ट्रेंडिंग:

>> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ह्वील चियर वितरण >> राप्ती नदीमा माछा मार्ने क्रममा बगेर एक युवा वेपत्ता >> दाङमा मुटुका बिरामीको छैन तथ्याङ्क >> बुटवल उद्योग बाणिज्य संघको नेतृत्वका लागि अर्यालको प्यानल घोषणा >> बुटवलको समृद्धिको लागि औधोगिक क्षेत्र विकासको फड्को मार्ने थलो >> तिलोत्तमा–१३ को जनता माविमा निःशुल्क औद्योगिक प्रशिक्षण तालिम हुने >> एमाले कर्णाली अधिवेशनको निर्वाचन कार्यक्रम सार्वजनिक >> अभिनेता अनमोल केसी पक्राउ >> सल्यानमा जीप दुर्घटना, १५ जना घाइते >> बजार अनुगमनमा तीव्रता (फोटो फिचर) >> आयोग प्रभावकारी भए मात्र संसद र सरकार प्रभावकारी >> डाक्टर कुट्नेलाई कारवाही गर्न निर्देशन >> राजेश स्मृतिको विजयी शुरुवात >> मृगौला रोगीलाई ११ हजार रुपैया आर्थिक सहयोग >> एमाले बागमतीको मतदान फेरि एक बजे सर्‍यो >>  राष्ट्रिय फुटबल टोलीका विमल अस्ट्रेलिया पलायन >> एमाले बागमती अध्यक्ष चुन्न आज मतदान >> रविको चेतावनी : २०८४ को चुनावमा पुराना दल वा रास्वपा मध्ये एउटाको राजनीति सकिन्छ >> प्रधानमन्त्री प्रचण्ड पाण्डा प्रजनन केन्द्र हेर्न छेन्दुमा,भोलि नेपाल फर्कने >> आज विश्व मुटु दिवस, विभिन्न जनचेतनामूलक कार्यक्रमहरू गरी मनाइँदै >> एमाले कोशी प्रदेश अधिवेशन आजबाट सुरु हुँदै >> पुसभित्र सबै जिल्लाका अधिवेशन गर्ने एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्णय >> इजरायलमा कामदार पठाउने सरकारको तयारी >> ‘मुटु जोगाउनै मूख्य चुनौति’ >> विद्यालयमा अनिवार्य सूचना अधिकारी >> सियारीमा अति विपन्न १४ परिवारलाई आवास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कृषक फकाउँदै स्थानीय सरकार >> संस्कृत भाषा अथाह सागर हो, अवमूल्यन नगरौं >> क्रिकेट खेलको पुर्वाधारमा जोड दिन आग्रह >> फरार प्रतिवादी पक्राउ >> दशौ राष्ट्रिय प्रतियोगिता लक्षित खेलाडी उत्पादनमा जोड >> घोराहीमा रेविज सप्ताह सम्पन्न >> मोटरसाइकलमा आगो लगाएको अभियोगमा महिला पक्राउ >> पाल्पाका चिकित्सकहरु पनि आन्दोलनमा >> राष्ट्रपतिद्वारा पैदल हिंडेरै इन्द्रजात्रा अवलोकन >> विजय सभाको झल्को दिने गरी श्रेष्ठ प्यानलको घोषणा सभा >> राष्ट्रिय यातायात उद्यमशील मजदुर भलाई कोषमा पुनः भुषाल >> तीन व्यवसायीको ६० करोड लगानीमा तिलोत्तमामा सिद्धार्थ भूमि ग्रुप >> वर्षौंदेखि जङ्गलमा बास, भएन व्यवस्थापनको पहल >> आकस्मिकबाहेक सबै सेवा बन्द गरेर बाँकेका डाक्टरहरु आन्दोलनमा >> ‘मोहम्द डे’ को उत्सवमा सहभागी भएर मुख्यमन्त्री चौधरीले दिए शुभकामना >> कर्णाली एमाले अधिवेशन : प्यानल बनाएर चुनाव लड्ने तयारी >> भेरी करिडोर सिंचाई तथा नदी व्यवस्थापन कार्यालय स्थापना >> भदौ ६ को सहमति अनुसार सुन तस्करी अनुसन्धान आयोग बनाऊ : रास्वपा >> देवघाटमा नुहाउन गएका दुई युवक वेपत्ता >> गुण्डा नाइके समेत ६७० बन्दीको कैद मिनाहाबारे सरकारसंग जवाफ मागिने >> एमाले बागमतिको मतदान समय स-यो >> आज इन्द्रजात्रा पर्व मनाइँदै
ताजा अपडेट
खबर

बुटवल १५ मा वृहत रक्तदान तथा दुर्गा भवानी मन्दिरमा हवन कुण्ड हस्तान्तरण

१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार ०६:३८
१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार ०६:३८

बुटवल, जेठ ।
सुनौलो भविष्य पुरुष जागरण समुह बुटवल –१५को आयोजना र युथ फर एक्सन बुटवल १५ को सह –आयोजनामा बुटवल–१५ चम्किपुर मा रहेको दुर्गा भवनी मन्दिर परिसर वृहत रक्तनदान गरिएको छ । ‘रक्तदान जीवन दान भन्ने मुल नाराका तथा सामाजिक उत्तरदायीत्व अभियान अन्र्तगत रक्तदान कार्यक्रम गरिएको समुहका अध्यक्ष हरि शाहले जानकारी दिए ।
उक्त रक्तदान कार्यक्रममा ५५ युनिट रगत संकलन भएको थियो । साथै बुटवल–१५ चम्कीपुर निवासी समाजसेवी चुरा बहादुर खत्री क्षेत्री आफ्नो व्यक्तगत लगानीमा दुर्गा मन्दिरलाई ‘हवन कुण्ड’ निर्माणगरी हस्तानान्तरण समेत गरेका छन् ।
४ लाख १५ हजार लागतमा निर्माण गरिएको हवन कुण्ड शनिवार नै पण्डीत, पुरोहितद्धारारुद्री पुजा सम्पन्न गरी मन्दिर व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष सन्तोषमान सिमाङ्गगैडा लाई प्रदान गरिएको थियो ।
सामाजेवी खत्रीक्षेत्रीले ऐतिहासिक महत्व बोकेको दुर्गा मन्दिरमा धार्मिक आस्थाको कारण आफुले हवनकुण्ड निर्माण गरि प्रदान गरेको जानकारी समेत गराएका थिए ।
सुनौलो भविष्य पुरुष जागरण समुह बुटवल –१५ले स्थापना काल देखि दै विभिन्न सामाजिक कार्य गर्दै आएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?