ट्रेंडिंग:

>> पाल्पाको नुवाकोट घुमेर फर्किंदै गरेको कार दुर्घटनामा तीनजनाको मृत्यु >> चिनियाँ मन्त्रीसंग व्यवसायीको अनुरोध : गौतमबुद्ध विमानस्थलमा नियमित उडान गरिदिनुस् >> प्रदेश संरचना दलहरुका तेस्रो तहका नेता थन्काउने थलो : गृहमन्त्री >> कुवेतको आवासीय भवनमा आगलागी, कम्तिमा ४० जनाको मृत्यु >> कांग्रेस र रास्वपाका सांसदले संयुक्त रुपमा दर्ता गरे चक्रपथ विस्तारसम्बन्धी सार्वजनिक महत्त्वको प्रस्ताव >> सल्यानको कालिमाटी—५ कर्णालीकै पहिलो पोषणमैत्री वडा घोषणा हुँदै >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङका विद्यालय दुइदिन बिदा >> अत्यधिक गर्मीका कारण दाङमा विद्यार्थीहरु बेहोस >> विद्युत प्राधिकरणले सञ्चालनमा ल्यायो आफ्नै अत्याधुनिक अन्तर्राष्ट्रियस्तरको डाटा सेन्टर >> चन्द्र माविका भूपू विद्यार्थीहरुको पुनर्मिलन >> क्रिकेट संघको नेतृत्वमाथि छानबिन गर्न एमाले सांसद आचार्यको माग (भिडियोसहित) >> प्रेमी जहीरसँग विवाह गर्दै सोनाक्षी >> पार्टी फुटाउने प्रयास भयो- माधव नेपाल >> उपेन्द्र यादव जसपा नेपालको अध्यक्षमा निर्बिरोध निर्वाचित >> दाङबाट काठमाडौं जाने बस सैनामैनामा दुर्घटना, ४३ घाइते >> विश्व बालश्रम बिरुद्धको दिवस >> सन्दर्भः बालश्रम विरुद्धको विश्व दिवस >> वर्षाको कारण नेपाल र श्रीलंकाबीचको खेल रद्द >> शिवराजमा क्यूआर कोडबाटै वडाको सुबिधा >> विद्यालयमा सामग्री पाएपछि खुशी >> रोल्पाका सबै स्थानीयतह पूर्ण खोप सुनिश्चित >> किसानलाई दूधको भुक्तानी १५ दिनमै >> तिलोत्तमाको अति विपन्न नागरिक बिमा कोषः विपन्नका लागि वरदान बन्दै >> यातायातका उपसचिव सुन्दर भट्टराई भ्रष्टाचारी ठहर, ३ महिना कैद >> नेपालविरुद्ध श्रीलंका : वर्षा रोकियो, मैदान निरीक्षण हुँदै >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> युके अध्ययनमा युवाको चासो >> ब्युटिसियन तालिमको समापन गर्न संघीय मन्त्री चौधरी नवलपुरमा >> राष्ट्रपति पौडेल अन्तर्राष्ट्रिय श्रम सम्मेलनमा भाग लिन जेनेभा प्रस्थान >> विविध कार्यक्रम गरी सरसफाई सप्ताहको समापन >> माधव नेपालका भान्जासहित तीनजना निश्कासित >> तिलोत्तमामा नमुना कृषकलाई प्रोत्साहन गर्न अनुदान >> बास्केटबल खेलाडी बिदाई >> गैंडहवा गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनुवाई >> बुद्ध पब्लिकमा जुरेस र बाल क्लब गठन >> प्रादेशिक अस्पतालमा ब्लड बैक खोल्न रक्तदाताहरुको माग >> मेडिटेक अस्पतालको रक्तदानमा ५१ प्वाइन्ट रगत संकलन >> नेपालमा मानवअधिकारको अवस्था सुध्रिएन >> विश्वकप छनौट अन्तर्गत नेपालले आज यमनसँग खेल्दै >> असार ७ गते बजेट पारित गर्ने सरकारको तयारी >> आगामी तीन दिन तातो हावाको लहरबाट जोगिन आग्रह >> टी-२० विश्वकप: नेपालले श्रीलंकाविरुद्ध भोलि बिहान खेल्दै >> जीवी राईलाई छिटो पक्राउ गरी स्वदेश ल्याउन ज्ञानेन्द्र शाहीको माग >> बुटवल उपमहानगरले किन रोक्यो कार्यक्रमबापतको भुक्तानी ? अख्तियार भन्छ–कार्यक्रमको भुक्तानी रोक्न मिल्दैन >> प्रधानमन्त्रीको भारत भ्रमणका बिषयमा सदनलाई जानकारी गराउन एमालेको माग >> दाउन्नेमा पहिरोका कारण सडक अवरुद्ध भए एक घण्टाभित्र सुचारु गरिने >> ज्ञानेन्द्र शाहीको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न गिरीबन्धुको फाइल कहिले खुल्छ ? >> मोदी क्याबिनेटमा कसले कुन मन्त्रालय पाए ? >> राप्रपाका लुम्बिनी प्रदेश सांसद यादवको निलम्वन फुकुवा >> टिपर दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, २ जना घाइते

