ट्रेंडिंग:

>> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा >> दक्षिण अफ्रिकासँग १ रनले हार्‍यो नेपाल, सुपर ८ मा पुग्ने सम्भावना समाप्त >> नेपालले दक्षिण अफ्रिकालाई ११५ रनमै रोक्यो, कुशल भुर्तेलले लिए ४ विकेट >> नेपाल टस जितेर फिल्डिङ गर्दै, सागरको ठाउँमा सन्दीप >> अभिभावकको छहारी >> उल्टो धारमा सुल्टो धारणा >> ‘बल ब्वाय’ बाट कोच >> बाली बीमामा ‘बढेन आकर्षण’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सप्तकोशी बैंकका पूर्वसीईओ नवीन सुवेदीलाई ३ वर्ष भन्दा बढी कैद, २ करोड बढी जरिवाना >> असार ३ गते सार्वजनिक बिदा >> गण्डकीमा फ्लोर क्रस गर्ने सांसद देवकोटा पदमुक्त >> विकास र राजनीतिलाई जोडेर लैजाऔं : पौडेल >> लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयको रजिष्ट्रारमा तेस्रोपटक आचार्य >> चर्को गर्मीले विद्यार्थी बेहोस, सल्यानमा विद्यालय बन्द >> ‘हरेक ५० जना बालबालिकामा एकजनालाई अटिजम’ >> ताप्लेजुङमा पहिरोले घर बगाउंदा चारजनाको मृत्यु >> एमाले गुल्मीको अध्यक्षमा बालसिंह काउछा निर्वाचित >> वेस्ट इन्डिज पुग्यो नेपाली टोली : भोलि दक्षिण अफ्रिकासँग खेल्दै >> टी-२० विश्वकप :आज अफगानिस्तान र पीएनजी तथा अमेरिका र आयरल्याण्डबिच खेल हुँदै >> लुम्बिनी प्रदेशमा आज पनि पानी नपर्नेः यस्तो छ अन्य ठाउँमा मौसम पूर्वानुमान >> नेपालको शिक्षा नीतिमै अलमल : नैतिकता र संस्कारको खडेरी >> निर्माणाधीन नालामा माटोको ढिस्कोले पुरिंदा तीन मजदुरको मृत्यु >> किसानलाई उपकरण वितरण >> १६ दिने निःशुल्क वारिष्ठा तालिम सुरु >> रक्तदातालाई प्रोत्साहनको खाँचो >> बैँकको खाताबाट बचत गायब सेवाग्राहीको बिचल्ली ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मानव विकास सूचकांकले गिज्याउँदै प्रदेश सरकार >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा असार १ गतेदेखि अनलाइन टिकेट सेवा 

मदन भण्डारी स्मृति कप खुल्ला हाफ म्याराथन : नेपाली सेनाका राजन रोकायलाई उपाधि

३ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
३ जेष्ठ २०८१, बिहीबार

बुटवल, ३ बैशाख । बुटवलमा सम्पन्न हाफ म्याराथनको उपाधि नेपाली सेनाका राजन रोकायाले चुमेको छन । ३१ औं मदन भण्डारी स्मृती दिवसको अवसर पारेर आयोजित दोस्रो मदन भण्डारी कप खुल्ला हाफ म्याराथन तथा रोड रेस प्रतियोगिताको रोकायले १ घण्टा ०९ मिनेट २४ सेकेण्डमा दुरी पार गर्दै उपाधि हात पारेका हुन । उपाधिसंगै रोकायले नगद १ लाख रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भए । नेपाली सेनाकै नरेन्द्र सिह रावतले १ घण्टा १० मिनेट १४ सेकेण्डमा दुरी पार गरेर उपविजेता बन्दै नगद ७५ हजार, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भए । नेपाली सेनाकै रामजी बस्नेत १ घण्टा १० मिनेट ३० सेकेण्डमा दुरी पार गरेर तृतिय हुदै नगद ५० हजार, जुम्लाका दुर्गा बहादुर बुढा १ घण्टा १० मिनेट ४४ सेकेण्डमा दुरी पार गरेर चौथौ हुदै ३० हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भए । नेपाली सेनाका श्रीकस राई पाचौ स्थान हासिल गर्दै नगद २० हजार, एपीएफका किरण सिह बोगटी छैटौ बन्दै नगद १० हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भए ।

