ट्रेंडिंग:

>> पाल्पाको नुवाकोट घुमेर फर्किंदै गरेको कार दुर्घटनामा तीनजनाको मृत्यु >> चिनियाँ मन्त्रीसंग व्यवसायीको अनुरोध : गौतमबुद्ध विमानस्थलमा नियमित उडान गरिदिनुस् >> प्रदेश संरचना दलहरुका तेस्रो तहका नेता थन्काउने थलो : गृहमन्त्री >> कुवेतको आवासीय भवनमा आगलागी, कम्तिमा ४० जनाको मृत्यु >> कांग्रेस र रास्वपाका सांसदले संयुक्त रुपमा दर्ता गरे चक्रपथ विस्तारसम्बन्धी सार्वजनिक महत्त्वको प्रस्ताव >> सल्यानको कालिमाटी—५ कर्णालीकै पहिलो पोषणमैत्री वडा घोषणा हुँदै >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङका विद्यालय दुइदिन बिदा >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङमा विद्यार्थीहरु बेहोस >> विद्युत प्राधिकरणले सञ्चालनमा ल्यायो आफ्नै अत्याधुनिक अन्तर्राष्ट्रियस्तरको डाटा सेन्टर >> चन्द्र माविका भूपू विद्यार्थीहरुको पुनर्मिलन >> क्रिकेट संघको नेतृत्वमाथि छानबिन गर्न एमाले सांसद आचार्यको माग (भिडियोसहित) >> प्रेमी जहीरसँग विवाह गर्दै सोनाक्षी >> पार्टी फुटाउने प्रयास भयो- माधव नेपाल >> उपेन्द्र यादव जसपा नेपालको अध्यक्षमा निर्बिरोध निर्वाचित >> दाङबाट काठमाडौं जाने बस सैनामैनामा दुर्घटना, ४३ घाइते >> विश्व बालश्रम बिरुद्धको दिवस >> सन्दर्भः बालश्रम विरुद्धको विश्व दिवस >> वर्षाको कारण नेपाल र श्रीलंकाबीचको खेल रद्द >> शिवराजमा क्यूआर कोडबाटै वडाको सुबिधा >> विद्यालयमा सामग्री पाएपछि खुशी >> रोल्पाका सबै स्थानीयतह पूर्ण खोप सुनिश्चित >> किसानलाई दूधको भुक्तानी १५ दिनमै >> तिलोत्तमाको अति विपन्न नागरिक बिमा कोषः विपन्नका लागि वरदान बन्दै >> यातायातका उपसचिव सुन्दर भट्टराई भ्रष्टाचारी ठहर, ३ महिना कैद >> नेपालविरुद्ध श्रीलंका : वर्षा रोकियो, मैदान निरीक्षण हुँदै >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> युके अध्ययनमा युवाको चासो >> ब्युटिसियन तालिमको समापन गर्न संघीय मन्त्री चौधरी नवलपुरमा >> राष्ट्रपति पौडेल अन्तर्राष्ट्रिय श्रम सम्मेलनमा भाग लिन जेनेभा प्रस्थान >> विविध कार्यक्रम गरी सरसफाई सप्ताहको समापन >> माधव नेपालका भान्जासहित तीनजना निश्कासित >> तिलोत्तमामा नमुना कृषकलाई प्रोत्साहन गर्न अनुदान >> बास्केटबल खेलाडी बिदाई >> गैंडहवा गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनुवाई >> बुद्ध पब्लिकमा जुरेस र बाल क्लब गठन >> प्रादेशिक अस्पतालमा ब्लड बैक खोल्न रक्तदाताहरुको माग >> मेडिटेक अस्पतालको रक्तदानमा ५१ प्वाइन्ट रगत संकलन >> नेपालमा मानवअधिकारको अवस्था सुध्रिएन >> विश्वकप छनौट अन्तर्गत नेपालले आज यमनसँग खेल्दै >> असार ७ गते बजेट पारित गर्ने सरकारको तयारी >> आगामी तीन दिन तातो हावाको लहरबाट जोगिन आग्रह >> टी-२० विश्वकप: नेपालले श्रीलंकाविरुद्ध भोलि बिहान खेल्दै >> जीवी राईलाई छिटो पक्राउ गरी स्वदेश ल्याउन ज्ञानेन्द्र शाहीको माग >> बुटवल उपमहानगरले किन रोक्यो कार्यक्रमबापतको भुक्तानी ? अख्तियार भन्छ–कार्यक्रमको भुक्तानी रोक्न मिल्दैन >> प्रधानमन्त्रीको भारत भ्रमणका बिषयमा सदनलाई जानकारी गराउन एमालेको माग >> दाउन्नेमा पहिरोका कारण सडक अवरुद्ध भए एक घण्टाभित्र सुचारु गरिने >> ज्ञानेन्द्र शाहीको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न गिरीबन्धुको फाइल कहिले खुल्छ ? >> मोदी क्याबिनेटमा कसले कुन मन्त्रालय पाए ? >> राप्रपाका लुम्बिनी प्रदेश सांसद यादवको निलम्वन फुकुवा >> टिपर दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, २ जना घाइते

