ट्रेंडिंग:

>> जिल्ला लिगमा देखिदै नयाँ खेलाडी >> मोबाइल व्यवसायी संघ रुपन्देही जिल्ला कमिटी गठन >> भारतीय राजदुताबासको सहयोगमा निर्मित ३६ कोठे भवन उद्घाटन >> कोईलासबाससहित नेपाल–भारत सीमा नाका दुई दिनका लागि बन्द >> सहकारी पीडितले गरे काठमाडौंमा प्रदर्शन >> नेपालमा केपी-१ र केपी-२ कोरोना भेरियन्ट पुष्टी,तर सामान्य >> लुम्बिनीबाट तिलाैराकोट लगियाे शिशु बुद्ध >> कांग्रेसको अवरोध पछि संसद वैठक जेठ १३ सम्म स्थगित >> कार्यदलको बैठक शुरु >> आईपीएल क्रिकेटको फाइनल प्रवेशका लागि आज राजस्थान र हैदरावाद खेल्दै >> बुटवल हस्पिटल प्रालिको सेवा नयाँ भवनमा >> यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> संघीय संसदको दुवै सदनको बैठक आज बस्दै >> कालिका युवा क्लव रापाकोटले पुरुष भलिवल प्रतियोगिता गर्ने >> गुरुङ राष्ट्रिय परिषदले भव्य रुपमा मनायो बुद्ध जयन्ती >> स्थानीय सरकार जनताको विश्वास जित्न असफल >> बाँदरबाट मकै जोगाउन दैनिक १३ घण्टा पहरा, विकल्पमा बेसार खेती >> तुलसीपुरका बस्तीमा खानेपानीको हाहाकार >> पहिलो ‘मायादेवी ट्रेल रन’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> देवता चडेको भन्दै कुपिण्डे तालमा हाम फालेकी महिलाको मृत्यु >> कार्यदलको बैठक निष्कर्षबिहीन >> दुई पासपोर्ट भएका गृहमन्त्रीले उन्मुक्ति पाउंदैनन् : शेखर >> प्रधानमन्त्री लोकतन्त्र सिध्याउने खेलमा : उपेन्द्र >> सहकारी पीडितले भोलिदेखि आन्दोलन गर्ने >> मणिमुकुन्द कलेजको सहयोगमा बुटवल–लुम्बिनी साइकल यात्रा >> दाङले चुम्यो दोहोरी खेलको उपाधि >> लुम्बिनीको भ्रमण गर्न पाउनु विश्वका प्रत्येक नागरिकका लागि गौरवको विषयः प्रधानमन्त्री >> एशिया कपका लागि नेपाली महिला क्रिकेट टोली घोषणा >> यस वर्षको मनसुन अवधिमा ४ लाख बढी घरधुरीका व्यक्ति प्रभावित हुने आकलन >> चीनले सुरु गर्‍यो ताइवानको आकाशमा युद्धअभ्यास >> सिंहासन त्यागेर शान्ति खोज्ने पहिलो मानव बुद्ध : प्रदेश प्रमुख शेरचन >> बुद्धका उपदेश र मार्गदर्शनलाई आत्मसात् गर्न सकेमा  बुद्धजयन्तीले सार्थकता पाउँछ:  मुख्यमन्त्री >> सहकारी छानबिन समिति कार्यदलको बैठक आज बस्दै >> बुद्धले देखाएको अहिंसा, शान्ति, मानव कल्याणको मार्ग आज पनि उत्तिकै सान्दर्भिक छ- प्रधानमन्त्री >> राममणि क्याम्पसलाई पुरानै कर्मचारी नियमावली लागु गर्न अदालतको आदेश >> आज चार प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षाको सम्भावना >> सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा उल्लास >> ‘सत्ता र शक्तिको बलमा प्रेसमाथि प्रहार’ >> बुद्ध जयन्ती कि बुद्ध पूर्णिमा ? >> रामग्राममा धातु जात्रा >> वर्तमान समयमा बुद्ध धर्मको सान्दर्भिकता >> लुम्बिनीमा मनोजको मन >> तिनाउ नदीमा डुबेर कालिकाका विद्यार्थीको निधन >> बुटवल देशकै सबल आर्थिक केन्द्र >> रामग्राममा वुद्ध जयन्तीको अवसरमा धातु जात्रा >> राप्ती राजमार्ग बन्द हुने >> गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्धको रिट दर्ता गर्न आदेश
दोस्रो रुपन्देही जिल्लास्तरिय पावर लिफ्टिङ प्रतियोगिता

