ट्रेंडिंग:

>> स्थानीय तहमा यो वर्ष मात्रै ३० अर्ब ८३ करोड बेरुजु >> महालेखा प्रतिवेदन: एक बर्षमै थपियो २ खबर बेरुजु, कुल ११ खर्ब ८३ अर्ब पुग्यो >> चेक लिएर घुस खाने गुठीका कर्मचारी दोषी ठहर >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेस सडक आन्दोलनमा >> सिरोहियाको पक्राउ व्यक्तिगत रिसिइबीमा : झांक्री >> सहकारी ठगीमा गृहमन्त्रीमाथि छानवीन हुनुपर्छ : ज्ञानेन्द्र >> सरकारको रवैया निरंकुशताउन्मुख : गगन >> कांग्रेसको विरोधकाबीच नीति तथा कार्यक्रम पारित >> एमाले पाल्पाको नेतृत्व सर्वसम्मत >> संस्कृति संरक्षणमा पुल बन्दै सम्पर्क समाज >> युनाइटेडलाई एफए कपको उपाधि >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेसले काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गर्दै >> गुजरातमा गेम जोनमा आगलागी हुँदा १२ बालबालिकासहित २८ जनाको मृत्यु >> दुर्घटना न्युनीकरण र मर्यादित यात्रामा जोड >> बालीघरे ‘हजाम’ बाट मोहनको सैलुन क्रान्ति >> संस्कृति जोगाउन टप्पा र सिंगारु नाच प्रतियोगिता >> कृषि अनुदानको पुनरावलोकन होस् >> राजनीतिले धर्म छाडेपछि यस्तो हुँदो रहेछ ! >> चक्लाबन्दीमा लोभलाग्दो मकै खेती >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, नीति तथा कार्यक्रम पारित गर्ने तयारी >> भारतीय न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव, यी स्थानमा हुनेछ वर्षा >> ‘कुसुण्डा समुदायको उत्थानका लागि स्थानीय सरकार गम्भीर छ’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फ्रीडम फाउन्डेसन कपिलबस्तुले दस जनाको निशुल्क उपचार गर्ने >> डिजिटल मार्केटिङ्ग अभिमुखिकरण >> विरेन्द्रनगरमा ‘मेयरसँग महिला किसान’ >> स्वतन्त्र प्रेस चाहिन्छ : प्रधानन्यायाधीश >> रुपन्देहीको ड्राइभरटोल र जितगढीमा भएका दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु >> अल्सरका कस्ता हुन्छन् लक्षण ? >> प्रहरी हिरासतमा रहेका कैलाश सिरोहिया अस्पताल भर्ना >> गर्मीमा धेरै पानी मात्र पिएर पुग्दैन, अरु के खाने ? >> छिपछिपे सहकारीको रकम हिनामिना : सांसद गीता बस्नेतसहित ३५ जनाविरुद्ध मुद्दा चलाउन सिफारिस >> आजको मौसमः कोशी, बागमती र लुम्बिनी प्रदेशमा बिहानैदेखि वर्षा >> बजेटमार्फत माग सम्बोधन गर्न मुक्त कमलरीको सरकारलाई ध्यानाकर्षण >> नवलपुरमा फेरि पाटेबाघको मृत्यु >> बगर बरदान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै

युवा संघ नेपालको ३५ औ स्थापना दिवस

रुपन्देहीका पालिकाहरुमा रक्तदान, खेलकुद, शैक्षिक सामग्री वितरणदेखि सरसफाई र सचेतना कार्यक्रम गरि मनायो युवा संघले आफनो स्थापना दिवस
१ जेष्ठ २०८१, मंगलवार
१ जेष्ठ २०८१, मंगलवार

बुटवल, १ जेठ । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको ३५ औ स्थापना दिवस रुपन्देही जिल्ला कमिटीले विविध रचनात्मक कार्य गर्दै मनाएको छ । युवालाई संगठित गरि राजनीतिक र नेतृत्व विकाससंग सामाजिक गतिविधिमा अग्रसर गराउदै आएको संघले आफनो स्थापना दिवसलाई सप्ताहब्यापी रुपमा रचनात्मक कार्य गरि मनाएको हो ।

जिल्लाभरि नै विभिन्न पालिकाहरुमा डष्टबिन वितरण, सातु र सर्वत वितरण, खेलकुद तथा शैक्षिक सामग्री वितरण, जेब्राक्रस रेखाकङ, रक्तदान, सरसफाई तथा जनचेतनामुलक कार्यक्रमहरु समेत गरिएको जिल्ला कमिटिका अध्यक्ष विकासजंग बस्नेतले बताए । ‘हामीले मर्चवार, ओमसतिया, सियारी, सैनामैना, सिद्धार्थनगर, देवदह लगायतका पालिकाहरुमा रचनात्मक कार्यहरु गरेका छौ ।’—उनले भने । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल, रुपन्देही शाखाले मुख्य कार्यक्रम अन्तरगत सोमबार गौतम बुद्ध सामुदायिक मुटु अस्पतालमा फलफुल वितरण गरेको उनले बताए ।

कार्यक्रमको लुम्बिनी प्रदेशका पुर्व मुख्यमन्त्री लिला गिरिले अस्पतालमा उपचारमा रहेका बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गर्दै नेकपा एमाले पार्टीको महत्वपूर्ण जनसंगठनका रुपमा संघको भुमिका रहेको बताए । स्थापनाकालमा प्रजातान्त्रिक युवा संगठन हुदै पारिमार्जित भएर राष्ट्रिय युवा संगठन नेपाल भएको उनले बताए । विभिन्न जनसंगठनमध्येको यो एक शसक्त भएको बताए ।

यसैगरि मंगलबार सैनामैना नगरपालिकाका विभिन्न विद्यालयका ४ दर्जन गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीहरुलाई विद्यालय झोला वितरण, खेलकुद तथा शैक्षिक सामग्री वितरण गरिने स्थापना दिवस समारोह समिति रुपन्देहीका संयोजक तथा जिल्ला कोषाध्यक्ष नारायण प्रसाद थापाले बताए ।

 

भिडियो सामग्री

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?