ट्रेंडिंग:

>> बुटवलको डेल्टा एजुकेशन मार्टमा भीषण आगलागी (भिडियोसहित) >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध सञ्चारसंस्थाहरु एक मतः पहुँचका आधारमा कानुन मिचेर बजेट छुट्टयाइएको आरोप >> एक्साभेटरले च्यापिंंदा युवकको मृत्यु >> बजेटले प्रदेशको समृद्धिको आधार तयार पार्ने बिश्वास लिएका छौं–गिरी >> ब्याटिङका लागि पीच चुनौतीपूर्ण थियो : रोहित पौडेल >> छैठौं स्थापना दिवसमा सरसफाई र बृक्षरोपण >> लुम्बिनीको सञ्चार वजेट मनपरी बांडिएकोमा आपत्ति >> गिरीबन्धुको जग्गा छानबिन समिति बनाउन कांग्रेसको माग >> लुम्बिनी प्रदेशमा भित्रियो मनसुन >> निर्माण व्यवसायीलाई भुक्तानीको समस्या छैन : प्रधानमन्त्री >> विषाक्त मदिरा सेवनबाट भारतको तामिलनाडुमा २९ जनाको मृत्यु >> लुम्बिनी भारतीय दुतावासको योग दिवस >> जीबी राईको मलेसिया लोकेसन पत्ता लाग्यो : गृहमन्त्री >> आज संसदमा प्रधानमन्त्रीसंग प्रश्नोत्तर >> सर्लाहीमा बस दुर्घटना हुंदा रुपन्देहीका तीनजनाको मृत्यु >> स्कलर्समा क्षमता अभिवृद्धि कार्यक्रम >> टी-२० विश्वकपमा आज सुपर आठका दुई खेल हुँदै >> सुर्तीजन्य पदार्थको प्रयोग रोक्न विद्यालयबाट सुरु गर्नुपर्ने >> पूर्व राजपरिवारका ज्वाइँ प्रतिवादी भएको भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेषले दियो सबैलाई सफाइ >> आजको मौसम : कोशी र गण्डकी प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> ‘सुपर एट’ को पहिलो खेलमा दक्षिण अफ्रिकासँग अमेरिका पराजित >> गैंडहवामा महिलाहरुको स्वास्थ्य परीक्षण >> ‘बिरामीले पाउने सास्ती अन्त्य होस्’ >> अब जनवादी गणतन्त्र ल्याउन उठौं >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> खोल्सा व्यवस्थापनमा नमुना अभ्यास >> ‘साँगुरिदै अक्सिजन क्षेत्र’ >> तिलोत्तमाको नीति तथा कार्यक्रम : कृषि, शिक्षा, स्वास्थ्य र सामाजिक विकासलाई प्राथमिकता (पुर्णपाठ) >> बुटवलको नीति तथा कार्यक्रम : शिक्षा, स्वास्थ्य र सीप तथा रोजगारलाई मुख्य प्राथमिकता >> पर्साका तत्कालीन मालपोत अधिकृतसहित तीन जनालाई ८ वर्ष कैदको फैसला >> झलनाथको रिट निवेदन सर्वोच्च अदालतद्वारा अस्वीकार >> बैंक तथा वित्तीय संंस्थाका ऋणिहरुद्वारा बुटवलमा प्रदर्शन >> जेसिस सप्ताहको तयारी पुरा >> मन्त्रीहरूले आफ्नै क्षेत्रमा अधिकांश बजेट लगेको भन्दै पुनर्लेखन गर्न कांग्रेसको माग >> अश्विन दानीको नेतृत्वमा नागरिक पत्रकार समाजको केन्द्रिय तदर्थ कमिटी गठन >> थाइल्याण्डमा समलिङ्गी विवाहलाई कानुनी मान्यता, राजाको स्वीकृतीपछि लागु हुने >> कवाडी व्यवसायीमाथि प्रहरीले अनाहकमा धरपकड गर्यो –प्रभु शाह >> २४ बर्षपछि उत्तर कोरिया पुगे पुटिन >> सुनको मूल्य स्थित, चादीको बढ्यो >> केन विलियम्सनले छोडे कप्तानी >> संसद भवनको शौचालयमा प्रहरी जवानले गरे गोली हानी आत्महत्या >> नेतन्याहुको अमेरिकाप्रति असन्तुष्टि, हतियार नदिएको आरोप >> ‘हेरी रहुँ तिमीलाई’बोलको म्यूजिक भिडियोे सार्वजनिक >> कटान आदेशबिना कसरी काटियो कपिलवस्तु अस्पतालका रुख ? >> प्रतिनिधि सभाको बैठक बस्दै, यस्तो छ कार्यसूची >> कोशी प्रदेशमा भारी वर्षा, कस्तो रहला अन्यत्रको मौसम ? >> रोहितसँग झगडा गर्ने बंगलादेशी खेलाडी तान्जिमलाई आईसीसीले तिरायो जरिवाना >> कर्णालीका सांसद भन्छन्ः बजेटमा विचौलिया हावी भए >> चुरे संरक्षण गर्न दबाब दिऔं >> राजा परीक्षित र सुनको महिमा

