ट्रेंडिंग:

>> चुरे संरक्षण गर्न दबाब दिऔं >> राजा परीक्षित र सुनको महिमा >> प्रतापपुरमा ‘न्यायमा पहुँच कार्यक्रम’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फर्साटिकरलाई जिल्ला लिगको उपाधि >> एनजीओको सहयोग नलिन संसदीय समितिहरुलाई निर्देशन >> वजेटमा सत्तापक्षकै सांसदहरु रुष्ट, प्रेम आलेले दिए संसदमै बदला लिने चेतावनी >> बिएन्डसी मेडिकल कलेजलाई सम्बन्धन दिने चिकित्सा शिक्षा आयोगको निर्णय >> पुष्पा २ को नयाँ रिलिज मिति सार्बजनिक >> प्रथम सहाना प्रधान यु —१९ भलिबलमा लुम्बिनी प्रदेश खेल्दै >> इन्टरनेट पनि अत्यावश्यक सेवामा, २५ वटामा हडताल गरे कारबाही >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> बजेटमा पक्षपात भयो, पारित गर्ने दिन संसद बहिष्कार गर्छु- डा.अमरेशकुमार सिंह >> बतास एमएडब्लु आइसरलाई अन्तराष्ट्रिय अवार्ड >> लिङ्देनले रोष्टममै च्याते भौतिक पूर्वाधारको बजेट पुस्तिका >> ‘औद्योगिक क्रान्तिका समयमा पछि परेका देशको विकासका चुनौतीलाई सम्बोधन गर्न जरुरी छ ।’—प्रधानमन्त्री दाहाल >> सल्यानका १० पालिकामा एमालेका नया पदाधिकारी >> एम्बाप्पे मास्क लगाएर खेल्ने >> गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिट हेर्न नमिल्नेमा >> सोनाक्षी र जहीर जुन २३ मा कोर्ट म्यारिज गर्दै >> ज्ञानेन्द्र शाहीको महासेठलाई प्रश्न, तपाइँ झापा र धनुषाको मात्र मन्त्री हो ? >> कानुनको पूर्ण पालना गर्न सहकारी संस्थाहरुलाई विभागको आग्रह >> विश्व बैंकको आईडीए बैठक आजदेखि काठमाडौंमा >> खडेरी नियन्त्रणमा ऐक्यबद्धता जरुरी >> लुम्बिनी गुरुयोजना छिटो सम्पन्न गर >> फातिमाको पालिनन्दनमा विद्यालय सुधार अभियान >> ११ महिनामा ७ लाख नेपाली रोजगारीका लागि विदेशिए >> बुटवलमा ‘हाइमास्ट लाइट’ उज्यालो >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, यस्तो छ कार्यसूची >> पूर्वी भूभागमा मनसुन सक्रिय, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> बुटवलमा चुरेको जोखिम र अवसर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> प्रधानमन्त्रीको ध्यान कुर्सी जोगाउने र मिलेर खानेमा मात्रै : विप्लव >> सरकारको आयू लम्बाउन ओलीको जुक्ति : सीके राउतलाई परराष्ट्रमन्त्री अफर >> ट्यांकर चालक र सरकारबीच सहमति >> घरजग्गा कारोबारमा बृद्धि >> ओलीको असन्तुटी देखावटी मात्रै, खल्तीमा राजीनामा बोक्नु रास्वपाको पहिचान : प्रधानमन्त्री >> बक्स असिफमा भिड्दै अल्लु अर्जुन र आमिर खान >> काठमाडौंका पेट्रोल पम्प बन्द >> चट्याङ लागेर पाल्पामा एक जनाको मृत्यु >> ६ किलो सुन र ४८ लाख रुपैयाँसहित चिनिया नागरिक पक्राउ >> चर्को गर्मीले साउदीमा १४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशविरुद्ध इतिहास रच्न चुक्यो नेपाल >> आज दिउँसो ३, राति ४ प्रदेशमा वर्षाको सम्भावना >> पहिरो खस्दा पृथ्वी राजमार्ग अवरुद्ध >> सन्दीप बने टी-२० आईमा १ सय विकेट पूरा गर्ने नेपालको पहिलो खेलाडी >> नेपालको उत्कृष्ट बलिङ, १०६ रनमै बंगलादेश अलआउट >> टी-२० विश्वकप: नेपालले टस जितेर पहिला फिल्डिङ गर्दैं >> ज्येष्ठ नागरिकमाथिको दुव्र्यवहार रोक >> आर्थिक बर्ष सकिन लाग्दा विकास निर्माणको चटारो

प्रदेशस्तरीय आइटी हाजिरीजवाफमा मणिमुकुन्द प्रथम

२८ माघ २०८०, आईतवार
२८ माघ २०८०, आईतवार

बुटवल,२८ माघ । रुपन्देहीमा भएको प्रदेशस्तरीय इन्जिनियरिङ तथा आईटी हाजिरीजवाफ प्रतियोगितामा बुटवलको मणिमुकुन्द कलेजका विद्यार्थीहरु प्रथम भएका छन् । कलेजका विद्यार्थीहरु सक्षम न्यौपाने र प्रतिक शर्मा प्रथम भएका हुन् । प्रतियोगितामा होराइजन जिबिएस कलेज डाइभरटोलका निशान्त नेपाल र शिशिर पोखरेल दोस्रो तथा प्रयास खनाल र आयुश मरासिनी तेस्रो भएका छन् । यस्तै तिलोत्तमा क्याम्पसका विद्यार्थीहरु सान्त्वना भएका छन् ।

लुम्बिनी इन्जिनियरिङ कलेज भलबारीमा भएको प्रतियोगितामा विज्ञान विषय पढाई हुने रुपन्देहीका अधिकांश कलेजको सहभागिता थियो ।
प्रथम भएका मणिमुकुन्दका विद्यार्थीले नगद १० हजार पुरस्कार, मेडल र प्रमाणपत्र पाउनुका साथै काठमाडौंका चर्चित इन्जिनियरिङ कलेजमा स्नातक तह (बीई) अध्ययनका लागि पूर्ण छात्रवृत्ति र राष्ट्रियस्तरको आइटी क्वीजमा भाग लिन पाउने भएका कलेजका संयोजक पशुपति चौधरीले बताए ।

यसैबीच प्रथम भएका विद्यार्थीहरुलाई कलेजमा आयोजित एक कार्यक्रममा प्राचार्य टुकबहादुर क्षेत्री लगायतले सम्मान गरेका छन् । विद्यार्थीलाई सम्मान गर्दै प्राचार्य क्षेत्री र विज्ञान संयोजक लक्ष्मण गैरेले संस्थाले विद्यार्थीलाई पाठ्यक्रमको ज्ञानसंगै अतिरिक्त क्रियाकलापमा पनि अब्बल बनाउने गरी पठनपाठन गराइरहेको बताए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?