तेस्रो न्यू होराइजन एसईई फेस्ट शुरु

२७ जेष्ठ २०८१, आईतवार
२७ जेष्ठ २०८१, आईतवार

बुटवल,२७ जेठ ।   न्यू होराइजन ईङ्गलिस बोर्डिङ्ग सेकेण्डरी स्कूल बुटवलको आयोजनामा एसईई फेस्ट शुरु भएको छ ।
एस.ई.ई. दिई नतिजाको पर्खाइमा रहेका विद्यार्थीहरुलाई लक्षित गरी विभिन्न ६ विधाका प्रतियोगिताहरु समावेश फेस्टको उद्घाटन स्कुलका प्राचार्य लोकनाथ उपाध्यायले गरेका छन् ।

सो अवसरमा बोल्दै उपाध्यायाले विद्यालयले निरन्तररुपमा विद्यार्थीहरुका प्रतिभालाई प्रस्फुटन तथा परिस्कृत गर्ने अवसरहरु प्रदान गर्दै आएको बताए ।
फेस्ट अन्तर्गत एकल तथा समुहगत कुल ६३ प्रतियोगीहरु सहभागी रहेको खुल्ला नृत्य प्रतियोगितामा किरण भण्डारी प्रथम, कृपा पौडेल द्वितिय र सुवेक्षा क्षेत्री, तनिशा राना, अस्मिता भुसाल र गिरिशा थापाको समूह तृतिय भए ।

उनीहरुले क्रमशः १० हजार, ५ हजार र २५ सय नगद, कप र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका छन् । यसै गरी ३८ प्रतियोगिहरु बीच भएको गायन प्रतिस्पर्धामा क्रिस वि.क. प्रथम, सोनिया बराल द्वितिय र आरभी आचार्य तृतिय भई ६ हजार, ४ हजार र २ हजार नगद प्राप्त गरेका छन् । कुल ३९ समुह सहभागी हाजिरीजवाफ प्रतियोगिताबाट ६ समूह असार २ गते हुने अन्तिम चरणमा प्रवेश गरेका छन् ।

फेस्ट अन्तर्गतका बाँकी प्रतिस्पर्धाहरु जेठ २८ देखि ३० गते सम्म ३२ टिमका विच फुटसल तथा जेठ २९ देखि ३२ गतेसम्म २९ टिमका विच टि टेन क्रिकेट प्रतियोगिता हुने फेस्टका संयोजक एवं प्लस टु व्यवस्थापन संयोजक प्रकाश खनालले जानकारी गराएका छन् ।

क्रिकेट प्रतियोगितामा प्रतिस्पर्धीहरुको हौसला बढाउन पुर्व अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी शक्ति गौचनको उपस्थिति रहने छ ।

जसमा विजेताले नगद रु. २० हजार र उप विजेताले रु. १० हजार नगद पुस्कार प्राप्त गर्नेछन् । प्रतिस्पर्धामा भाग लिन दर्ता निःशुल्क रहेको संस्थाका लेखा अधिकृत लिला खनालले जानकारी गराए । असार १ र २ गते रोबोटिक्स वर्कसप र प्रदर्शन सहित समापन हुने उनले कक्षा १० का संयोजक प्रकाश गौतमले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?