ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ४८,विपक्षमा २८ , राप्रपा र लोसपा तटस्थ >> संघीय संसदको हिउँदे अधिवेशन अन्त्य गर्न सिफारिस >> ‘बा–आमासँग नगरप्रमुख’ कार्यक्रमको प्रभावकारिता बढ्दै >> गाउँपालिकाको अनुदानमा खेतबारी जोत्ने आधुनिक उपकरण >> वर्षको अन्तिम दिन,सुनको भाउमा नयाँ रेकर्ड >> म्यानमारमा सैन्य कुपछि ह्वात्तै बढ्यो गरिबी दर >> बाजुरा केन्द्रबिन्दु बनाएर ३.७ रेक्टर स्केलको भूकम्प >> वाणिज्य बैंकहरूले घटाए ब्याजदर >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल मलेसियासँग भिड्दै >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले आज विश्वासको मत लिने >> कोरियामा देखेको कफीले जव प्रेमको ध्यान मोड्यो…! >> देश बचाउन कांग्रेस–एमाले मिलौंः डा. शेखर कोईराला >> पशु बधशालाः १५ वर्षदेखिको सपना पूरा हुँदै >> विद्यार्थीहरूलाई जोडौं भर्ना अभियानमा >> उजाडिएका गाउँघरमा छरौं– आशाको सुनौलो किरण >> पर्यटन केन्द्र बन्दै ‘गौतमबुद्ध राष्ट्रिय उद्यान’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सत्ता समिकरणमा प्वाल पारेर नेपाली कांग्रेस सत्तामा आउन चाहान्छ: पौडेल >> गुल्मीको हिमालय आधारभूत विद्यालयमा दिवाकर पन्थीले गरे टीकाराम गुरु स्मृति अक्षयकोष स्थापना >> हरेक परिवर्तन एमालेको विचारबाट निर्देशित : पद्मा अर्याल >> ठुलाखर्क सेवा समाज रूपन्देहीद्वारा भित्तेपात्रो विमोचन >> ‘सफा हिमाल अभियान २०२४’ को ध्वजारोहण समारोह सम्पन्न >> जेसीआई तिलोत्तमाको नया वर्ष शुभकामना तथा क्यालेण्डर विमोचन >> बिग्रिए सिसिटिभी, अपराधका घटनामा वृद्धि >> सुप्रिम सहकारी पीडितको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न : जिबि र सागर कहिले पक्रिन्छन् ? >> अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता संरक्षणका लागि कर्णालीमा अभियान >> स्कलर्समा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई >> नेशनल प्याथल्याब भयो आइएसओ प्रमाणीकरण (भिडियोसहित) >> आगलागी सम्बन्धी कृत्रिम घट्ना अभ्यास >> गृहमन्त्री लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति बन्दैन : प्रधानमन्त्री >> `ई-ड्राईभ नेपाल´ को सेवा लुम्बिनीमा >> झाडापखाला नियन्त्रणमा ढिलाई किन ? >> अग्नी जोखिम व्यवस्थापनमा ध्यान दिने बेला >> कार्यालयमा नारा, वनमा डढेलो >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना >> आईपीएल क्रिकेटमा शीर्ष स्थानको राजस्थानलाई गुजरातले हरायो >> ईद उल फित्रमा एमाले रुपन्देहीको शुभकामना >> इस्लाम धर्मावलम्बीले इद–उल–फित्र मनाउदै, आज सार्वजनिक बिदा, प्रधानमन्त्रीले दिए शुभकामना >> एसीसी प्रिमियर कपमा नेपालले पहिलो खेल मलेसियासँग खेल्ने >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सीमा क्षेत्रका वासिन्दासँग परिवारमैत्री वातवरण बनाउँदै सशस्त्र प्रहरी >> रुपन्देही ईभेन्टसको ईफतारीमा सहयोग >> बुटवलमा पहिलो पटक कलेजोको बायोप्सी जाँचको सुरुवात ग्यास्ट्रो सेन्टरमा >> गण्डकी सरकारलाई दीर्घकालीन निर्णय गर्न सर्वोच्चको रोक, वैशाख १० मा पूर्ण सुनुवाइ >> नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कँडेलले लिए शपथ >> कोशीमा बैसाख ६ गते विशेष अधिवेशन >> होराइजन जिबिएसमा शुभकामना तथा विदाई कार्यक्रम सम्पन्न >> राष्ट्रिय सभाको उपाध्यक्षमा विमला घिमिरे विजयी >> बुटवलको प्लान बी मा ‘न्यू ईयर ईभ’ >> भारतका ब्रेन मास्टर सुधिरलाई उपाधि

