ट्रेंडिंग:

>> कतारका अमिर स्वदेश फर्किदै, के के छ आजको कार्यक्रम ? >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित वर्षाको सम्भावना, तराईमा हावाहुरी >> सल्यानमा ११ प्रतिशत कम सुन्तला उत्पादन >> २६ औं भूकम्प सुरक्षा दिवस >> राजनैतिक स्वार्थको चक्रव्यूहमा सामुदायिक विद्यालय >> शिवराजमा निःशुल्क शिक्षाको अभ्यास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> रुपन्देही मोर्डन स्कुलको वार्षिक उत्सव >> खोलामा डुबेर एकको मृत्यु >> नेपाल मगर महिला संघ रुपन्देहीको अधिवेशन रद्द गर्न माग >> कर्णालीका मुुख्यमन्त्री कँडेलले बिहीबार विश्वासको मत लिने >> बुटवलमा ३ दिने भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कतारी राजाको काठमाडौंमा भव्य स्वागत >> बुटवलले ल्यायो जनसंख्याको अनुपातका नागरिक बडापत्र >> तिलोत्तमा वडा नं. ६ को कार्यालय आफ्नै भवनमा >> ‘विज्ञ भन्छन्ः लु को जोखिम बढ्यो, सरकारसँग रणनीति छैन >> इजरायलले अर्को गल्ती गरे कठोर कदम चाल्ने इरानको चेतावनी >> नेपालसंग खेल्ने वेस्टइन्डिज ‘ए’ टोलीको घोषणा >> साँसद आचार्यको पहलमा आगलागीपीडितलाई राहत >> ७० जनाको टोलीसहित आउँदै कतारी राजा, होटल सोल्टीमा द्विपक्षीय वार्ता >> तीन दशकका अभ्यासलाई सच्याउन समय लाग्छ : गृहमन्त्री लामिछाने >> नेपालगन्जमा कटुवा पेस्तोलसहित तीन जना पक्राउ >> आज सुनको मूल्यमा भारी गिरावट >> एकीकृत समाजवादीद्वारा स्थायी कमिटी बैठक आह्वान >> लायन्स क्लब तिलोत्तमा बुद्धज्योतिको अध्यक्षमा पन्थी >> आज १८ औं लोकतन्त्र दिवस, आम नागरिकमा छैन उत्साह >> कतारका राजा अमिर आज नेपाल आउँदै, देशभर सार्वजनिक बिदा >> लुम्बिनी प्रदेशसहित अधिकांश भूभागमा हावाहुरीको सम्भावना, सचेत रहन आग्रह >> आगलागीका घटनाप्रति एमाले रुपन्देहीको ध्यानाकर्षण >> गहुँ उत्पादन घट्दा किसान चिन्तित >> उपनिर्वाचनः आचारसंहितामा कडाई गर >> कर्साघाट ‘बुटवलको गया’ >> बुटवलः हिजो, आज र भोली >> आगलागी पीडित खुल्ला आकासमुनि >> पहिले स्कुलले खोज्थ्योे, अहिले अभिभावकले खोज्छन् >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कटुवा पेस्तोलसहित नेपालगञ्जमा तीनजना पक्राउ  >> अमेरिकाले संसदमा पार्टी खोल्यो : चित्रबहादुर केसी >> पारिश्रमिक नबढाएसम्म एसइईको उत्तरपुस्तिका नजाच्ने >> भोलि सार्वजनिक बिदा >> जेठको पहिलो साता बुटवलमा हाफ म्याराथन तथा रोड रेस >> प्लाष्टिक नियन्त्रण : धेरै गफ, कमजोर कार्यान्वयन >> ओम्स नेपाल लुम्बिनीमा अर्जुन नेपाल >> सशस्त्र प्रहरीद्वारा ५० लाख बराबरको अवैध सामान बरामद >> अहिलेको गठबन्धन कति दिन टिक्छ टुङ्गो छैन : नेपाल >> सबै वामपन्थी शक्ति ध्रुविकरण हौं : प्रधानमन्त्री >> देशभर गर्मी बढ्यो, तराईका विभिन्न ठाउँमा तातो हावा >> एमाले कार्यालयमा प्रचण्ड र माधव, ओली भने अस्वस्थताका कारण अनुपस्थित >> विश्व पृथ्वी दिवस >> झिल्कोले सिंगो गाउँ नै सखाप

राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल

२१ फाल्गुन २०८०, सोमबार
२१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

आज मिति २०८० साल फाल्गुण २१ गते सोमबार। तदनुसार सन् २०२४ मार्च ०४ तारिख । नेपाल संवत् ११४४ । पिङ्गलनामकः संवत्सर । सुर्य उत्तरायण। शिशिर ऋतु । श्रीशाके १९४५। फाल्गुण कृष्णपक्ष, नवमी तिथि । ज्येष्ठा नक्षत्र । पध्म योग। तैतिल करण। वृश्चिक राशीमा चन्द्रमा ।

