ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ४८,विपक्षमा २८ , राप्रपा र लोसपा तटस्थ >> संघीय संसदको हिउँदे अधिवेशन अन्त्य गर्न सिफारिस >> ‘बा–आमासँग नगरप्रमुख’ कार्यक्रमको प्रभावकारिता बढ्दै >> गाउँपालिकाको अनुदानमा खेतबारी जोत्ने आधुनिक उपकरण >> वर्षको अन्तिम दिन,सुनको भाउमा नयाँ रेकर्ड >> म्यानमारमा सैन्य कुपछि ह्वात्तै बढ्यो गरिबी दर >> बाजुरा केन्द्रबिन्दु बनाएर ३.७ रेक्टर स्केलको भूकम्प >> वाणिज्य बैंकहरूले घटाए ब्याजदर >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल मलेसियासँग भिड्दै >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले आज विश्वासको मत लिने >> कोरियामा देखेको कफीले जव प्रेमको ध्यान मोड्यो…! >> देश बचाउन कांग्रेस–एमाले मिलौंः डा. शेखर कोईराला >> पशु बधशालाः १५ वर्षदेखिको सपना पूरा हुँदै >> विद्यार्थीहरूलाई जोडौं भर्ना अभियानमा >> उजाडिएका गाउँघरमा छरौं– आशाको सुनौलो किरण >> पर्यटन केन्द्र बन्दै ‘गौतमबुद्ध राष्ट्रिय उद्यान’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सत्ता समिकरणमा प्वाल पारेर नेपाली कांग्रेस सत्तामा आउन चाहान्छ: पौडेल >> गुल्मीको हिमालय आधारभूत विद्यालयमा दिवाकर पन्थीले गरे टीकाराम गुरु स्मृति अक्षयकोष स्थापना >> हरेक परिवर्तन एमालेको विचारबाट निर्देशित : पद्मा अर्याल >> ठुलाखर्क सेवा समाज रूपन्देहीद्वारा भित्तेपात्रो विमोचन >> ‘सफा हिमाल अभियान २०२४’ को ध्वजारोहण समारोह सम्पन्न >> जेसीआई तिलोत्तमाको नया वर्ष शुभकामना तथा क्यालेण्डर विमोचन >> बिग्रिए सिसिटिभी, अपराधका घटनामा वृद्धि >> सुप्रिम सहकारी पीडितको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न : जिबि र सागर कहिले पक्रिन्छन् ? >> अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता संरक्षणका लागि कर्णालीमा अभियान >> स्कलर्समा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई >> नेशनल प्याथल्याब भयो आइएसओ प्रमाणीकरण (भिडियोसहित) >> आगलागी सम्बन्धी कृत्रिम घट्ना अभ्यास >> गृहमन्त्री लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति बन्दैन : प्रधानमन्त्री >> `ई-ड्राईभ नेपाल´ को सेवा लुम्बिनीमा >> झाडापखाला नियन्त्रणमा ढिलाई किन ? >> अग्नी जोखिम व्यवस्थापनमा ध्यान दिने बेला >> कार्यालयमा नारा, वनमा डढेलो >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना >> आईपीएल क्रिकेटमा शीर्ष स्थानको राजस्थानलाई गुजरातले हरायो >> ईद उल फित्रमा एमाले रुपन्देहीको शुभकामना >> इस्लाम धर्मावलम्बीले इद–उल–फित्र मनाउदै, आज सार्वजनिक बिदा, प्रधानमन्त्रीले दिए शुभकामना >> एसीसी प्रिमियर कपमा नेपालले पहिलो खेल मलेसियासँग खेल्ने >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सीमा क्षेत्रका वासिन्दासँग परिवारमैत्री वातवरण बनाउँदै सशस्त्र प्रहरी >> रुपन्देही ईभेन्टसको ईफतारीमा सहयोग >> बुटवलमा पहिलो पटक कलेजोको बायोप्सी जाँचको सुरुवात ग्यास्ट्रो सेन्टरमा >> गण्डकी सरकारलाई दीर्घकालीन निर्णय गर्न सर्वोच्चको रोक, वैशाख १० मा पूर्ण सुनुवाइ >> नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कँडेलले लिए शपथ >> कोशीमा बैसाख ६ गते विशेष अधिवेशन >> होराइजन जिबिएसमा शुभकामना तथा विदाई कार्यक्रम सम्पन्न >> राष्ट्रिय सभाको उपाध्यक्षमा विमला घिमिरे विजयी >> बुटवलको प्लान बी मा ‘न्यू ईयर ईभ’ >> भारतका ब्रेन मास्टर सुधिरलाई उपाधि

