ट्रेंडिंग:

>> अब के होला लुम्बिनीको शिखर सम्मेलन ? रोक्न एमालेको माग >> भलाई कोषद्वारा स्वर्ण महोत्सवको लोगो सार्वजनिक >> प्रदेशमा पनि सरकार फेर्ने माओवादी निर्णय >> राप्रपा नयां गठबन्धनमा नअटाउने >> नयां गठबन्धनमा नेकपा एस पनि ! >> अर्थमन्त्री नपाएपछि माओवादीले गठबन्धन फे-यो : कांग्रेस >> सत्ता गठबन्धन भत्कियो, एमाले र रास्वपा आजै सरकारमा जाने >> सत्ता गठबन्धनको बैठक स्थगित >> नेकपा एमालेले बोलायो सचिवालय बैठक, राजनीतिमा एकाएक तरंग >> नयां सत्ता गठबन्धनको पक्षमा १५७ सांसदहरुको समर्थन ! , आज ८ बजे बस्ने गठबन्धनको वैठक निर्णायक >> चिकित्सक दिवसमा सम्मान, मुखपत्र विमोचन तथा अन्तक्र्रिया >> प्यूठानका सांसद सूर्य थापासँग २४ घण्टा >> मायादेवीमा दादुरा–रुबेला खोप अभियान सुरु >> स्थानीय तहको कार्यसम्पादनमा प्रश्नः गतसाल उत्कृष्ट अहिले फेल ! >> विवादको घेरामा लुम्बिनी सम्मेलन >> ‘जीवन बाँच्न जीवन बदल्न जान्नुपर्दछ’ >> मुद्दा मामिला भन्दा ‘मेलमिलापमा’ प्राथमिकता >> गण्डकमा बगर खेतीलाई प्रोत्साहन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> विश्वमै दुर्लभ तीन महिने महायज्ञ निलकण्ठ बाबाधाममा चल्दै >> लुम्बिनीको शिखर सम्मेलनबारे संघीय संसदमा उठ्यो प्रश्नः सम्मेलन रोक्न एमालेको माग (भिडियोसहित) >> राजनीतिक र आर्थिक संकट समाधानका लागि संविधानमा पुनरावलोकन हुनुपर्छः त्रिपाठी >> बुद्धज्ञान शिक्षा विश्वव्यापी बनाउन पहल गरौँ : गृहमन्त्री श्रेष्ठ >> लौरियट्स एण्ड लिडर्स सम्मेलनबारे प्रदेशसभामा एमालेको विरोधः मुख्यमन्त्री ‘लेण्डुप दोर्जे’ बन्न खोजेको आरोप >> होटलको छतबाट खसेर एकको मृत्यु >> ५० करोड लागतमा भैरहवामा पर्यटकलक्षित होटल ल्याण्डमार्क सञ्चालनमा >> वीरेन्द्रनगरमा पहिलो महिला सम्मेलन हुँदै >> शालिनको पोस्टमार्टम रिपोर्ट : बलात्कार पुष्टि भएन, झुण्डिएर मृत्यु >> शिखर सम्मेलनबारे विपक्षीले विरोध गर्ने संकेत पाएपछि प्रदेशसभामा गएनन् मुख्यमन्त्री (लाईभ) >> सामाजिक रुपान्तरणका लागि महिला मञ्च दाङको अध्यक्षमा आचार्य >> लुम्बिनी प्रदेशसभामा शिखर सम्मेलनबारे किन बोलेनन् प्रधानमन्त्री ? >> दादुरा रुवेला विरुद्ध खोप सोमबारबाट >> प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा वार्ता >> राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष तिमिल्सिनासहित २० सदस्यको पदावधि आजदेखि सकिँदै >> शिक्षण सिकाई सहजिकरणमा अनलाइन र डिजिटल माध्यम >> शालिन पोखरेल मृत्यु घटनामा के भन्यो प्रहरीले ? (विज्ञप्तिसहित) >> सरकार र दूध उत्पादक किसानबीच पाँच बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम स्थगित >> पश्चिमी वायुले देशभरको मौसम बदली, धेरै ठाउँमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> महासमिति बैठक कागको कथन जस्तै भयो : उपसभापति गुुरुङ >> घोषणाको चार वर्षपछि गाउँटोलमा शौचालय अभियान >> बाली उपचार चिकित्सामा मिश्र सरको व्यस्तता उस्तै >> धार्मिक बसले बढायो श्रद्धालु >> नेताका सम्पत्ति शुद्विकरण गर्नुपर्ने >> वन्यजन्तु चोरी शिकारीको चिन्ता >> वन्यजन्तु संरक्षणका चुनौतीहरू >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> करिश्मामा निशुल्क स्वस्थ्य परिक्षण तथा परामर्श >> नागरिक समाज दाङको संयोजकमा थापा  >> पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीद्वारा बधार्ई तथा सम्मान >> मानसिक स्वास्थ्य रणनीतिको विषयमा वृहत छलफल
राजनीति

हामीले सरकार छाडेको अढाइ बर्ष मै देश नराम्ररी ओरालो लाग्यो– ओली

१९ मंसिर २०८०, मंगलवार
१९ मंसिर २०८०, मंगलवार

सल्यान, १९ मंसिर । मध्यपहाडी लोकमार्गमा संकल्प यात्रा अन्तर्गत सल्यान सल्लिबजारमा सम्बोधन गर्दै नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफ्नो पार्टीले सरकार छाडेको केही समयमै देश ओरालो लागेको बताएका छन् । देशी बिदेशी शक्तिहरुले षड्यन्त्र गरेर सरकारबाट जटाएको बताउदै उनले भने, —‘हामीले सरकार छाडेको अढाइ बर्षमै राजनीतिक रुपमा, आर्थिक रुपमा, सामाजिक सांस्कृतिक रुपमा देश ओरालो मात्र होइन धेरै नराम्रो गरि ओरालो लाग्यो ।’ अहिले राजनीति अस्थिर र अराजक बनेको भन्दै पुर्व प्रधानमन्त्री समेत रहेका ओलीले देशमा सुशासन नभएको, विकास ठप्प भएको तथा आफुहरुले अघि बढाएका आयोजनाहरु पनि प्राय ठप्प भएको बताए ।

एमालेले सरकारको नेतृत्व गरेको समयमा विभिन्न क्षेत्रमा काम गरेको भन्दै उनले भने, ‘हामीले सेवा नपुर्याएको कुनै घर छैन । त्यो कुराबाट अगाडी बढ्न होइन पछाडी हट्न अहिलेको सरकार लागेको छ ।’ उनले अहिलेको स्थितिलाइ परिवर्तन गर्नका लागी, कुन ठाउँको अवस्था कस्तो छ, जनताको अवस्था कस्तो छ, समस्या कहाँ कहाँ के के छन् र तिनको समाधान कसरी गर्न सकिन्छ भन्ने कुरा बुझ्न, नागरिकका मागपत्र लिनका लागि आफुहरु अभियान लिएर आएको बताए ।

कार्यक्रममा एमाले सल्यानका अध्यक्ष गोविन्द पुनले सल्यानको चिनारी सहित जिल्लाको विकासमा अग्रसरता दिने गरि पार्टी अध्यक्ष ओलीलाई ज्ञापनपत्र बुझाएका थिए । कार्यक्रममा संस्कृति पहिचान दिने बनगारी टप्पा नाच प्रस्तुत गरिएको एमाले सल्यानका उपाध्यक्ष भिम बहादुर सेनले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?