ट्रेंडिंग:

>> इन्टरपोलमार्फत यूएईबाट पक्राउ परेका दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो >> संसदीय छानबिन समिति बनाउँदा कम्पनीको नाम उल्लेख गर्नुपर्ने कांग्रेसको अडान >> रुपन्देहीमा पोलियोविरुद्ध ७० हजार बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाइंदै >> कलेजो क्यान्सर बढ्दै, के के हुन्छन् लक्षण ? >> संसदको गतिरोध हटाउन दलहरुको पहल, भोलिको बैठकअघि नै सहमति जुटाउने प्रयास >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> बिउमा लुटिंदै किसानहरु  >> महेशपुर भन्सारले समात्यो ५ लाख बराबरको अवैध कपडा >> बुद्ध परिपथको विकासका लागि पञ्चवर्षीय योजना बनाउँछौः मन्त्री बस्नेत >> सकारात्मक चिन्तनले बनाउँछ स्वस्थ जीवन >> चाउलीको दोभासे रहर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मनपरी गर्ने बुटवलका २ मासु पसललाई जरिवाना >> बुद्धिचाल खेलाडी सेढाइलाई बिदाई >> स्कर्लसमा नेता चुन्न निर्वाचन >> उत्तर प्रदेशको १ प्रतिशत पर्यटक लुम्बिनीलाई पर्याप्त >> बुटवल पूर्ण खोप दिगोपना सुनिश्चितता घोषणा >> विद्यार्थीसँग पर्यावरण सचेतना अभिवृद्धि कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न >> सन्धिखर्कमा पनि खुल्यो कपडा बैंक >> दाङबाट काठमाडौ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा १० यात्रु घाइते >> वडा नं ३ र १ सेमीफाईनलमा >> गृहमन्त्रीलाई कारबाही माग गर्दै नेवि संघको प्रदर्शन >> घरजग्गा र सवारी कर्जामा राष्ट्र बैंकको उदार नीति >> काँग्रेसले संसदमा उत्ताउलो व्यवहार देखायोः ओली >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै नबसी स्थगित >> राष्ट्रिय सभामा कांग्रेसको अवरोध पछि बैठक स्थगित >> नेपालले लगायो २ भारतीय ब्रान्डका ४ मसलाको आयातमा रोक >> प्रतिनिधि सभाको बैठक सर्‍यो >> पाल्पामा रूखबाट लडेर महिलाको मृत्यु >> पाकिस्तान खानेपानी संकटको चरम सिमामा >> संसदीय छानबिन समितिमा अडिग रहने कांग्रेसको निर्णय >> विश्वकपअघि अमेरिका र क्यानडासँग नेपालले वार्मअप खेल खेल्ने >> विपन्नलाई निःशुल्क उपचार सार्थक बनाउँदै काठमाडौं महानगर >> यस्तो छ आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथोपटक जेठ ७ गते विश्वासको मत लिने >> सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोवासीलाई जग्गा र लालपुर्जा नदिन सर्वोच्चको आदेश >> ‘रक्तचाप नियन्त्रणमा पूर्व होसियारी’ >> लुम्बिनीको विकास र पर्यटन >> राजस्व संकलनमा प्रदेश सरकार फेल >> ‘मुंग्रे घार’ नै लिलबहादुरको साहारा >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज पनि बस्दै >> राष्ट्र बैंकलाई तरलता व्यवस्थापनको सकस, बैंकिङ प्रणालीबाट आज फेरि रु. ३५ अर्ब तान्दै >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> सन्दीपलाई विश्वकप खेल्ने टोलीमा राख्न आईसीसीले दियो स्वीकृति >> सकारात्मक चिन्तन : पूर्ण आकारको स्वस्थ जीवन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> राइटपाथ एजुकेसन कन्क्लेभमा अन्जु पन्त र पुर्व मिस नेपाल आउंदै >> गुल्मीमा बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, १२ घाइते (नामावलीसहित) >> बुटवलको विकासका लागि पुनःसंरचना विषयक दुई दिने गोष्ठी सुरु >> छाडा चौपाया व्यवस्थापनमा प्रदेशले चासो दिन्छ: मुख्यमन्त्री महरा

घटना दर्ता तथा सामाजिक सुरक्षा भत्ता विषयक अन्तरक्रिया

५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
५ आश्विन २०८०, शुक्रबार

चन्द्रौटा(कपिलवस्तु) ५ असोज ।

शिवराज नगर प्रमुख अजय थापाले जनतालाई प्रत्यक्ष महसुस हुनेगरी जनशक्ति खटाइ गाउँघरमा पुगी सामाजिक सुरक्षा भत्ता दिइरहेको बताएका छन् । कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका–१, शिवपुरमा शुक्रबार आयोजित घटना दर्ता तथा सामाजिक सुरक्षा भत्ता विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम उनले यस्तो बताएका हुन् ।

जनप्रतिनिधिहरु निर्वाचनको बखत गरेका बाचा अनुसार आफू कार्यक्रम अघि सारे पनि सफल बनाउन एमआइएस अपरेटरहरुको महत्वपूर्ण भूमिका रहेको उनले बताए । अति अशक्त, अपांग तथा वृद्धवृद्धालाई लामो समय लगाएर बैंकमा लाइन, सवारीको पहुँच  नभएका स्थानमा बैंक र जनप्रतिनिधि घरमै पुग्दा सन्तुष्टि हुने गरेको उनको भनाई छ । मार्ग दर्शक अपरेटर नै रहेकोले सम्बन्धित पालिकामा सकरात्मक भुमिका खेल्न समेत नगर प्रमुख थापाले आग्रह गरे ।

यस्तै शिवराज नगरपालिकाकी उपप्रमुख शिव कुमारी थारुले जनप्रतिनिधि निर्वाचित हुँदै गर्दा हस्तलिखित सरकारी कागजपत्र प्रविधिमैत्री बनाउन एमआइएस लगायत कर्मचारीहरुको अत्यन्तै सराहनिय भूमिका रहेको प्रशांसा गरिन् । आम नागरिकसँग प्रत्यक्ष सरोकार राख्ने शाखा नै घटना दर्ता तथा सामाजिक सुरक्षा भत्ता शाखा नगरकै उच्च रहेको उनले जिकिर गरिन् । यस्तै शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर १ का वडा अध्यक्ष खिमबिक्रम केसी, शिवराज नगरपालिकाका एमआइएस अपरेटर दिपक खड्का, बुद्धभुमि नगरपालिका एमआइएस अपरेटर प्रकाश केसी, शिवराज नगरपालिकाकी भावना पौडेल, महाराजगंज नगरपालिका एमआइएस अपरेटर बृजेश कुमार यादव, सुरेश कोहार लगायतले कार्यक्रमलाई सम्बोधन गरेका थिए । जिल्लाका ९० प्रतिशत घटना दर्ता नविकरण भइसकेको एमआइएस अपरेटर तथा फिल्ड सहायक कपिलवस्तु कार्य समितिले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np