ज्योतिनगर क्षेत्र विकास परिषद खानेपानी तथा सरसफाइ उपभोक्ता संस्थाको साधारणसभा

२० चैत्र २०८०, मंगलवार
२० चैत्र २०८०, मंगलवार

बुटवल, २० चैत ।

ज्योतिनगर क्षेत्र विकास परिषद खानेपानी तथा सरसफाइ उपभोक्ता सस्था ज्योतिनगर बुटवल ३ को १८ औं साधारणसभा ज्योति नगरमा मङ्गलबार सम्पन्न भएको छ ।

साधारणसभामा बोल्दै बुटवल उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख खेलराज पाण्डेले ज्योतिनगर पहिरो अहिलेको अबस्थामा जटिल भएको र राष्ट्रपति चुरे संरक्षणबाट बजेट ब्यवस्थापन गर्न नगरपालिका लागि परेको बताउँदै आगामी दिनमा ज्योतिनगर पहिरोको दिगो ब्यवस्थापनका लागि नगरपालिका चिन्तित रहेको बताए ।

ज्योतिनगर क्षेत्र विकास परिषद खानेपानी तथा सरसफाइ आयोजनाको पानी यो क्षेत्रको लागि पर्याप्त नभएको अफुलाई महसुस भएको भन्दै उनले अब छिटै झुम्सा खानेपानी आएपश्चात यो समस्या हटेर जाने बताए ।

बुटवल उपमहानगरपालिकाका उपप्रमुख सावित्रादेवी अर्यालले जनताको मौलिक अधिकार भित्र पर्ने गास, बास, कपास भए जस्तै स्वास्थ्य, शिक्षा, शुद्ध खानेपानी लगायतका कुरालाई हाम्रो सहज पहुँच र उपलब्धता हुने गरी जनतालाई सेवा प्रवाह गर्न नगरपालिका लागि परेको बताइन् । उनले यसलाई नगरपालिकाले ब्यबस्थापन गर्दै जाने बताइन् ।

कार्यक्रममा खानेपानी महासंघ लुम्बिनी प्रदेशका अध्यक्ष मान प्रसाद गैरे, खानेपानी डिभिजन कार्यालय योगिकुटीका विनोद पोखरेल, बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ३ का वडा अध्यक्ष विष्णु ढकाल, उपभोक्ता हित संरक्षण मन्च नगर अध्यक्ष समुन्द्र जिसी, सस्थापक अध्यक्ष कमल गौतम, निवर्तमान अध्यक्ष सहदेव श्रेष्ठ, संघ संस्थाको तर्फबाट सरस्वती ठकुरी पुन, सस्थाका अध्यक्ष चेत बहादुर गुरुङ, सचिव नारायण रानाभाट, सदस्य ईश्वरी पन्थ बस्याललगायतले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

१८ औं साधारणसभामा सस्थाका अध्यक्ष चेत बहादुर गुरुङले सस्थाको वार्षिक प्रतिवेदन, सचिव नारायण बहादुर रानाभाटले सचिवको प्रतिबेदन र कोषाध्यक्ष डोलराज बस्यालले सस्थाको आर्थिक प्रतिबेदन प्रस्तुत गरेका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np