ट्रेंडिंग:

>> बाउन्नगढी नै प्राचीन बौद्धकालिन सम्पदा >> साइन्सोत्सव >> छत्रेश्वरीमा छाडा गाई व्यवस्थापन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा राज्य पक्षबाट शान्ति भंग गर्ने प्रयास भयो : सांसद शुक्ला (भिडियो सहित) >> न्यून गुणस्तरका तीन औषधी विक्रिमा रोक >> लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफको जित >> एनसेल र ईएन्ड इन्टरनेसनलबीच उत्कृष्ट डिजिटल सेवा र ग्राहक अनुभव प्रदान गर्न समझदारी >> मसिना युवा क्लबद्वारा तीन दिवसीय भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कन्चनमा प्रस्तावना तथा प्रतिवेदन लेखन सम्बन्धी तालिम सुरु >> टिसिएल लगातार दुई वर्ष ग्लोबल टप २ टिभी ब्रान्डको स्थानमा >> सिटिजन्स बैंकले ९.९९ प्रतिशत ब्याजदरमै घर कर्जा दिने >> दैलेखमा अन्तरपालिकास्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीको दोहोरो चरित्रः शिखर सम्मेलनमा ७ करोड खर्चिदा बालमैत्रीको बजेटमा बेवास्ता >> प्रदिप र अभिलाषा उपाधि रक्षाको दाउमा >> कर्णालीको पानी लम्की ल्याइँदै, मुख्यमन्त्री शाहद्वारा आयोजनाको शिलान्यास >> गाउँबस्ती सफा राख्न अन्तक्र्रिया >> लुम्बिनी प्रदेश सभाको बैठक ६ मिनेटमै सकियो >> स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रम प्रभावकारी बनाउन सांसद घिमिरेको माग >> नामिबियाविरुद्ध नेपालको रोमाञ्चक जित >> सहमती कार्यान्वयनको माग राख्दै बर्दघाटमा धर्ना >> फोहोर जलाउने क्रममा घरमा आगलागी, दुई लाख ३० हजारको क्षति >> रुपन्देही र इलामका होटेल व्यवसायीको माग : पर्यटनलाई सरकारले मुख्य एजेण्डा बनाओस् >> देवदह नगरपालिकामा उपभोक्ता समितिको परिचालन र व्यवस्थापन >> रुन्न बरिलै भन्दै आइन् सुजाता >> दुई बर्ष भित्र घोराही लैंगिक हिंसा नियन्त्रित नगर घोषणा गर्ने तयारी >> टी- २० सिरिज: नेपालले आज नामिबियाको सामना गर्दै, जित्नैपर्ने दबाबमा नेपाल >> उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी टिम गण्डकीसंग खेल्दै >> सरकारद्वार स्वर्गद्वारी गुठीपीडित किसानसंग वार्ता समिति गठन >> हिउँदयाम सकियो, आजदेखि प्रिमनसुन सुरु >> लुम्बिनीको हिउँदे अधिवेशन आजदेखि, शनिबार प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने >> ठेकेदार लापरबाहीले नागरिकलाई सास्ती >> लुम्बिनी स्वच्छतामा बढ्दो लापरवाही >> दादुरा रुबेला खोपः बालबालिकाको जोगाउँछ जीवन >> आठ वर्षमा बन्यो प्रदेशको लैंगिक नीति, छिट्टै कार्यान्वयनको आशा >> प्रिन्टेड पेपर ‘क्यान्सरको घर’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> नेपालगन्जमा होटल पौवाको ५ तारे होटलको शिलान्यास >> नेपाल स्काउटको बुटवल आयुक्तमा खरेल >> मुख्यमन्त्रीलाई सभामुख घर्तीका १० गम्भीर प्रश्न >> किन हुँदैछ कर्णालीलाई डिजिटल बनाउने बहस् ? >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा टोकन प्रणाली शुरु >>   प्रदिप, प्रनव, रितिक र निशान्त छैटौ बुटवल खुला राष्ट्रिय लनटेनिसको अन्तिम चारमा >> फुलबारीमा कुडुले घर >> अखिल नेपाल महिला संघको कर्णाली अध्यक्षमा रेग्मी >> कृषिमन्त्रीको राजीनामा माग्दै दूध किसान सडकमा (भिडियोसहित) >> रुपन्देहीको व्यवसाय चलायमान बनाउन सुझाव संकलन >> विश्व किर्तीमानधारी हरिबहादुरलाई सम्मानको ओइरो >> लुम्बिनीमा शिखर सम्मेलनः मुख्यमन्त्रीको स्वार्थमा शक्ति केन्द्रको चलखेल >> बैङ्कर पक्राउ परेकोमा बैङ्किङ क्षेत्रको आपत्ति
खेलकुद