काठमाडौंमा सूर्योदयः प्रातः ६.२७ / सूर्यास्तः १८.०५ बजे ।

मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ)
परोपकारमा आजको दिन बित्नेछ । सेवा–पुण्यको काम पनि हुन सक्छ। मानसिक रुपले कार्यभार अधिक रहनेछ। सत्कार्य गर्दा फलस्वरूप शारीरिक र मानसिक रुपले उर्जा अनुभव गर्नुहुनेछ। आर्थिक लाभ होला।

वृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो)
वाद–विवादमा तपाईंको जीत हुनेछ । तपाईंको बोलीले कसैलाई मोहित पार्नेछ। जुन तपाईंको लागि लाभदायक साबित हुनेछ। विधार्थीको पढाईमा अभिरुचि बढ्नेछ। परिश्रम गरेअनुसार फल प्राप्त हुनेछैन। आफ्नो स्वास्थ्यको ध्यान राख्नुहोला।

मिथुन (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह)
महिला वर्गबाट विशेष सतर्कता अपनाउनु पर्नेछ । पानी र बग्ने पदार्थहरूको खतरा छ। अत्यधिक विचारको कारण मानसिक थकान बढ्नेछ। स्वास्थ्यमा नकारात्मक असर पर्न सक्छ । कुटुम्बिक सम्पत्तिको चर्चा वा विवादबाट टाढा रहनुहोला।

कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो)
तपाईको दिन खुशीयालीले भरिपूर्ण रहन्छ। नयाँ काम पनि सुरु गर्न सक्नुहुन्छ। साथी र प्रियजनसँग रमाइलो भेट हुन सक्छ। काममा हासिल भएको सफलताको कारण उत्साह बढ्नेछ। समाजमा मान–सम्मान बढ्नेछ।

सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे)
तपाईको लागि दिन मिश्र फलदायी छ। परिवारका सदस्यसँग राम्रो समय बिताउन सक्षम हुनुहुनेछ। आर्थिक क्षेत्रमा आम्दानीभन्दा पनि धेरै खर्च हुनेछ। आफ्नो बोलीको माध्यमबाट सबैको मन जित्न सफल रहनुहुनेछ।

कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो)
तपाईले आफ्नो बोलीको मधुरताले सुमधुर सम्बन्ध बाध्न सक्नुहुन्छ। जुन भविष्यमा लाभदायी साबित हुन सक्छ । वैचारिक रुपले समृद्धि बढ्नेछ। शरीर, स्वास्थ्य र मन खुशी हुनेछ। पारिवारिक जीवनमा रमाइलो वातावरण रहनेछ। शुभ समाचार मिल्दा प्रफुल्लित रहनुहुन्छ।

तुला (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते)
तपाईको दिन प्रतिकुल रहनाले सावधान रहनुहोला। तपाईको स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ। मानसिक रूपले अस्वस्थ महसुस गर्नुहुनेछ। आफ्नो बोलि र व्यवहार प्रति ध्यान राख्नुहोला। तपाईको आम्दानीभन्दा पनि धेरै खर्च हुनेछ।

वृश्चिक (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु)
तपाईका लागि लाभदायक दिन छ। साथीहरुसँग भेट हुनुको साथै घुमफिरमा समय खर्चिनु हुनेछ। पेसा वा व्यवसायिक क्षेत्रमा आम्दानी बढ्नेछ। विवाहित जीवन आनन्दमय रहनेछ। तपाईप्रति उच्च अधिकारी प्रसन्न रहनेछन्।

धनु (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे)
कार्यको सफलता दिन छ। नयाँ काम सुरु गर्न सक्नुहुन्छ। आफ्नो व्यवसाय राम्रोसँग विस्तार गर्नुहुन्छ। उच्च अधिकारीले तपाईंको पदोन्नतीका लागि सोच्नेछन्। घरायसी जीवनमा खुशी र सन्तोष रहनेछ। शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य स्वस्थ रहला।

मकर (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि)
बौद्धिक काम र व्यवसायमा एक नयाँ शैली अपनाउनु हुनेछ। साहित्य र लेखन प्रवृत्तिमा गति मिल्नेछ। शरीरमा बेचैनी र थकान महसुस गर्नुहुनेछ। सन्तानको चिन्ताले सताउनेछ। लामो यात्रा होला।

कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द)
अत्यधिक विचारबाट मानसिक थकान अनुभव गर्नु हुनेछ। चोरी, अनैतिक कार्य, निषेधित कार्य र नकारात्मक विचारबाट टाढा रहनुहोला। बोलिमा ध्यान राख्नुहोला। परिवारमा कसैको बिहे हुने योग छ। भगवानको नाम तथा आध्यात्मिक विचारले मन शान्त रहनेछ।

मीन (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि)
कला तथा आफुभित्रका प्रतिभा देखाउने मौका मिल्नेछ। व्यवसायमा साझेदारीको लागि शुभ समय छ। दैनिक क्रियाकलापबाट समय निकालेर आनन्दमय समय बिताउनु हुन्छ। आफन्त तथा मित्रसँग पार्टी वा पिकनिकको आयोजन होला।

लेखक : नेपाल ज्योतिष परिषद, लुम्बिनी प्रदेशका उप–महासचिव हुन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?