ट्रेंडिंग:

>> एसीसी प्रिमियर कप : मलेसियाले नेपाललाई दियो १४४ रनको लक्ष्य >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ४८,विपक्षमा २८ , राप्रपा र लोसपा तटस्थ >> संघीय संसदको हिउँदे अधिवेशन अन्त्य गर्न सिफारिस >> ‘बा–आमासँग नगरप्रमुख’ कार्यक्रमको प्रभावकारिता बढ्दै >> गाउँपालिकाको अनुदानमा खेतबारी जोत्ने आधुनिक उपकरण >> वर्षको अन्तिम दिन,सुनको भाउमा नयाँ रेकर्ड >> म्यानमारमा सैन्य कुपछि ह्वात्तै बढ्यो गरिबी दर >> बाजुरा केन्द्रबिन्दु बनाएर ३.७ रेक्टर स्केलको भूकम्प >> वाणिज्य बैंकहरूले घटाए ब्याजदर >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल मलेसियासँग भिड्दै >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले आज विश्वासको मत लिने >> कोरियामा देखेको कफीले जव प्रेमको ध्यान मोड्यो…! >> देश बचाउन कांग्रेस–एमाले मिलौंः डा. शेखर कोईराला >> पशु बधशालाः १५ वर्षदेखिको सपना पूरा हुँदै >> विद्यार्थीहरूलाई जोडौं भर्ना अभियानमा >> उजाडिएका गाउँघरमा छरौं– आशाको सुनौलो किरण >> पर्यटन केन्द्र बन्दै ‘गौतमबुद्ध राष्ट्रिय उद्यान’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सत्ता समिकरणमा प्वाल पारेर नेपाली कांग्रेस सत्तामा आउन चाहान्छ: पौडेल >> गुल्मीको हिमालय आधारभूत विद्यालयमा दिवाकर पन्थीले गरे टीकाराम गुरु स्मृति अक्षयकोष स्थापना >> हरेक परिवर्तन एमालेको विचारबाट निर्देशित : पद्मा अर्याल >> ठुलाखर्क सेवा समाज रूपन्देहीद्वारा भित्तेपात्रो विमोचन >> ‘सफा हिमाल अभियान २०२४’ को ध्वजारोहण समारोह सम्पन्न >> जेसीआई तिलोत्तमाको नया वर्ष शुभकामना तथा क्यालेण्डर विमोचन >> बिग्रिए सिसिटिभी, अपराधका घटनामा वृद्धि >> सुप्रिम सहकारी पीडितको गृहमन्त्रीलाई प्रश्न : जिबि र सागर कहिले पक्रिन्छन् ? >> अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता संरक्षणका लागि कर्णालीमा अभियान >> स्कलर्समा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई >> नेशनल प्याथल्याब भयो आइएसओ प्रमाणीकरण (भिडियोसहित) >> आगलागी सम्बन्धी कृत्रिम घट्ना अभ्यास >> गृहमन्त्री लामिछानेमाथि संसदीय छानबिन समिति बन्दैन : प्रधानमन्त्री >> `ई-ड्राईभ नेपाल´ को सेवा लुम्बिनीमा >> झाडापखाला नियन्त्रणमा ढिलाई किन ? >> अग्नी जोखिम व्यवस्थापनमा ध्यान दिने बेला >> कार्यालयमा नारा, वनमा डढेलो >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना >> आईपीएल क्रिकेटमा शीर्ष स्थानको राजस्थानलाई गुजरातले हरायो >> ईद उल फित्रमा एमाले रुपन्देहीको शुभकामना >> इस्लाम धर्मावलम्बीले इद–उल–फित्र मनाउदै, आज सार्वजनिक बिदा, प्रधानमन्त्रीले