ट्रेंडिंग:

>> स्थानीय तहमा यो वर्ष मात्रै ३० अर्ब ८३ करोड बेरुजु >> महालेखा प्रतिवेदन: एक बर्षमै थपियो २ खबर बेरुजु, कुल ११ खर्ब ८३ अर्ब पुग्यो >> चेक लिएर घुस खाने गुठीका कर्मचारी दोषी ठहर >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेस सडक आन्दोलनमा >> सिरोहियाको पक्राउ व्यक्तिगत रिसिइबीमा : झांक्री >> सहकारी ठगीमा गृहमन्त्रीमाथि छानवीन हुनुपर्छ : ज्ञानेन्द्र >> सरकारको रवैया निरंकुशताउन्मुख : गगन >> कांग्रेसको विरोधकाबीच नीति तथा कार्यक्रम पारित >> एमाले पाल्पाको नेतृत्व सर्वसम्मत >> संस्कृति संरक्षणमा पुल बन्दै सम्पर्क समाज >> युनाइटेडलाई एफए कपको उपाधि >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेसले काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गर्दै >> गुजरातमा गेम जोनमा आगलागी हुँदा १२ बालबालिकासहित २८ जनाको मृत्यु >> दुर्घटना न्युनीकरण र मर्यादित यात्रामा जोड >> बालीघरे ‘हजाम’ बाट मोहनको सैलुन क्रान्ति >> संस्कृति जोगाउन टप्पा र सिंगारु नाच प्रतियोगिता >> कृषि अनुदानको पुनरावलोकन होस् >> राजनीतिले धर्म छाडेपछि यस्तो हुँदो रहेछ ! >> चक्लाबन्दीमा लोभलाग्दो मकै खेती >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, नीति तथा कार्यक्रम पारित गर्ने तयारी >> भारतीय न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव, यी स्थानमा हुनेछ वर्षा >> ‘कुसुण्डा समुदायको उत्थानका लागि स्थानीय सरकार गम्भीर छ’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फ्रीडम फाउन्डेसन कपिलबस्तुले दस जनाको निशुल्क उपचार गर्ने >> डिजिटल मार्केटिङ्ग अभिमुखिकरण >> विरेन्द्रनगरमा ‘मेयरसँग महिला किसान’ >> स्वतन्त्र प्रेस चाहिन्छ : प्रधानन्यायाधीश >> रुपन्देहीको ड्राइभरटोल र जितगढीमा भएका दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु >> अल्सरका कस्ता हुन्छन् लक्षण ? >> प्रहरी हिरासतमा रहेका कैलाश सिरोहिया अस्पताल भर्ना >> गर्मीमा धेरै पानी मात्र पिएर पुग्दैन, अरु के खाने ? >> छिपछिपे सहकारीको रकम हिनामिना : सांसद गीता बस्नेतसहित ३५ जनाविरुद्ध मुद्दा चलाउन सिफारिस >> आजको मौसमः कोशी, बागमती र लुम्बिनी प्रदेशमा बिहानैदेखि वर्षा >> बजेटमार्फत माग सम्बोधन गर्न मुक्त कमलरीको सरकारलाई ध्यानाकर्षण >> नवलपुरमा फेरि पाटेबाघको मृत्यु >> बगर बरदान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै

तिलोत्तमा–३ मा ७ दिने उदघोषण तालिम सकियो

२ जेष्ठ २०८१, बुधबार
२ जेष्ठ २०८१, बुधबार

तिलोत्तमा, २ जेठ ।

वडास्तरीय महिला सञ्जाल तिलोत्तमा–३ को आयोजनामा ७ दिने उदघोषण तालिम बुधबार समापन भएको छ । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ३ को आर्थिक सहयोगमा भएको तालिममा विभिन्न टोल विकास संस्थामा आवद्ध महिलाहरु सहसभागी थिए ।

तालिम समापनका अवसरमा बोल्दै तिलोत्तमा–३ का वडाअध्यक्ष कल्याण पौडेलले उदघोषण तालिमले महिलाहरुले व्यक्तित्व र नेतृत्व विकासमा समेत योगदान पुग्ने भन्दै तालिममा सिकेका कुरालाई व्यवहारमा उपयोगमा ल्याउन आग्रह गरे ।

उदघोषण तालिम महिलाहरुको क्षमता विकासका लागि उपयोगी भएको वडास्तरीय महिला सञ्जालकी अध्यक्ष इन्द्रा जिसीले बताइन् ।

कार्यक्रममा टोलविकासको तर्फबाट शुभ बिहानी टोल विकासका अध्यक्ष रामप्रसाद पौडेल र गौतम बुद्ध टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष राजु पौडेल, प्रशिक्षार्थीको तर्फबाट रत्ना पौडेल, भगवती अर्याल, शारदा पाठक, शारदा सापकोटा, प्रतिभा ज्ञवाली लगायतले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

त्यस्तै संजालकी उपाध्यक्ष पार्वती पौडेल, सचिव गीता पौडेलले पनि आफ्नो धारणा राखेकी थिइन् । कार्यक्रमका अवसरमा सरिता बस्यालले स्वागत गीत प्रस्तुत गरेकी थिइन् । तालिममा संचारक्रमी खेमराज रेग्मीले सहजीकरण गरेका थिए ।

समापन कार्यक्रममा वडा नम्बर ३ का वडा सदस्य नारायण बहादुर क्षेत्री, त्यसैगरी १२ वटा टोल विकास संस्थाका पदाधिकारीहरु सहभागी थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?