ट्रेंडिंग:

>> प्रधान सेनापतिद्धारा सैनिक फिल्ड अस्पताल र महाविद्यालयको उद्घाटन >> पोखरा महानगरमा घुस प्रकरण : तारेखमा छुटिन् उषाकिरण >> सल्यान उद्योग बाणिज्य संघको निर्वाचन तयारी पूरा >> सुझाव संकलन गर्न जनतासँग जनप्रतिनिधि कार्यक्रम >> आफन्तले अझै बुझेनन् भीमाको शव >> लुम्बिनीमा ७ मन्त्रीले लिए सपथ, ११ सदस्यीय भयो मन्त्रिपरिषद् >> अन्ततः एमालेले समर्थन गरेपछि सुदूरपश्चिमको मुख्यमन्त्रीमा सोडारीको दाबी पेश >> लुम्बिनीमा एकीकृत समाजवादीलाई मुख्यमन्त्रीले बनाए ‘खेलौना’, छिनमै सरकारबाट ‘आउट’, छिनमै ‘इन’ >> युक्रेनका प्रधानमन्त्रीको चेतावनीः रुससँगको युद्ध हारेमा तेस्रो विश्वयुद्ध >> सर्वोच्चको आदेशपछि एन्फा उपाध्यक्ष लामा छुटे >> अब ईसेवाबाटै ब्लुबुक नवीकरण र तेस्रो पक्ष बीमा, यसरी लिन सकिन्छ सेवा >> प्रतितोला ६ सय रूपैयाँ घट्यो सुन >> स्वीकृत पाठ्यपुस्तक प्रयोग नगरे कारवाही >> लुम्बिनीमा आज मन्त्रिमण्डल विस्तार हुने , विना विभागीयले पाए जिम्मेवारी >> आज र भोलि बालबालिकालाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइँदै >> आजको मौसमः तराईमा हावाहुरी, पहाडमा वर्षा र हिमपातको सम्भावना >> राजनैतिक स्वार्थको चक्रव्युहमा सामुदायिक विद्यालय >> राष्ट्रिय भूमि आयोग गठन गर >> भिटामिन ए र जुकाको औषधी खुवाउने अभियान सफल बनाऔं >> उद्यम—व्यवसायमा महिला सहकारीको पाइला >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ईस्टन क्राफट एण्ड फलेयर्स सिरिजमा बुटवलका आठ युवा >> बैशाख ७ गते शालिग्राम महोत्सव हुने >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा कलेजोमा पिप जमेको शल्यक्रिया सफल >> विप्लवको पार्टीले २०८४ को आम चुनावमा भाग लिने ! >> एसिसी प्रिमियर कप : साउदी अरबद्वारा नेपाललाई ७४ रनको लक्ष्य >> तिलोत्तमामा ऋष्यश्रृङ्गको शालिक अनावरण >> लुम्बिनीमा विषयगत समितिका सभापतिहरूद्वारा सपथग्रहण >> रोहिणी खोला किनारमा तीन अर्ब लागतको पेट्रोलियम डिपो निर्माण सुरु >> नववर्षको आरम्भ चैत्रशुक्ल प्रतिपदा कि वैशाख सङ्क्रान्ति ? >> सल्यानमा बस दुर्घटना हुंदा १३ जना घाइते >> एन्फा उपाध्यक्ष दावा लामा पक्राउ >> जँगली बँदेलले गाउँ पसेर मकैबाली खान थालेपछि स्थानीय चिन्तित >> बेष्ट ईन्स्टिच्युटले सुरु गर्यो लोकसेवा तयारी कक्षा >> घुस प्रकरणमा पोखरा महानगरका इन्जिनियर पक्राउ >> स्थानीय तहमा सडक बत्ती बापतको ३७ करोड बक्यौता, किस्ताबन्दीमा बुझाउने तयारी >> इलाम र बझाङमा उपचुनावको मतपत्र पठाइदै,इलाम २ मा १९ र बझाङमा ११ जना उम्मेदवार >> चार प्रदेशमा चट्याङ्गसहित वर्षाको सम्भावना >> एसीसी प्रिमियर कप : नेपाल र साउदी अरब भिड्दै >> आज रामनवमी पर्व मनाइँदै, देशैभरि सार्वजनिक बिदा >> जीवजन्तु मानव स्वास्थ्यमा खतरा ! >> स्थानीय तहका विज्ञापनहरू कति समावेशी ? >> तंग्रिन सकेनन् घरेलु उद्योग >> उखुले उठाउँदै किसानको आम्दानी >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सियारीमा रोजगारीको अवसर खोज्न रोजगार संवाद मञ्च >> स्वास्थ्य सेवा बिस्तार गर्दै आम्दा >> गण्डकीका मुख्यमन्त्रीले गरेका निर्णयविरुद्ध कांग्रेस सर्वोच्चमा >> सुदूरपश्चिमका प्रदेश प्रमुखको कदमविरुद्ध कांग्रेस र नाउपा अदालत जाने >> डढेलोले लिदै कर्णालीबासीको ज्यानः दुई महिनामा सातजनाको मृत्यु

