ट्रेंडिंग:

>> स्थानीय तहमा यो वर्ष मात्रै ३० अर्ब ८३ करोड बेरुजु >> महालेखा प्रतिवेदन: एक बर्षमै थपियो २ खबर बेरुजु, कुल ११ खर्ब ८३ अर्ब पुग्यो >> चेक लिएर घुस खाने गुठीका कर्मचारी दोषी ठहर >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेस सडक आन्दोलनमा >> सिरोहियाको पक्राउ व्यक्तिगत रिसिइबीमा : झांक्री >> सहकारी ठगीमा गृहमन्त्रीमाथि छानवीन हुनुपर्छ : ज्ञानेन्द्र >> सरकारको रवैया निरंकुशताउन्मुख : गगन >> कांग्रेसको विरोधकाबीच नीति तथा कार्यक्रम पारित >> एमाले पाल्पाको नेतृत्व सर्वसम्मत >> संस्कृति संरक्षणमा पुल बन्दै सम्पर्क समाज >> युनाइटेडलाई एफए कपको उपाधि >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेसले काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गर्दै >> गुजरातमा गेम जोनमा आगलागी हुँदा १२ बालबालिकासहित २८ जनाको मृत्यु >> दुर्घटना न्युनीकरण र मर्यादित यात्रामा जोड >> बालीघरे ‘हजाम’ बाट मोहनको सैलुन क्रान्ति >> संस्कृति जोगाउन टप्पा र सिंगारु नाच प्रतियोगिता >> कृषि अनुदानको पुनरावलोकन होस् >> राजनीतिले धर्म छाडेपछि यस्तो हुँदो रहेछ ! >> चक्लाबन्दीमा लोभलाग्दो मकै खेती >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, नीति तथा कार्यक्रम पारित गर्ने तयारी >> भारतीय न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव, यी स्थानमा हुनेछ वर्षा >> ‘कुसुण्डा समुदायको उत्थानका लागि स्थानीय सरकार गम्भीर छ’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फ्रीडम फाउन्डेसन कपिलबस्तुले दस जनाको निशुल्क उपचार गर्ने >> डिजिटल मार्केटिङ्ग अभिमुखिकरण >> विरेन्द्रनगरमा ‘मेयरसँग महिला किसान’ >> स्वतन्त्र प्रेस चाहिन्छ : प्रधानन्यायाधीश >> रुपन्देहीको ड्राइभरटोल र जितगढीमा भएका दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु >> अल्सरका कस्ता हुन्छन् लक्षण ? >> प्रहरी हिरासतमा रहेका कैलाश सिरोहिया अस्पताल भर्ना >> गर्मीमा धेरै पानी मात्र पिएर पुग्दैन, अरु के खाने ? >> छिपछिपे सहकारीको रकम हिनामिना : सांसद गीता बस्नेतसहित ३५ जनाविरुद्ध मुद्दा चलाउन सिफारिस >> आजको मौसमः कोशी, बागमती र लुम्बिनी प्रदेशमा बिहानैदेखि वर्षा >> बजेटमार्फत माग सम्बोधन गर्न मुक्त कमलरीको सरकारलाई ध्यानाकर्षण >> नवलपुरमा फेरि पाटेबाघको मृत्यु >> बगर बरदान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै

वडा कपमा वडा नं २ र ७ विजयी

३१ बैशाख २०८१, सोमबार
३१ बैशाख २०८१, सोमबार

बुटवल, ३१ बैशाख । बुटवलमा सोमबारदेखी उजिरसिह वडा कप २०८१ शुरु भएको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा बुटवल क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा भएको उद्घाटन खेलमा वडा नं २ विजयी भएको छ । वडा न २ ले वडा नं १९ लाई ४ बिकेटले पराजित गरेको हो ।

नहरपुर माबि स्थित खेल मैदानमा वडा नं २ ले टस जितेर ब्याटिङको निम्तो दिएपछि मैदानमा उत्रेको वडा नं १९ ले १६ ओभरमा ८ बिकेटको नोक्सानीमा ९६ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि हरि गैरेले १८ बलमा १६, सुभाष सापकोटाले १३ बलमा १५ तथा दीपक डुम्रेले १० बलमा १४ रनको योगदान दिए । कम स्कोरमा रोक्न वडा नं २ का सृजन श्रेष्ठले ३ तथा मदन घिमिरे र छबिलाल पौडेलले २—२ बिकेट लिए । मध्यम लक्ष्यलाई वडा नं २ ले १२.५ ओभरमा ६ बिकेटको नोक्सानीमा भेटायो । वडा नं २ का सुनिल गुरुङले २१ बलमा ३५ तथा बिनोद रणपालले १४ बलमा २४ रन जोडे । वडा नं १९ का दीपक डुम्रे र रोशन रानाले समान २—२ बिकेट लिए । वडा नं २ का सृजन श्रेष्ठ प्लेयर अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए ।

यसैगरि सोमबार नै भएको दोस्रो खेलमा वडा नं ७ ले वडा नं १६ लाई ६ बिकेटले पराजित गरेको छ । टस जितेर वडा नं ७ ले ब्याटिङको निम्तो दिएपछि वडा नं १६ ले १६ ओभरमा ९ बिकेटको नोक्सानीमा ११८ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि विजय जमरकट्टेलले २८ बलमा ४४ तथा सिमन्त केसीले ११ बलमा २२ रनको योगदान दिए । वडा नं ७ का बिवेश खत्रीले ४ तथा अस्वीन भट्टराई र सुनिल सोमई मगरले समान २—२ बिकेट लिए । मध्यम लक्ष्य पछ्याएको वडा नं ७ भने १४.१ ओभरमा ४ बिकेटको नोक्सानीमा भेटायो । वडा नं ७ का एजाज अहमदले २९ बलमा ३४, रोहित पासवानले २८ बलमा २४ तथा रमेश राईले १० बलमा २४ रन जोडे । वडा नं १६ का बासु सापकोटाले २ बिकेट लिए । खेलमा बिबेश खत्री प्लेयर अफ दी म्याच भए ।

प्रतियोगिताको उपाधि विजेतालाई नगद ३० हजार, कप, मेडल र प्रमाणपत्र, उपविजेता टिमलाई नगद १५ हजार, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने तथा म्यान अफ दी सिरिजलाई नगद २५००, ट्रफि, प्रमाणपत्र, उत्कृष्ट बलर र ब्याट्सम्यानलाई नगद १५०० रुपैया, ट्रफि, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने आयोजक क्लबका अध्यक्ष रोमित बज्राचार्यले बताए । प्रतियोगितामा १६ टिमले भाग लिएका छन । गतवर्ष वडा नं ३ को टिम विजेता रहेको थियो ।

 

 

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?