धनगढीलाई छैठौं खड्ग प्रसाद गौचन स्मृति यु १९ को उपाधि

२० चैत्र २०८०, मंगलवार
२० चैत्र २०८०, मंगलवार

बुटवल, २० चैत ।

रुपन्देहीमा सम्पन्न छैटो खड्ग प्रसाद गौचन स्मृति यु १९ को उपाधि धनगढीले चुमेको छ । एक्स्ट्रा टेक ओभल क्रिकेट मैदानमा मंगलबार भएको फाईनल खेलमा पल्सर सिईसी काठमाडौंलाई १२ रनले पराजित गर्दै धनगढीले उपाधि हात पारेको हो । उपाधिसंगै धनगढीले नगद ५० हजार रुपैयाँ, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भएको छ । सिईसी भने २५ हजार नगद, कप, मेडल, प्रमाणपत्रमा चित्त बुझायो । प्रतियोगितामा मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमीका विजय प्रजापति उत्कृष्ट ब्याट्सम्यान, सिईसी दयानन्द मण्डल उत्कृष्ट बलर घोषित हुँदै नगद ४ हजार तथा सिईसिका समिर बिष्ट म्यान अफ दी सिरिज घोषित हुँदै नगद ७ हजार रुपैया कपबाट पुरस्कृत भए । रुपन्देहीमा क्रिकेटमा योगदान दिएका क्रिकेट प्रशिक्षक जंग बहादुर थापालाई लाईभ टाईम एचिभमेन्ट अवार्डबाट सम्मान गरिएको थियो। थापाले २५ वर्ष देखि रुपन्देही ग्रासरुट क्षेत्रमा योगदान दिदै आएका छन् ।

एक समारोहका बिच प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य जयप्रकाश भट्टराई, लुम्बिनी प्रदेश क्रिकेट संघका अध्यक्ष सन्जय गुरुङ, रुपन्देही क्रिकेट संघका अध्यक्ष हरि बहादुर थापा, तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं १७ का वडाअध्यक्ष दान बहादुर चौधरी, खेलकुद पत्रकार मंच रुपन्देहीका अध्यक्ष सुमन अधिकारी, पुर्व राष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी राजु खड्का, क्यानका पुर्व सचिव प्रशान्त बिक्रम मल्ल, पुर्व क्रिकेट खेलाडी अन्तिम थापा, पुर्व खेलाडि तथा प्रशिक्षक शक्ति गौचन, स्टार क्रिकेट एकेडेमीका निर्देशक कविता गौचनले विजेता, उपविजेता टिम तथा उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई पुरस्कार वितरण गरे ।

कार्यक्रममा प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य जयप्रकाश भट्टराईले खेल संस्कार सिकाउने प्रतिकका रुपमा रहेको बताए ।
कार्यक्रममा पुर्व खेलाडी तथा प्रशिक्षक शक्ति गौचनले छैटौ संस्करण थप उपलब्धिमूलक बनेको दाबी गरे । युवा खेलाडीहरुलाई प्लेटफर्म दिने लक्ष्यमा सफलता हासिल मिलेको उनले बताए ।

तिलोत्तमा नगरपालिकास्थित एक्स्ट्रा टेक ओभल क्रिकेट मैदानमा भएको खेलमा टस जितेर धनगढीले ३२.५ ओभरमा १ सय ५० रनको लक्ष्य दिएको थियो । धनगढी अशोक धामि ५० सुभाष सिह २५ रनको योगदान दिए । सिईसी दयानन्द मण्डल ३, करण घर्ती मगर र स्मिथ बुढा २–२ विकेट लिए । सिईसी ३५ ओभरमा १३८ रनमा समेटियो । सिईसीमा सुरेश बुढालले ४१ रन, स्मिथ बुढाले ४० रनको योगदान दिए । डिसिएका निशान रेग्मीले ४ तथा सुर्य श्रेष्ठले २ विकेट लिए । खेलमा धनगढीका निशान्त रेग्मी म्यान अफ दी म्याचका पुरस्कृत भए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np