न्यु होराईजनलाई देवदह कप क्रिकेटको उपाधि

११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार

बुटवल, ११ फागुन । रुपन्देहीमा सम्पन्न देवदह कप ईन्टर स्कुल क्रिकेट प्रतियोगिता २०८० को उपाधि न्यु होराईजन बोर्डिङ स्कुलले चुमेको छ । शुक्रबार भएको फाईनल खेलमा शान्ति नमुना माबिलाई २ बिकेटले पराजित गर्दै उपाधि आफनो पक्षमा पारेको हो । उपाधिसंगै होराईजनले नगद १० हजार, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भयो । उपविजेता शान्ति नमुना भने नगद ५ हजार, कप, मेडल, प्रमाणपत्रमा चित्त बुझायो । प्रतियोगितामा खेलमा न्यु होराइजनका कमरान खान म्यान अफ दी सिरिज, बेष्ट ब्याट्मेन नबिन भण्डारी र शान्ति नमुनाका सागर भण्डारी बेष्ट बलर घोषित हुदै पुरस्कृत भए ।

देवदह क्रिकेट मैदानमा टस जितेर शान्ति नमुनाले ब्याटिङ रोज्दै निर्धारित २० ओभरमा ९२ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि रोशन बश्यालले १९ बलमा १६ तथा आशुतोष पाण्डेयले १२ बलमा १२ रनको योगदान दिए । कम स्कोरमा रोक्न न्यु होराईजनका कमरान खानले ४ ओभरमा १८ रन खर्चेर २ तथा सन्दिप ढकालले ४ ओभरमा १ मेडलसहित १५ रन खर्चेर २ विकेट लिएका थिए । न्यु होराईजनले १९.५ ओभरमा ८ बिकेटको नोक्सानीमा लक्ष्य भेटायो । न्यु होराइजनको जितमा कमरान खानले नटआउट ३४ बलमा ३४ रन तथा अनुप न्यौपानेले २५ बलमा १८ रनको योगदान दिए । शान्ति नमुनाका रोशन बश्यालले ४ ओभरमा २ मेडलसहित ७ रन खर्चेर १ तथा आशुतोष पाण्डेय र सागर भण्डारीले समान १–१ बिकेट लिए । खेलमा न्यु होराईजनका कमरान खान म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए ।

प्रतियोगितामा विजेता, उपविजेता तथा उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई एक समारोहका बिच पुर्व क्रिकेट खेलाडी तथा प्रशिक्षक शक्ति गौचन, देवदह क्रिकेट युनिटका अध्यक्ष अजय थापा, रोहित बाग्ले, अर्जुन रायमाझी, रोशन क्षेत्रीले पुरस्कार वितरण गर्दै युवा खेलाडीहरुलाई प्रोत्साहन हुने गरि प्रतियोगिता आयोजना भएको बताए । लिग कम नकआउटको आधारमा खेलाईएको प्रतियोगितामा रुपन्देहीका ६ विद्यालयहरुले भाग लिएका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?