ट्रेंडिंग:

>> इलाम र बझाङमा हुने उपनिर्वाचनको मौन अवधि आज रातिदेखि >> ‘लोकतन्त्रमा कालो धब्बा लाग्दै गएको छ’ >> विनाशकारी भूकम्प गएको ९ वर्ष पूरा,९२ हजार परिवारका घर बन्न बाकी >> कतारका अमिर स्वदेश फर्किदै, के के छ आजको कार्यक्रम ? >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित वर्षाको सम्भावना, तराईमा हावाहुरी >> सल्यानमा ११ प्रतिशत कम सुन्तला उत्पादन >> २६ औं भूकम्प सुरक्षा दिवस >> राजनैतिक स्वार्थको चक्रव्यूहमा सामुदायिक विद्यालय >> शिवराजमा निःशुल्क शिक्षाको अभ्यास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> रुपन्देही मोर्डन स्कुलको वार्षिक उत्सव >> खोलामा डुबेर एकको मृत्यु >> नेपाल मगर महिला संघ रुपन्देहीको अधिवेशन रद्द गर्न माग >> कर्णालीका मुुख्यमन्त्री कँडेलले बिहीबार विश्वासको मत लिने >> बुटवलमा ३ दिने भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कतारी राजाको काठमाडौंमा भव्य स्वागत >> बुटवलले ल्यायो जनसंख्याको अनुपातका नागरिक बडापत्र >> तिलोत्तमा वडा नं. ६ को कार्यालय आफ्नै भवनमा >> ‘विज्ञ भन्छन्ः लु को जोखिम बढ्यो, सरकारसँग रणनीति छैन >> इजरायलले अर्को गल्ती गरे कठोर कदम चाल्ने इरानको चेतावनी >> नेपालसंग खेल्ने वेस्टइन्डिज ‘ए’ टोलीको घोषणा >> साँसद आचार्यको पहलमा आगलागीपीडितलाई राहत >> ७० जनाको टोलीसहित आउँदै कतारी राजा, होटल सोल्टीमा द्विपक्षीय वार्ता >> तीन दशकका अभ्यासलाई सच्याउन समय लाग्छ : गृहमन्त्री लामिछाने >> नेपालगन्जमा कटुवा पेस्तोलसहित तीन जना पक्राउ >> आज सुनको मूल्यमा भारी गिरावट >> एकीकृत समाजवादीद्वारा स्थायी कमिटी बैठक आह्वान >> लायन्स क्लब तिलोत्तमा बुद्धज्योतिको अध्यक्षमा पन्थी >> आज १८ औं लोकतन्त्र दिवस, आम नागरिकमा छैन उत्साह >> कतारका राजा अमिर आज नेपाल आउँदै, देशभर सार्वजनिक बिदा >> लुम्बिनी प्रदेशसहित अधिकांश भूभागमा हावाहुरीको सम्भावना, सचेत रहन आग्रह >> आगलागीका घटनाप्रति एमाले रुपन्देहीको ध्यानाकर्षण >> गहुँ उत्पादन घट्दा किसान चिन्तित >> उपनिर्वाचनः आचारसंहितामा कडाई गर >> कर्साघाट ‘बुटवलको गया’ >> बुटवलः हिजो, आज र भोली >> आगलागी पीडित खुल्ला आकासमुनि >> पहिले स्कुलले खोज्थ्योे, अहिले अभिभावकले खोज्छन् >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कटुवा पेस्तोलसहित नेपालगञ्जमा तीनजना पक्राउ  >> अमेरिकाले संसदमा पार्टी खोल्यो : चित्रबहादुर केसी >> पारिश्रमिक नबढाएसम्म एसइईको उत्तरपुस्तिका नजाच्ने >> भोलि सार्वजनिक बिदा >> जेठको पहिलो साता बुटवलमा हाफ म्याराथन तथा रोड रेस >> प्लाष्टिक नियन्त्रण : धेरै गफ, कमजोर कार्यान्वयन >> ओम्स नेपाल लुम्बिनीमा अर्जुन नेपाल >> सशस्त्र प्रहरीद्वारा ५० लाख बराबरको अवैध सामान बरामद >> अहिलेको गठबन्धन कति दिन टिक्छ टुङ्गो छैन : नेपाल >> सबै वामपन्थी शक्ति ध्रुविकरण हौं : प्रधानमन्त्री >> देशभर गर्मी बढ्यो, तराईका विभिन्न ठाउँमा तातो हावा
प्रथम लुम्बिनी रास्ट्रीय महिला भलिबल प्रतियोगिता २०८०

लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफको जित

१८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
१८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार

बुटवल, १८ फागुन । लुम्बिनी प्रदेशमा शुक्रबारदेखी शुरु भएको प्रथम लुम्बिनी महिला भलिबल प्रतियोगिता २०८० मा लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफले विजयी शुरुवात गरेका छन । पाल्पा जिल्ला भलिबल संघको आयोजनामा प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनी मुख्य प्रबद्र्धन प्रायोजक, नेपाल भलिबल महासंघको संयोजन, पाल्पा जिल्ला खेलकुद विकास समिति र प्रदेश भलिबल संघको समन्वय, रामपुर नगरपालिका संरक्षक, रामपुर उद्योग वाणिज्य संघ प्रबद्र्धन प्रतियोगिता संचालन भएको हो ।

पाल्पाको रामपुरमा भएको उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी प्रदेशले गण्डकी प्रदेशमाथि २५–९, २६–२४, २५–९ को जित निकालेको छ । खेलमा लुम्बिनीकी मिना सुनार प्लेयर अफ द म्याचबाट पुरस्कृत भईन । बागमती प्रदेशले सुदुरपश्चिम प्रदेशलाई २५–३, २५–५, २५–३ सेटमा जित निकालेको छ । खेलमा बाग्मतीकी जेनिशा विश्वकर्मा प्लेयर अफ द म्याचबाट पुरस्कृत भईन । यसैगरि प्रतियोगिताको दाबेदार विभागिय टिम एपीएफ क्लबले कर्णाली प्रदेशलाई २५–९, २५–५, २५ – १० ले पराजित गरेको छ । खेलमा एपीएफकी राष्मिता दुरा प्लेयर अफ द म्याचबाट पुरस्कृत भईन ।

लुम्बिनी प्रदेश को मन्त्रि सि.के.गुप्ता, प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्यसचिव जयप्रकाश भट्टराईले उद्घाटन गर्दै खेलकुदको उर्वरभुमिका रुपमा पहिचान बनाएको लुम्बिनी प्रदेशमा खेल विकासमा सरकार निरन्तर लागेको बताए ।

पाल्पा जिल्ला भलिबल संघका अध्यक्ष राजु गुरुङले फागुन २३ गतेसम्म हुने प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले नगद २ लाख ५० हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्र, उपविजेता टिमले १ लाख ५० हजार रुपैया तथा तृतिय ७५ हजार रुपैया रुपैया ३५ हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत गरिने बताए । प्रतियोगिता संचालन गर्न ८४ लाख रुपैया खर्च हुने अनुमान रहेको उनले बताए । दर्शकको सुविधाका लागि दुईतर्फ निर्माण भएको प्याराफिटमा ५ हजार क्षमताको रहेको छ । प्रतियोगिता लिग कम नकआउटका आधारमा जारी प्रतियोगितामा २ समुहमा टप २ टोली सेमीफाइनलमा प्रवेश गर्नेछन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?