ट्रेंडिंग:

>> साइन्सोत्सव >> छत्रेश्वरीमा छाडा गाई व्यवस्थापन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा राज्य पक्षबाट शान्ति भंग गर्ने प्रयास भयो : सांसद शुक्ला (भिडियो सहित) >> न्यून गुणस्तरका तीन औषधी विक्रिमा रोक >> लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफको जित >> एनसेल र ईएन्ड इन्टरनेसनलबीच उत्कृष्ट डिजिटल सेवा र ग्राहक अनुभव प्रदान गर्न समझदारी >> मसिना युवा क्लबद्वारा तीन दिवसीय भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कन्चनमा प्रस्तावना तथा प्रतिवेदन लेखन सम्बन्धी तालिम सुरु >> टिसिएल लगातार दुई वर्ष ग्लोबल टप २ टिभी ब्रान्डको स्थानमा >> सिटिजन्स बैंकले ९.९९ प्रतिशत ब्याजदरमै घर कर्जा दिने >> दैलेखमा अन्तरपालिकास्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीको दोहोरो चरित्रः शिखर सम्मेलनमा ७ करोड खर्चिदा बालमैत्रीको बजेटमा बेवास्ता >> प्रदिप र अभिलाषा उपाधि रक्षाको दाउमा >> कर्णालीको पानी लम्की ल्याइँदै, मुख्यमन्त्री शाहद्वारा आयोजनाको शिलान्यास >> गाउँबस्ती सफा राख्न अन्तक्र्रिया >> लुम्बिनी प्रदेश सभाको बैठक ६ मिनेटमै सकियो >> स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रम प्रभावकारी बनाउन सांसद घिमिरेको माग >> नामिबियाविरुद्ध नेपालको रोमाञ्चक जित >> सहमती कार्यान्वयनको माग राख्दै बर्दघाटमा धर्ना >> फोहोर जलाउने क्रममा घरमा आगलागी, दुई लाख ३० हजारको क्षति >> रुपन्देही र इलामका होटेल व्यवसायीको माग : पर्यटनलाई सरकारले मुख्य एजेण्डा बनाओस् >> देवदह नगरपालिकामा उपभोक्ता समितिको परिचालन र व्यवस्थापन >> रुन्न बरिलै भन्दै आइन् सुजाता >> दुई बर्ष भित्र घोराही लैंगिक हिंसा नियन्त्रित नगर घोषणा गर्ने तयारी >> टी- २० सिरिज: नेपालले आज नामिबियाको सामना गर्दै, जित्नैपर्ने दबाबमा नेपाल >> उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी टिम गण्डकीसंग खेल्दै >> सरकारद्वार स्वर्गद्वारी गुठीपीडित किसानसंग वार्ता समिति गठन >> हिउँदयाम सकियो, आजदेखि प्रिमनसुन सुरु >> लुम्बिनीको हिउँदे अधिवेशन आजदेखि, शनिबार प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने >> ठेकेदार लापरबाहीले नागरिकलाई सास्ती >> लुम्बिनी स्वच्छतामा बढ्दो लापरवाही >> दादुरा रुबेला खोपः बालबालिकाको जोगाउँछ जीवन >> आठ वर्षमा बन्यो प्रदेशको लैंगिक नीति, छिट्टै कार्यान्वयनको आशा >> प्रिन्टेड पेपर ‘क्यान्सरको घर’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> नेपालगन्जमा होटल पौवाको ५ तारे होटलको शिलान्यास >> नेपाल स्काउटको बुटवल आयुक्तमा खरेल >> मुख्यमन्त्रीलाई सभामुख घर्तीका १० गम्भीर प्रश्न >> किन हुँदैछ कर्णालीलाई डिजिटल बनाउने बहस् ? >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा टोकन प्रणाली शुरु >>   प्रदिप, प्रनव, रितिक र निशान्त छैटौ बुटवल खुला राष्ट्रिय लनटेनिसको अन्तिम चारमा >> फुलबारीमा कुडुले घर >> अखिल नेपाल महिला संघको कर्णाली अध्यक्षमा रेग्मी >> कृषिमन्त्रीको राजीनामा माग्दै दूध किसान सडकमा (भिडियोसहित) >> रुपन्देहीको व्यवसाय चलायमान बनाउन सुझाव संकलन >> विश्व किर्तीमानधारी हरिबहादुरलाई सम्मानको ओइरो >> लुम्बिनीमा शिखर सम्मेलनः मुख्यमन्त्रीको स्वार्थमा शक्ति केन्द्रको चलखेल >> बैङ्कर पक्राउ परेकोमा बैङ्किङ क्षेत्रको आपत्ति >> कुष्ठरोगीलाई समाजमा अझै पनि लान्छना र विभेदको डर
खेलकुद
बुटवल कालिका क्याम्पसको १० औ वार्षिकोत्सब तथा अभिभावक दिवस

