आर्थिक योजनाका चुनौति >> लहरे नाँच बचाउँदै महिला >> वन ऐनले थलिदै सरकारी योजना >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> खस्यौली एफसीलाई यु १८ फुटसलको उपाधि >> एमाले दाङको अध्यक्ष सहित सबै पद सर्वसम्मत >> विश्व ज्योतिष महासंघद्वारा नन्दिनी गौशालामा सहयोग >> रेबिजको जोखिम बढेपछि नेपालगञ्जमा धमाधम कुकुरको बन्ध्याकरण गरिँदै >> कञ्चनले सुरु गर्यो निःशुल्क एम्बुलेन्स सेवा >> काँग्रेस क्षेत्र नम्वर ३ रुपन्देहीको बैठक सिरुवारी सामुदायिक होमस्टेमा >> वचत फिर्ता नपाएपछि मञ्जुश्री सहकारीको बुटवल शाखा घेराउ >> तीन दिने उद्घोषण तालिम सम्पन्न >> सुर्खेतमा मिनीबस दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, १८ घाइते >> एमाले दाङको अध्यक्ष आचार्यको नाम टुंगो लाग्यो >> ग्रीलजन्य फलामको अस्वभाविक मुल्यबृद्धि नियन्त्रण गर्न व्यवसायीको माग >> सभामुखको भूमिकाप्रति विपक्षी दलको आपत्ति, संसद र सडकसम्म एक भएर जाने सहमति >> १०१ कम्पनीको सूचि सहित बालेनले भने : गिरीबन्धुको जग्गामा ५० खर्बको खेलोफड्को >> विपक्षीको नाराबाजीबीच प्रधानमन्त्रीले पाए विश्वासको मत >> एमाले बाँकेको अध्यक्षमा निरक गुरुङ विजयी >> इरानका राष्ट्रपति र विदेशमन्त्रीको हेलिकप्टर दुर्घटनामा मृत्यु >> उपेन्द्र यादवको रिटमा आज सुनुवाई हुंदै >> स्थानीय र पश्चिमी वायुको प्रभाव : मेघगर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथो पटक विश्वासको मत लिँदै >> सडक निर्माणमा ढिलासुस्ती अन्त्य गर >> नेपालको संविधानमा धार्मिक स्वतन्त्रता सम्बन्धी व्यवस्था >> भारतको पानी किनेर प्यास मेटाउँदै स्थानीयबासी >> आर्थिक संकटमा मदरसाः बर्ष दिनदेखि उधारो पढाउँदै शिक्षक >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सरावलका वास्तविक चौधरी अस्पतालमा, खर्च अभावका उपचारमा कठिनाई >> कांग्रेसलाई रविको प्रश्न– राति प्रधानमन्त्रीको अफर, बिहान छानबिन समिति कुन नैतिकताले दिन्छ? >> एमाले दाङको अध्यक्षमा महासचिव पोखरेलका बहिनी ज्वाई सर्वसम्मत ? >> वडा नं. ३ र ११ को उपाधि दाबेदारी >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले लिन लागेको विश्वासको मतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट >> जीप र मोटरसाइकल ठोक्किंदा दुईजना घाइते >> मालपोत र नापी कार्यालय टिकापुरका प्रमुखविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २४ करोड जरिवाना माग >> मोबाइल एप्सबाटै मेट्रो कलेजको भवन उद्घाटन >> सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनीले गरेका थिए प्रहरी जवान घिमिरेको हत्या >> कार्यदलमा अझै जुटेन सहमति, संसद बैठक अनिश्चित >> बुटवलबाट १३ जुवाडे पक्राउ >> गुल्मेली सम्पर्क समाज रुपन्देही सिद्धार्थनगरको अध्यक्षमा पुनः ज्ञवाली

तिलोत्तमा वडा नं. ६ को कार्यालय आफ्नै भवनमा

११ बैशाख २०८१, मंगलवार
११ बैशाख २०८१, मंगलवार

तिलोत्तमा, ११ वैशाख ।

रुपन्देहीको   वडा नं. ६ को नवनिर्मित भवन उद्घाटन गरिएको छ । मणिग्राममा निर्मित सो भवनको मंगलबार आयोजित एक कार्यक्रमबिच नगर प्रमुख रामकृष्ण खाणले उद्घाटन गरेका हुन् ।

सो अवसरमा नगर प्रमुख खाणले नागरिकलाई सेवा प्रवाह गर्न सहज होस् भन्ने उद्देश्यले वडा कार्यालय निर्माण गरिएको बताए । उनले नगरपालिकाका १७ वटा वडा मध्ये ११ वटा वडाको आफ्नै कार्यालय भवन निर्माण गरिसकिएको जानकारी दिए ।

उद्घाटन कार्यक्रममा वडाध्यक्ष गणेश पाठकले सबैको सहयोगले छोटो समयमैं भवन निर्माण सम्पन्न गर्न सफल भएको बताए । नयाँ भवनबाट सेवा प्रवाह थप सहज हुने उनले विश्वास व्यक्त गरे ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाका वरिष्ठ इन्जिनियर प्रदिप वनले साढे ५ कट्ठा क्षेत्रफलमा वडा कार्यालय भवन निर्माण गरिएको बताए । वडा कार्यालय भवन निर्माणका लागि २ करोड ३१ लाख लागत अनुमान गरिएकोमा १ करोड ८२ लाख ९३ हजारमा ठेक्का सम्झौता भई निर्माण सम्पन्न भएको बताए ।

२०८० चैतभित्र सक्ने सम्झौता भएकोमा सम्झौता अनुसार नै निर्माण सम्पन्न भएको वरिष्ठ इन्जिनियर वनले जानकारी दिए । उक्त जग्गा स्वर्गीय सरोजमणि आदितले वडा कार्यालयका लागि प्रदान गरेका थिए । वडा कार्यालयले स्वर्गीय आदितको शालिक समेत निर्माण गरेको छ ।

सो अवसरमा नगरपालिकाका उपप्रमुख जगेश्वरदेवी चौधरी, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण अर्याल, वडा नं. ६ का पुर्व वडाअध्यक्ष सुखदेव न्यौपाने, समाजसेवी रोमणिप्रसाद पाठक, शान्ति नमूना मावि व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष शरद भट्टराई, पश्चिम पहुनी माविका अध्यक्ष खुमबहादुर थापा, वडा नं. ६ का वडा सचिव कृष्णबहादुर क्षेत्री, वडा सदस्य सीता खनाल लगायतले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?