कुंवरवर्तीमा शुरु भयो पांचौं उपमेयरकप महिला भलिबल

२३ मंसिर २०८०, शनिबार
२३ मंसिर २०८०, शनिबार

तिलोत्तमा,२३ मंसिर । पांचौ तिलोत्तमा उपमेयर कप खुल्ला महिला भलिबल प्रतियोगिता तिलोत्तमाको कुंवरवर्ती बोर्डिङ हाइ स्कुलमा शनिबारदेखि शुरु भएको छ । प्रतियोगिताको तिलोत्तमा नगरपालिकाकी उपप्रमुख जगेश्वरदेवी चौधरीले शनिबार उद्घाटन गरिन् । सो अवसरमा बोल्दै उपप्रमुख चौधरीले महिलाहरुको मानसिक र शारीरिक स्वास्थ्यका लागि खेलकुदको महत्वपूर्ण भूमिका हुने बताइन् ।कुंवरवर्ती बोर्डिङले महिला भलिबल सहित अन्य खेलकुद प्रतियोगिताको राम्रो व्यवस्थापन गरेको र जिल्लामै उत्कृष्ट नतिजा हासिल गरेको भन्दै उनले प्रशंसा गरिन् ।

नगरका शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा प्रमुख गंगाराम आचार्यले खेलकुदले हरेक नागरिकलाई अनुशासित र स्वस्थ बनाउने भएकाले खेलकुदमा सरकारले लगानी बढाउन आवश्यक रहेको बताए ।

कुंवरवर्ती बोर्डिङ हाइ स्कुलका प्राचार्य दीपक खनालले नेपालको राष्ट्रिय खेलको मान्यता पाएको भलिबल खेललाई स्थानीय सरकारले पनि प्राथमिकतामा राखेर वजेट दिनुपर्नेमा विगत भन्दा इभेन्टहरु र वजेट कटौती गरिनु दुखद भएको बताए । लिग कम र बेस्ट अफ फाइभका आधारमा खेलाइने प्रतियोगितामा रुपन्देही र कपिलवस्तुका ६ टिमले भाग लिएका छन् । जसमा रुपन्देहीका न्यू होराइजन,एभरेष्ट,कुंवरवर्ती,सेन्ट जोसेफ,शान्ति नमूना र कपिलवस्तुको हिलबर्ट बोर्डिङले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् ।

तीन दिनसम्म चल्ने प्रतियोगिताको विजेताले ६१ हजार,उपविजेताले ४१ हजार,तेस्रोले २१ हजार र सान्त्वना हुने टिमले ११ हजार नगद सहित ट्रफी र प्रमाणपत्र पाउने विद्यालयका अतिरिक्त क्रियाकलाप प्रमुख युवराज रिमालले जानकारी दिए । राष्ट्रिय टिममा खेलेका उत्कृष्ट खेलाडीहरु समेत खेलिरहेको प्रतियोगिता हेर्न भलिबल खेलप्रेमीहरुको उत्साहजनक सहभागिता रहेको छ । यसअघिका ४ संस्करण मध्ये तीन संस्करण लगातार कुंवरवर्तीले जितेर ह्याट्रिक गरेको थियो भने चौथो संस्करण एभरेष्ट बोर्डिङ बुटवलले जितेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?