बिक्रम थापा र अन्जना थकाली बने च्याम्पियन

२६ चैत्र २०८०, सोमबार
२६ चैत्र २०८०, सोमबार

बुटवल, २६ चैत । रुपन्देहीमा सम्पन्न दोस्रो रुपन्देही जिल्लास्तरिय पावर लिफ्टिङ प्रतियोगितामा बिक्रम थापा र अन्जना थकाली च्याम्पियन भएका छन । प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनी र बुटवल उपमहानगरपालिकाको सहयोगमा रुपन्देही जिल्ला पावर लिफ्टिङ संघको आयोजनामा भएको प्र्रतियोगितामा पुरुषतर्फ ७४ केजी तौल समुहको विजेता बन्दै बिक्रम थापाले कुल ५३४ केजी तौल उठाउदै ओभरअल टाईटल जित्न सफल भएका हुन । यसैगरि महिलातर्फ ६३ केजी तौल समुहको विजेता बन्दै अन्जनाले कुल २७१ केजी तौल उठाउदै उपाधि जितिन । उपाधिसंगै दुबैले नगद १५/१५ हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भएका छन ।

यसैगरि पुरुषतर्फ ५९ केजी तौल समुहमा मल्टीफिटनेश सेन्टरका रोशन श्रेष्ठ प्रथम, देवदह जिमका रिवाज खरेल दोस्रो तथा रोयल आईरन जिमका विष्णु सिह तेस्रो भए । ६६ केजी तौल समुहमा देवदह जिमका दिपक श्रेष्ठ प्रथम, मेक्सिमस स्ट्रेन्थका अर्पन श्रेष्ठ दोस्रो तथा फिटनेश टाईमका अशोक राना तेस्रो भए । ७४ केजी तौल समुहमा छहारी क्लबका बिक्रम थापा प्रथम, मेक्सिमस स्ट्रेन्थका दिपेश बोहरा दोस्रो तथा डाईनेस्टि फिटनेशका अनुकृत गुरुङ तेस्रो भए ।

८३ केजी तौलमा मेक्सिमस स्ट्रेन्थका विज्ञान श्रीष प्रथम, मेक्सिमस स्ट्रेन्थकै किरन थापा दोस्रो तथा रोयल आईरन जिमका सुमन सापकोटा तेस्रो भए । ८३ केजीभन्दा माथि तौल समुहमा मेक्सिमस स्ट्रेन्थका अनमोल बहादुर शाक्य प्रथम, डाईनेस्टि फिटनेशका आदित्य श्रेष्ठ दोस्रो तथा डाईनेसिष्टकै सुयम थापा तेस्रो भए ।

महिलातर्फ ६३ केजी तौलमा फिजिकल फिटनेश एण्ड ब्युटिकी अन्जना थकाली प्रथम, फिटनेश टाईमकी शर्मिला गुप्ता दोस्रो तथा मक्सिमस स्ट्रेन्थका प्रगती श्रेष्ठ तेस्रो भए । ६३ केजीभन्दा माथि तौल समुहमा मक्सिमस स्ट्रेन्थकी निधिका नेपाल प्रथम, निर्बोध एरोबिककी धनकला कार्की दोस्रो तथा रोयल आईरन जिमकी सिमाना राना तेस्रो भईन ।

एक समारोहका बिच प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य सचिव जयप्रकाश भट्टराई, बुटवल उपमहानगरपालिका खेलकुद विकास समितिका संयोजक बोनिन पिया, पावर लिफिटङ संघका केन्द्रिय अध्यक्ष सुन्दर भुषाल, वडा नं ६ का वडाअध्यक्ष लोकनाथ न्यौपानेलगायतले विजेता, उपविजेता खेलाडीहरुलाई पुरस्कार वितरण गरेका थिए । पावर लिफ्टिङ खेल र खेलाडीको विकासका निरन्तर कार्यक्रम गर्दै आएको संघका अध्यक्ष चन्द्रमान श्रेष्ठले बताए । संघका सचिव सरोजसिह (सन्जिव) ले प्रतियोगितामा रुपन्देही जिल्लाका करीब ८० बढी खेलाडीहरुले भाग लिएको बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?