दिए शुभकामना >> एसीसी प्रिमियर कपमा नेपालले पहिलो खेल मलेसियासँग खेल्ने >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सीमा क्षेत्रका वासिन्दासँग परिवारमैत्री वातवरण बनाउँदै सशस्त्र प्रहरी >> रुपन्देही ईभेन्टसको ईफतारीमा सहयोग >> बुटवलमा पहिलो पटक कलेजोको बायोप्सी जाँचको सुरुवात ग्यास्ट्रो सेन्टरमा >> गण्डकी सरकारलाई दीर्घकालीन निर्णय गर्न सर्वोच्चको रोक, वैशाख १० मा पूर्ण सुनुवाइ >> नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कँडेलले लिए शपथ >> कोशीमा बैसाख ६ गते विशेष अधिवेशन >> होराइजन जिबिएसमा शुभकामना तथा विदाई कार्यक्रम सम्पन्न >> राष्ट्रिय सभाको उपाध्यक्षमा विमला घिमिरे विजयी >> बुटवलको प्लान बी मा ‘न्यू ईयर ईभ’

एमाले रुपन्देहीको अधिवेशन जेठ १६ र १७ गते, करिब ८ सय मतदाता

चैत मसान्तसम्म पार्टी सदस्यता नवीकरणन गरिसक्नुपर्ने
१५ चैत्र २०८०, बिहीबार
१५ चैत्र २०८०, बिहीबार

बुटवल, १५ चैत । नेकपा एमाले रुपन्देहीको अधिवेशन जेठ १६ र १७ गते हुने भएको छ । प्रदेश इन्चार्ज पदमा अर्याल,पार्टीका पोलिटब्यूरो सदस्य तथा रुपन्देही इन्चार्ज दलबहादुर राना, पोलिटब्यूरो सदस्य लिला गिरी, दधिराम न्यौपाने, केन्द्रीय सदस्य भुमिश्वर ढकाल, केन्द्रीय सदस्य सावित्रा अर्याल, केन्द्रीय सदस्य गोमा आचार्य तथा केन्द्रीय निर्वाचन आयोगका सदस्य भरत पोखरेल, एमाले लुम्बिनी
प्रदेश कमिटी अध्यक्ष राधाकृष्ण कडेल, उपाध्यक्ष भोजप्रसाद श्रेष्ठ र केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद् सदस्य रामप्रसाद भट्टराइलगायतका नेताहरुको  आतिथ्यमा  बसेको जिल्ला कमिटीको दशौं पूर्ण वैठकले  अधिवेशनको मिति तय गरेको हो । वैठकले चैत मसान्तसम्म पार्टी सदस्यता नवीकरण गरिसक्नुपर्ने निर्णय पनि गरेको उपसचिव हितराज पन्थीले जानकारी दिए । सदस्यता नवीकरण नगर्नेले उम्मेदवार हुन र प्रतिनिधि हुन नपाउने पन्थीले बताए । रुपन्देहीमा एमालेका पार्टी सदस्य १६ हजार ८८ जना छन् । यो संख्याबाट करिब ८ सय हाराहारी प्रतिनिधि चयन भई अधिवेशनका मतदाता हुन पाउने छन् । जेठ पहिलो हप्ता प्रतिनिधि छनोट भइसक्नेछन् । अधिवेशन सम्पन्न गर्न जिल्ला अध्यक्षको संयोजकत्वमा मूल आयोजक समिति तथा पदाधिकारीहरुको संयोजकत्वमा अन्य विभिन्न उपसमतिहरु गठन भएका छन् । जसमा जनपरिचालन र स्वयंसेवक परिचालन उपसमिति संयोजकमा उपसचिव चित्रबहादुर कार्की, प्रचार प्रसारमा अर्का उपसचिव हितराज पन्थी संयोजक रहेका पन्थीले जानकारी दिए । यस्तै जिल्ला सचिवको संयोजकत्वमा प्रतिनिधि व्यवस्थापन कमिटी गठन भएको छ । जसमा २ जना उपसचिव, ५ जना क्षेत्रीय संयोजक गरी ८ जना रहने छन् । अधिवेशनमा नेतृत्व चयनमा सहमतिको अधिकतम प्रयास हुने तर हुन नसके नलम्ब्याई तरुन्त निर्वाचनमा जानुपर्नेमा नेताहरुबीच समझदारी बनेको एक पदाधिकारीले बताए ।राजनैतिक प्रतिवेदन लेखन समितिको संयोजकमा अध्यक्ष के.सी र सदस्यहरुमा  यज्ञ गैरे, चित्रबहादुर कार्की, हितराज पन्थी, युवराज घिमिरे, बाबुराम