मन्जिता रानालाई एसईई खुल्ला नृत्य प्रतियोगिताको उपाधि

१९ जेष्ठ २०८१, शनिबार
१९ जेष्ठ २०८१, शनिबार

बुटवल, १९ जेठ । रुपन्देहीमा सम्पन्न एसईई खुल्ला डान्स प्रतियोगिता २०८१ को उपाधि ज्ञानज्योति विद्यालयबाट एसईई दिएकी मन्जिता रानाले जितेकी छिन । शुक्रबार भएको फाईनलमा अन्य ३२ समुहलाई पछि पार्दै उनले उपाधि चुमेकी हुन । उपाधिसंगै उनले नगद १५ हजार, मेडल तथा प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भईन । गुगल इन्सिच्युटकी स्वीकृति खत्री र स्वीकृति गुप्ता द्वितीय हुदै दस हजार, तिनाउ बोडिङ्गकी निस्था पुन मगर तृतीय हुदै सात हजार रुपैया तथा होराइजन मा.वि र कालिका मानवज्ञान मा विका किरण भण्डारी मगर र जेनिसा मगर सान्त्वना हुदै तीन हजार रुपैया, मेडल तथा प्रमाणपत्रद्वारा पुरस्कृत भए ।

एक समारोहका बिच विजेता, उपविजेताहरुलाई नृत्य संघ लुम्बिनी प्रदेशका अध्यक्ष लोकेन्द्र शाह, विद्यालयका अध्यक्ष दुर्गादत्त भण्डारी, क्याम्पस प्रमुख मनोज मरासिनी, क्याम्पस अध्यक्ष अजित खनाल, प्राध्यापक सुमन भुसाल, सहायक प्राचार्य मोहन क्षेत्री, बालकृष्ण पोखरेल, बुद्धदिप मा.विका प्राचार्य लेखनाथ गैरे, दिवाकर रेग्मी, कार्यक्रम संयोजक सुन्दर गुरूङले पुरस्कृत वितरण गरे ।

कार्यक्रममा भर्चुअल माध्यमबाट मन्तव्य राख्दै प्राचार्य दिनेश भुसालले अक्सफोर्ड मा. वि विगतदेखि नै विद्यार्थीहरूको क्षमता प्रस्फुटनको लागि कार्य गरिरहेको बताए । एसईई दिएर बसेका विद्यार्थीहरूमा अन्तरनिहित प्रतिभा प्रस्फुटन हुने गरि कार्यक्रमहरु गर्दै आएको बताए ।

कार्यक्रममा प्राध्यापक सुमन भुसालले विद्यार्थीलाई कुनै पनि विषयमा व्यस्त गराई कुलतबाट टाढा राख्नुका साथै क्षमता पहिचान गर्नका लागि फुटसल, एमसिक्यु टेष्ट तथा अनलाइन खेलहरू समेत सम्पन्न गरेको बताए । कार्यक्रममा लोकेन्द्र शाहले अक्सफोर्डले विद्यार्थीको क्षमता प्रस्फुटन गर्नको लागि विभिन्न विद्यामा प्रतिस्पर्धा गराउनु सराहनीय काम गरेको बताउँदै अक्सफोर्डले शिक्षालाई मात्रै नभइ अन्य विद्यामा पनि उत्तिकै जोड दिदै आएको कारण नै चर्चा कमाउन सफल भएको बताए ।

प्रतियोगितामा विद्यार्थीहरूले नेपाली मौलिकता झल्काउने खालका गीतहरूमा आफ्नो नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । विभिन्न जिल्लाबाट एसईई दिएर बसेका विद्यार्थीहरूबिच भएको प्रतियोगितामा ३३ समूहको सहभागीता रहेको थियो । नृत्य निर्देशक संघ नेपालका अध्यक्ष सुमन थापा, नृत्य निर्देशक संघ कपिलवस्तु अध्यक्ष सुमन पौडेल प्रतियोगिताका निर्णायक रहेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?