यसैगरि कलेजस्तरीय १० किलोमिटर छात्र दौडमा सप्तरीका अजित कुमार यादवले ३२ मिनेट २३।०२ सेकेण्ड मा दुरी पार गर्दै उपाधि हात पारे । उपाधिसंगै उनले ३५ हजार रुपैया, कप, मेडलबाट पुरस्कृत भए । नेपाली प्रहरीका जगेन्द्र अहिरले ३२ मिनेट २३।०८ सेकेण्डमा दुरी पार गर्दै दोस्रो स्थान हासिल गरेर नगद २५ हजार रुपैया, बझाङका करण रावलले ३२ मिनेट ४८।२० सेकेण्डमा दुरी पार गरेर तृतिय हुदै नगद १५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भए । अछामका कमल राज तिमिल्सिना चौथो हुदै नगद १० हजार, कास्कीका दिनेश बोगटी पाचौ हुदै नगद ७ हजार तथा मिङमार तामाङ छैटौ हुदै नगद ५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कार भए ।

यसैगरि १० किलोमिटर महिला खुलाको उपाधि एपिएफका पुष्पा भण्डारीले हात पारेकी छिन । उनले ३८ मिनेट १०।०७ सेकेण्डमा दुरी पार गर्दै उपाधिसंगै नगद ३५ हजार रुपैया, कप, मेडलबाट पुरस्कृत भए । एपीएफकी आज्ञा रावतले ३८ मिनेट ३२।०७ सेकेण्डमा दुरी पार गरेर दोस्रो बन्दै नगद २५ हजार रुपैया, नेपाली सेनाकी सिर्जना पाण्डे ३९ मिनेट ३१।२० सेकेण्डमा दुरी पार गरेर तृतिय हुदै नगद १५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भईन ।
नेपाली सेनाकी सुमित्रा चौधरी चौथो हुदै नगद १० हजार, मनिका कुमाल पाचौ हुदै नगद ७ हजार तथा अनिसा चौधरी छैटौ हुदै नगद ५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कार भईन ।

यसैगरि विद्यालय छात्रमा जनज्योती माबि सुर्खेतका अजय बिक प्रथम हुदै नगद २० हजार रुपैया, कप, मेडलबाट पुरस्कृत भए । सयपत्री माबि कंचनपुरका बिक्रम कार्की दोस्रो हुदै नगद १५ हजार, भैरव माबि जुम्लाका शेर बहादुर अधिकारी तृतिय हुदै नगद १२ हजार, हसनापुर माबि रुपन्देहीका उमेश बरही चौथो बन्दै नगद १० हजार, जनज्योती माबि सुर्खेतका बिकास बिक पाचौ स्थान हासिल गर्दै नगद ७ हजार र बालविकास माबि तनहुका अमृत बिक छैटौ स्थान हासिल गर्दै नगद ५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भए ।

छात्रा ३ किलोमिटर दौडमा सुर्खेतकी बिमला कार्की प्रथम हुदै नगद १५ हजार, कप, मेडलबाट पुरस्कृत भईन । यसैगरि काठमाण्डौकी आइसमा आचार्य दोस्रो हुदै नगद १० हजार, सुर्खेतका लक्ष्मी शाही तृतिय हुदै नगद ७ हजार, रुपन्देहीकी कुसुम ठगुन्ना चौथो हुदै ५ हजार, सल्यानकी समिक्षा शाही पाचौ स्थान हासिल गर्दै नगद ३ हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भए ।

एक समारोहका बिच प्रतिनिधि सभा सदस्य पुर्ब मन्त्री छबिलाल बिश्वकर्मा, प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य सचिव जयप्रकाश भट्टराई, बुटवल उपमहानगरपालिकाका उपप्रमुख साबित्री देवी अर्याल, तिलोत्तमा नगरपालिकाका नगरप्रमुख रामकृष्ण खाड, ओलम्पियन बैकुण्ठ मानन्धर, एकेडेमीका अध्यक्ष ध्रुव आचार्य, प्रतियोगिता संयोजक तथा एकेडेमीका एथ्लेटिक्स विभाग प्रमुख मोहन बहादुर घले, एकेडेमीका सदस्य सचिव बिनोद आचार्यले पुुरस्कार वितरण गरेका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?