ट्रेंडिंग:

>> स्थानीय तहमा यो वर्ष मात्रै ३० अर्ब ८३ करोड बेरुजु >> महालेखा प्रतिवेदन: एक बर्षमै थपियो २ खबर बेरुजु, कुल ११ खर्ब ८३ अर्ब पुग्यो >> चेक लिएर घुस खाने गुठीका कर्मचारी दोषी ठहर >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेस सडक आन्दोलनमा >> सिरोहियाको पक्राउ व्यक्तिगत रिसिइबीमा : झांक्री >> सहकारी ठगीमा गृहमन्त्रीमाथि छानवीन हुनुपर्छ : ज्ञानेन्द्र >> सरकारको रवैया निरंकुशताउन्मुख : गगन >> कांग्रेसको विरोधकाबीच नीति तथा कार्यक्रम पारित >> एमाले पाल्पाको नेतृत्व सर्वसम्मत >> संस्कृति संरक्षणमा पुल बन्दै सम्पर्क समाज >> युनाइटेडलाई एफए कपको उपाधि >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेसले काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गर्दै >> गुजरातमा गेम जोनमा आगलागी हुँदा १२ बालबालिकासहित २८ जनाको मृत्यु >> दुर्घटना न्युनीकरण र मर्यादित यात्रामा जोड >> बालीघरे ‘हजाम’ बाट मोहनको सैलुन क्रान्ति >> संस्कृति जोगाउन टप्पा र सिंगारु नाच प्रतियोगिता >> कृषि अनुदानको पुनरावलोकन होस् >> राजनीतिले धर्म छाडेपछि यस्तो हुँदो रहेछ ! >> चक्लाबन्दीमा लोभलाग्दो मकै खेती >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, नीति तथा कार्यक्रम पारित गर्ने तयारी >> भारतीय न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव, यी स्थानमा हुनेछ वर्षा >> ‘कुसुण्डा समुदायको उत्थानका लागि स्थानीय सरकार गम्भीर छ’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फ्रीडम फाउन्डेसन कपिलबस्तुले दस जनाको निशुल्क उपचार गर्ने >> डिजिटल मार्केटिङ्ग अभिमुखिकरण >> विरेन्द्रनगरमा ‘मेयरसँग महिला किसान’ >> स्वतन्त्र प्रेस चाहिन्छ : प्रधानन्यायाधीश >> रुपन्देहीको ड्राइभरटोल र जितगढीमा भएका दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु >> अल्सरका कस्ता हुन्छन् लक्षण ? >> प्रहरी हिरासतमा रहेका कैलाश सिरोहिया अस्पताल भर्ना >> गर्मीमा धेरै पानी मात्र पिएर पुग्दैन, अरु के खाने ? >> छिपछिपे सहकारीको रकम हिनामिना : सांसद गीता बस्नेतसहित ३५ जनाविरुद्ध मुद्दा चलाउन सिफारिस >> आजको मौसमः कोशी, बागमती र लुम्बिनी प्रदेशमा बिहानैदेखि वर्षा >> बजेटमार्फत माग सम्बोधन गर्न मुक्त कमलरीको सरकारलाई ध्यानाकर्षण >> नवलपुरमा फेरि पाटेबाघको मृत्यु >> बगर बरदान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै

वडा कपमा वडा नं ३ र १ विजयी

१ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
१ जेष्ठ २०८१, मंगलवार

बुटवल, २ जेठ । बुटवलमा जारी उजिरसिह वडा कप २०८१ मा वडा नं ३ र १ विजयी भएका छन । बुटवल उपमहानगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा बुटवल क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा जारी प्रतियोगिता अन्तरगत मंगलबार भएको खेलमा वडा नं ३ ले वडा नं ८ लाई १५४ रन तथा वडा नं. १ ले वडा नं. १७ माथि २ रनको जित निकालेको हो ।

नहरपुर माबि स्थित मैदानमा भएको पहिलो खेलमा टस जितेर वडा नं ३ ले निर्धारित १६ ओभरमा ९ बिकेटको नोक्सानीमा सानदार २०१ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि सुरज सारुले ३५ बलमा १०९ रनको शतकिय पारी खेले । यसैगरी युवराज सुवेदीले १९ बलमा २४ तथा रभिन क्षेत्रीले १४ बलमा २३ रन जोडे । वडा नं ८ का रोजन रेग्मी र इशान गौतमले ३—३ बिकेट लिए । विशाल लक्ष्य पछ्याएको वडा नं ८ भने ६.२ ओभरमा केवल ४७ रनमा समेटियो । वडा नं ८ का बिशाल शाहले १३ बलमा ३३ रनबाहेक अन्य ब्याट्सम्यानले दोहोरो रन जोड्न सकेनन । वडा नं ३ का युवराज सुवेदीले शानदार ६ बिकेट लिए । खेलमा वडा नं ३ का सुरज सारु प्लेयर अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए ।

यसैगरि दोस्रो खेलमा टस जितेर वडा नं. १७ ले वडा नं. १ लाई ब्याटिङको निम्तो दिएपछि निर्धारित १६ ओभरमा ९८ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि आर्दश बरुणले १४ बलमा १२, अशोक थापाले २६ बलमा ४६ तथा अजादले १० बलमा १९ रन जोडे । वडा नं. १७ का युवराजले ५, केशवले ३ तथा कुशल २ बिकेट लिए । वडा नं. १७ भने ९७ रनमा समेटियो । वडा नं. १७ का सगुनले ८ बलमा १७, केशवले ११ बलमा १८ र धानवाहले ८ बलमा १६ रन जोडे । कम स्कोरमा रोक्न वडा नं. १ का आशिफले ५, अजयले ३ तथा आरिफले १ बिकेट लिए । खेलमा वडा नं. १ का आरिफ प्लेयर अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए । बुधबार वडा नं. १८ र १० तथा वडा नं. ११ र १५ बिचमा खेल हुने बुटवल क्रिकेट विकास समितिका अध्यक्ष रोमित बज्राचार्यले बताए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?