ट्रेंडिंग:

>> स्थानीय तहमा यो वर्ष मात्रै ३० अर्ब ८३ करोड बेरुजु >> महालेखा प्रतिवेदन: एक बर्षमै थपियो २ खबर बेरुजु, कुल ११ खर्ब ८३ अर्ब पुग्यो >> चेक लिएर घुस खाने गुठीका कर्मचारी दोषी ठहर >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेस सडक आन्दोलनमा >> सिरोहियाको पक्राउ व्यक्तिगत रिसिइबीमा : झांक्री >> सहकारी ठगीमा गृहमन्त्रीमाथि छानवीन हुनुपर्छ : ज्ञानेन्द्र >> सरकारको रवैया निरंकुशताउन्मुख : गगन >> कांग्रेसको विरोधकाबीच नीति तथा कार्यक्रम पारित >> एमाले पाल्पाको नेतृत्व सर्वसम्मत >> संस्कृति संरक्षणमा पुल बन्दै सम्पर्क समाज >> युनाइटेडलाई एफए कपको उपाधि >> सहकारी ठगीविरुद्ध कांग्रेसले काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गर्दै >> गुजरातमा गेम जोनमा आगलागी हुँदा १२ बालबालिकासहित २८ जनाको मृत्यु >> दुर्घटना न्युनीकरण र मर्यादित यात्रामा जोड >> बालीघरे ‘हजाम’ बाट मोहनको सैलुन क्रान्ति >> संस्कृति जोगाउन टप्पा र सिंगारु नाच प्रतियोगिता >> कृषि अनुदानको पुनरावलोकन होस् >> राजनीतिले धर्म छाडेपछि यस्तो हुँदो रहेछ ! >> चक्लाबन्दीमा लोभलाग्दो मकै खेती >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, नीति तथा कार्यक्रम पारित गर्ने तयारी >> भारतीय न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव, यी स्थानमा हुनेछ वर्षा >> ‘कुसुण्डा समुदायको उत्थानका लागि स्थानीय सरकार गम्भीर छ’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फ्रीडम फाउन्डेसन कपिलबस्तुले दस जनाको निशुल्क उपचार गर्ने >> डिजिटल मार्केटिङ्ग अभिमुखिकरण >> विरेन्द्रनगरमा ‘मेयरसँग महिला किसान’ >> स्वतन्त्र प्रेस चाहिन्छ : प्रधानन्यायाधीश >> रुपन्देहीको ड्राइभरटोल र जितगढीमा भएका दुर्घटनामा दुईजनाको मृत्यु >> अल्सरका कस्ता हुन्छन् लक्षण ? >> प्रहरी हिरासतमा रहेका कैलाश सिरोहिया अस्पताल भर्ना >> गर्मीमा धेरै पानी मात्र पिएर पुग्दैन, अरु के खाने ? >> छिपछिपे सहकारीको रकम हिनामिना : सांसद गीता बस्नेतसहित ३५ जनाविरुद्ध मुद्दा चलाउन सिफारिस >> आजको मौसमः कोशी, बागमती र लुम्बिनी प्रदेशमा बिहानैदेखि वर्षा >> बजेटमार्फत माग सम्बोधन गर्न मुक्त कमलरीको सरकारलाई ध्यानाकर्षण >> नवलपुरमा फेरि पाटेबाघको मृत्यु >> बगर बरदान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै

बुटवलको प्लान बी मा ‘न्यू ईयर ईभ’

२८ चैत्र २०८०, बुधबार
२८ चैत्र २०८०, बुधबार

बुटवल ।

नेपाली नयाँ वर्षको उपलक्ष्यमा चर्चित पप गायिका रचना दाहाल र सिक्किमका पप गायक सल्लुम लामाले बुटवलमा प्रस्तुती दिने भएका छन् । बुटवलको प्लान बी क्लबमा यी दुई चर्चित कलाकारको कन्सर्टसहित नयाँ वर्ष २०८१ लाई स्वागत गरिने भएको हो ।

इभेन्ट बटौली र निर्विकल्पको संयुक्त आयोजनामा चैत ३० गते बुटवल कालिकानगरमा अवस्थित प्लान बी मा हुने कन्सर्टका लागि अनलाइन टिक विक्री सुरु भैसकेको छ । इभेन्ट बटौलीका अध्यक्ष मनिस लामाका अनुसार भारत सिक्किमका पप गायक सल्लुमको नेपालमै प्रहिलो प्रस्तुती बुटवलमा दिने भएका हुन् ।

नेपाल भ्रमणमा आउने उनले बुटवलपछि नारायणगढ, पोखरा तथा काठमाडौं लगायतका शहरमा समेत प्रस्तुती दिने छन् । नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्ने दिनमै बुटवलका दर्शक श्रोताले उनको प्रस्तुती हेर्न पाउनु खुसीको कुरा भएको बुटवल इभेन्टका अध्यक्ष लामाले बताए । इभेन्टमा गायक सल्लुमलाई साथ दिन गितारिष्टहरु अशोक रसाइली, साइमन प्रधान, ड्रममा नपकुमार प्रधान, गितारिसस्ट स्मोकेट लेप्चा लगायतको उपस्थिति रहने छ ।

यसैगरी नेपाली युवामाझ लोकप्रिय रचना दाहाले समेत एकै मञ्चमा एकैरात प्रस्तुती दिने हुँदा दर्शकका लागि महत्वपूर्ण अवसर हुने निर्विकल्पका अध्यक्ष पुरुषोत्तम केसीले बताए । युवाहरु माझ विभिन्न इभेन्ट गर्दै आएको निर्विकल्पले गतवर्षको नयाँ वर्षमा काठमाडौंको एलओडीमा साँगेतिक आयोजना गरेको थियो भने यस वर्ष बुटवललाई रोजेको केसीले बताए । गायिका रचनालाई साथ दिन गितारिष्ट विजय कपाली, गिरिश श्रेष्ठ, बेस गितारिष्ट सनिस महर्जन, ड्रममा किरन शाही, साउण्डमा युकेश तथा डिलभको सहभागिता रहने अध्यक्ष केसीले बताए । विभिन्न समयमा युवाहरुमाझ इभेन्ट आयोजना गर्दै आएका दुई आयोजक कम्पनी बीचको समन्वयले यस वर्षको नयाँ वर्ष थप रमाइलो बन्ने आयोजको दाबी छ । पत्रकार सम्मेलनमा सुजन थकाली, अर्जुन गुरुङ्ग, प्लानबीका सञ्चालन जीवकान्त काफ्ले, लगायतले बोलेका थिए ।

न्यु इयर इभका लागि अनलाइन टिकट बुकिङ शुल्क १ हजार तथा डोर बुकिङका लागि १ हजार ५ सय रहेको आयोजकले जनाएको छ । अनलाइन बुकिङका लागि टिकट सञ्जाल तथा खल्तीबाट एप्लाई गर्न सकिने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?