खेल सप्ताहको पाचौ दिन खेल जारी

२१ मंसिर २०८०, बिहीबार
२१ मंसिर २०८०, बिहीबार

बुटवल, २१ मंसिर । बुटवल कालिका क्याम्पसको १० औ वार्षिकोत्सब तथा अभिभावक दिवसको अवसरमा आयोजित सप्ताहब्यापी खेल सप्ताह २०८० पाचौ दिन बिहिबार अधिकाश खेलहरुको टुगो लागेका छन । छात्रा भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि बिबिएस प्रथम वर्ष बिहानी समुहले चुमेको छ । बिहिबार भएको फाईनल खेलमा बिएड तेस्रो वर्षलाई २—० को सेटमा पराजित गर्दै बिबिएस प्रथम वर्षले उपाधि हात पारेको हो ।

यसैगरि छात्र कबड्डी प्रतियोगिताको उपाधि बिबिएस दोस्रो वर्षको टिमले चुमेको छ । बिहिबार भएको फाईनल खेलमा बिबिएस दोस्रो वर्षको टिमलाई तेस्रो वर्षको टिमलाई ६३—३४ अंकले पराजित गर्दै उपाधि हात पारेको हो ।

यसैगरि क्रिकेट प्रतियोगितामा बिसिए दोस्रो सेमिस्टारको टिमले उपाधि चुमेको छ । बिहिबार भएको फाईनल खेलमा बिबिएस प्रथम वर्षको टिमलाई २३ रनले पराजित गर्दै उपाधि चुमेको हो । खेलमा बिबिएस तेस्रो वर्षको टिम तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन ।

यसैगरि हाजिरीजवाफ प्रतियोगितामा दिपिका पाण्डे, सबिता पौड्याल र लाईसा भुसालको टिम प्रथम भएका छन । प्रतियोगितामा प्रकाश भुसाल, सम्राट गैरे, बासना पोखरेलको टिम दोस्रो तथा इमरान शाह, संजिता कुवर र समिर कार्कीको टिम तेस्रो भएका छन ।

सप्ताहब्यापी कार्यक्रम अन्तरगत डोरी तानको फाईनल खेलका साथै रक्तदान कार्यक्रम, निशुल्क आँखा जाँच शिविर, निशुल्क दन्त परिक्षण शनिबार हुने अतिरिक्त क्रियाकलाप संयोजक रेश्मीराज शर्माले बताए । यसैगरि विभिन्न विद्यामा विजेता खेलाडी, उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई पुरस्कृत गरिने उनले बताए ।

मंसिर १७ गतेबाट शुरु भएको कार्यक्रमको आईतबार औपचारिक कार्यक्रम हुने बिबिएस संयोजक बुद्धि चौधरीले बताए । क्याम्पसमा बिबिएस, बिसिए र बिएडमा ३ हजार विद्यार्थीहरु अध्ययरत छन ।

अन्तर कलेज प्रस्तुत प्रतिस्पर्धाको विजेता तिलोत्तमा क्याम्पस

यसैगरि यो वर्ष पहिलोपटक आयोजना गरिएको अन्तर कलेज प्रस्तुत प्रतिस्पर्धाको विजेता तिलोत्तमा क्याम्पस भएको छ । रुपन्देहीका ९ वटा क्याम्पसहरुको बिचमा भएको प्रतिस्प्रर्धामा सिद्धार्थ ईन्टनेश्नल कलेज दोस्रो, लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पस तेस्रो भएका छन । प्रतियोगितामा भोज एप्पका नेहा अग्रवाल, भोज एपका एमडी दिनेश खड्का, रुपन्देही उद्योग संघकी सचिव मन्जु भुषाल निर्णायक रहेका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?