ट्रेंडिंग:

>> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै >> कालिका युवा क्लव रापाकोटले पुरुष भलिवल प्रतियोगिता गर्ने >> गुरुङ राष्ट्रिय परिषदले भव्य रुपमा मनायो बुद्ध जयन्ती >> स्थानीय सरकार जनताको विश्वास जित्न असफल >> बाँदरबाट मकै जोगाउन दैनिक १३ घण्टा पहरा, विकल्पमा बेसार खेती >> तुलसीपुरका बस्तीमा खानेपानीको हाहाकार >> पहिलो ‘मायादेवी ट्रेल रन’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> देवता चडेको भन्दै कुपिण्डे तालमा हाम फालेकी महिलाको मृत्यु >> कार्यदलको बैठक निष्कर्षबिहीन >> दुई पासपोर्ट भएका गृहमन्त्रीले उन्मुक्ति पाउंदैनन् : शेखर >> प्रधानमन्त्री लोकतन्त्र सिध्याउने खेलमा : उपेन्द्र >> सहकारी पीडितले भोलिदेखि आन्दोलन गर्ने >> मणिमुकुन्द कलेजको सहयोगमा बुटवल–लुम्बिनी साइकल यात्रा >> दाङले चुम्यो दोहोरी खेलको उपाधि >> लुम्बिनीको भ्रमण गर्न पाउनु विश्वका प्रत्येक नागरिकका लागि गौरवको विषयः प्रधानमन्त्री >> एशिया कपका लागि नेपाली महिला क्रिकेट टोली घोषणा >> यस वर्षको मनसुन अवधिमा ४ लाख बढी घरधुरीका व्यक्ति प्रभावित हुने आकलन >> चीनले सुरु गर्‍यो ताइवानको आकाशमा युद्धअभ्यास >> सिंहासन त्यागेर शान्ति खोज्ने पहिलो मानव बुद्ध : प्रदेश प्रमुख शेरचन >> बुद्धका उपदेश र मार्गदर्शनलाई आत्मसात् गर्न सकेमा  बुद्धजयन्तीले सार्थकता पाउँछ:  मुख्यमन्त्री >> सहकारी छानबिन समिति कार्यदलको बैठक आज बस्दै >> बुद्धले देखाएको अहिंसा, शान्ति, मानव कल्याणको मार्ग आज पनि उत्तिकै सान्दर्भिक छ- प्रधानमन्त्री >> राममणि क्याम्पसलाई पुरानै कर्मचारी नियमावली लागु गर्न अदालतको आदेश >> आज चार प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षाको सम्भावना >> सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा उल्लास >> ‘सत्ता र शक्तिको बलमा प्रेसमाथि प्रहार’ >> बुद्ध जयन्ती कि बुद्ध पूर्णिमा ? >> रामग्राममा धातु जात्रा >> वर्तमान समयमा बुद्ध धर्मको सान्दर्भिकता >> लुम्बिनीमा मनोजको मन >> तिनाउ नदीमा डुबेर कालिकाका विद्यार्थीको निधन >> बुटवल देशकै सबल आर्थिक केन्द्र >> रामग्राममा वुद्ध जयन्तीको अवसरमा धातु जात्रा >> राप्ती राजमार्ग बन्द हुने >> गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्धको रिट दर्ता गर्न आदेश

सल्यानमा दोश्रो चौमासिकको प्रगति समिक्षा सम्पन्न

२७ चैत्र २०८०, मंगलवार
२७ चैत्र २०८०, मंगलवार

सल्यान, २७ चैत ।

सल्यानका स्थानीय तह तथा जिल्लास्थित संघीय र प्रदेश सरकार अन्तर्गतका कार्यालयहरुले दोश्रो चौमासिकको प्रगति समिक्षा गरेका छन् । जिल्ला समन्वय समितिको आयोजनामा आर्थिक वर्ष २०८०।०८१ को दोश्रो चौमासिक प्रगति समिक्षा मंगलबार खलंगामा सम्पन्न भएको हो ।

निर्माण कम्पनीको ढिला सुस्तीका कारण विभिन्न भौतिक पूर्वाधार निर्माणका कामले गति लिन नसकेको तथा श्रोतसाधनको अभावका कारण अपेक्षीत नजिता प्राप्तीमा कठिनाई भएको कुरा समिक्षामा कार्यालय प्रमुखहरुले उल्लेख गरेका थिए । कार्यक्रममा चालू आर्थिक वर्षको दोश्रो चौमासिक अवधिसम्म आइपुग्दा हासिल भएका वित्तिय तथा भौतिक प्रगती प्रस्तुत गर्नुका साथै सुझावहरु समेत संकलन गरिएको जिल्ला समन्वय समिति सल्यानले जनाएको छ । कार्यक्रममा तीनै तहका सरकारका विचमा समन्वय हुनुपर्नेमा समेत जोड दिइएको थियो ।

जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख बेलाराम रावलले विकास निर्माण देखि सेवा प्रवाहलाई प्रभावकारी रुपमा सञ्चालनका लागि नियमित रुपमा प्रगति समिक्षा आवश्यक रहेको भन्दै अन्य स्थानीय तह वा अन्य कार्यालयका राम्रा पक्षलाई अनुसरण गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

यस्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी शम्भु प्रसाद रेग्मीले समिक्षामा देखिएका कमजोरीहरुलाई आगामी वर्ष सच्याउदै सबै निकायहरु समृद्धि जिल्ला निर्माणमा लाग्नुपर्ने धारणा व्यक्त गरे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?