एमाले दाङको १४औँ अधिवेशनबाट नवनिर्वाचित पदाधिकारीसहित सदस्यहरुले गरे शपथ ग्रहण

८ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
८ जेष्ठ २०८१, मंगलवार

दाङ, ८ जेठ ।

नेकपा एमाले दाङको १४ औँ अधिवेशनबाट सर्वसम्मत नवनिर्वाचित पदाधिकारीसहित सदस्यहरुलाई शपथ ग्रहण गराईएको छ । कार्यक्रममा अध्यक्ष मन्डलका सदस्य हिराचन्द्र केसीले नवनिर्वाचन अध्यक्ष शिवकुमार आचार्यलाई शपथ ग्रहण गराएका थिए । त्यसपछि नवनिर्वाचित अध्यक्ष आचार्यले पार्टी पदाधिकारी र सदस्यहरुलाई शपथ ग्रहण गराएका थिए ।

शपथ ग्रहण समारोहपछि नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नवनिर्वाचित जिल्ला कमिटीलाई परिणाम देखिने गरी जिम्मेवारी वहन गर्न निर्देशन दिएका छन् । उनले दाङको कम्युनिस्ट आन्दोलन निकै पुरानो भएपनि निर्वाचनबाट पाउनु पर्ने उपलब्धी हासिन गर्न सफल नभएको स्मरण गराउँदै अब अबका दिनमा जुन सुकै गठबन्धन भएपनि एमालेले पराजित गरेर देखाउन सक्ने हुनुपर्ने बताए । नयाँ नेतृत्वले मिसन ८४ लाई मुख्य लक्ष्य बनाएर जिल्ला, पालिका, वडा तहसम्मको संयन्त्र क्रियाशील बनाउँदै नियमित अनुगमन र निगरानी गर्नुपर्ने बताए ।

यसैगरी, नेकपा एमालेका सचिव एवम् प्रदेश इन्चार्ज पद्मा अर्यालले सबैलाई साझा बनाएर काम गर्न आग्रह गरिन । उनले अबको कार्य दिशा र एजेन्डामा मिहिन रुपमा समिक्षा गर्दै पार्टी काममा लाग्नुपर्ने बताइन । अबको एक वर्ष कामको संकल्पलाई परिणाममा देखाउन ध्यान दिनुपर्नेमा जोड दिइन । नवनिर्वाचित अध्यक्षले आफ्नो टिमले परिणाम आउने गरि काम गर्ने विश्वास दिलाउँदै बिस्तृत योजनासहितको कार्यक्रम चाँडै सार्वजनिक गर्ने बताए ।

निवर्तमान अध्यक्ष हुकुम बस्नेतले जिल्लामा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गर्दै एमाले दाङबाट एकताको सन्देश प्रवाह गर्न पाएकोमा खुशी व्यक्त गरे । उनले मिसन ८४ लाई सफल पार्न अब जिल्ला नेतृत्वले गम्भीरतापूर्वक लाग्नेमा आफु विश्वस्त रहेको बताए । कार्यक्रममा दाङ जिल्ला इन्चार्ज चेतनारायण आचार्य,अध्यक्ष मण्डलका संयोजक नरुलाल चौधरी, लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष राधाकृष्ण कँडेल,अध्यक्ष मण्डलका सदस्य घनश्याम पाण्डे लगायतले अबका दिनमा काम नगर्नेलाई सम्मानपूर्वक विदाई गर्न ढिलाई गर्न नहुने बताए । नेकपा एमाले दाङका १४ हजार २ सय ५९ पार्टी सदस्यबाट छनोट भएर आएका ७ सय ८८ प्रतिनिधिबाट १ सय २० सदस्यीय नयाँ नेतृत्व चयन भएको हो ।।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?