पन्थी, बेद गिरी, नरबहादुर घर्ति, जिवनाथ पाण्डे र बालकृष्ण पाण्डेलाई जिम्मेवारी तोकिएको छ । यस्तै सांगठनिक प्रतिवेदन लेखन समितिमा यज्ञ गैरे, बेद गिरी, बाबुराम पन्थी, नरबहादुर घर्ति, जिवनाथ पाण्डे र बालकृष्ण पाण्डे रहेको समिति गठन भएको छ । यस्तै आर्थिक प्रतिवेदनमा यज्ञ गैरे, हितराज पन्थी, गोविन्द रेग्मी,बालकृष्ण पाण्डे र पुन्यप्रसाद सापकोटा, प्रतिनिधि ब्यवस्थापनमा यज्ञ गैरे, चित्रबहादुर कार्की, हितराज पन्थी, बेद गिरी, बाबुराम पन्थी, नरबहादुर घर्ति, जिवनाथ पाण्डे र बालकृष्ण पाण्डे रहेको समिति गठन भएको
प्रचार विभाग प्रमुख पन्थीले जानकारी दिए । यसैगरी प्रचार प्रसार समितिमा संयोजक हितराज पन्थी र प्रचार विभागका सबै
पदाधिकारी तथा सदस्यहरु रहेको समिति गठन भएको छ । यसैगरी स्वयंसेवक परिचालनमा संयोजक चित्रबहादुर कार्की र सदस्यहरुमा जनसंगठनका पार्टी जिल्ला कमिटीले तोकेका सबै इन्चार्जहरु रहेको समिति गठन भएको छ । अधिवेशनको मञ्च ब्यवस्थापनका लागि संयोजकमा यज्ञ गैरे, सदस्यहरुमा हितराज पन्थी, चोपलाल आचार्य, जिवलाल अर्याल, प्रेम सेन्चुरी, डिजाइन थापा, उत्तमकुमार श्रेष्ठ, सन्देश चापागाई, डिलकुमारी कुँवर, हरिसचन्द्र बिश्वकर्मा, सिता काफ्ले, कृष्ण पन्थी र चक्र थापा रहेको समिति गठन भएको छ ।
खाद्य ब्यवस्थापनमा संयोजक हितराज पन्थी र सदस्यहरुमा नरबहादुर थापा र सोहन थारु, अतिथि सत्कारमा संयोजक हितराज पन्थी र सदस्यहरुमा बिना राना, मधुकला कुँवर, उमा अधिकारी र मञ्जित यादव रहेको समिति गठन भएको छ । जनपरिचालनमा संयोजक चित्रबहादुर कार्की र सदस्यहरुमा क्षेत्रीय कमिटीका संयोजकहरु, प्रदेशसभा निर्वाचन क्षेत्रीय कमिटीका संयोजकहरु, पालिका
कमिटीका अध्यक्षहरु, जनसंगठनका जिल्ला अध्यक्षहरु रहेको समिति गठन भएको छ।  अनुगमन तथा मुल्यांकन समितिमा संयोजक दलबहादुर राना र सदस्यहरुमा दधिराम न्यौपाने, भुमिश्वर ढकाल, शिवराज सुवेदी, सावित्रा अर्याल, गोमादेवि आचार्य, कमल गौतम र तेजेन्द्र के.सी रहेका छन् । जिल्ला कमिटीको १० औं अधिवेशनका लागि प्रतिनिधि छनौट मापदण्ड, प्रकृया तथा नयाँ कमिटीको संरचनालगायतका अन्य सम्पूर्ण विषयमा आवश्यक निर्णय गर्ने अधिकार कमिटीको सचिवालयलाई जिम्मा दिने निर्णय भएको एमाले जिल्ला सचिव गैरेले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np