ट्रेंडिंग:

>> भागबन्डा मिलाउन चार सदस्यीय कार्यदल >> अब के होला लुम्बिनीको शिखर सम्मेलन ? रोक्न एमालेको माग >> भलाई कोषद्वारा स्वर्ण महोत्सवको लोगो सार्वजनिक >> प्रदेशमा पनि सरकार फेर्ने माओवादी निर्णय >> राप्रपा नयां गठबन्धनमा नअटाउने >> नयां गठबन्धनमा नेकपा एस पनि ! >> अर्थमन्त्री नपाएपछि माओवादीले गठबन्धन फे-यो : कांग्रेस >> सत्ता गठबन्धन भत्कियो, एमाले र रास्वपा आजै सरकारमा जाने >> सत्ता गठबन्धनको बैठक स्थगित >> नेकपा एमालेले बोलायो सचिवालय बैठक, राजनीतिमा एकाएक तरंग >> नयां सत्ता गठबन्धनको पक्षमा १५७ सांसदहरुको समर्थन ! , आज ८ बजे बस्ने गठबन्धनको वैठक निर्णायक >> चिकित्सक दिवसमा सम्मान, मुखपत्र विमोचन तथा अन्तक्र्रिया >> प्यूठानका सांसद सूर्य थापासँग २४ घण्टा >> मायादेवीमा दादुरा–रुबेला खोप अभियान सुरु >> स्थानीय तहको कार्यसम्पादनमा प्रश्नः गतसाल उत्कृष्ट अहिले फेल ! >> विवादको घेरामा लुम्बिनी सम्मेलन >> ‘जीवन बाँच्न जीवन बदल्न जान्नुपर्दछ’ >> मुद्दा मामिला भन्दा ‘मेलमिलापमा’ प्राथमिकता >> गण्डकमा बगर खेतीलाई प्रोत्साहन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> विश्वमै दुर्लभ तीन महिने महायज्ञ निलकण्ठ बाबाधाममा चल्दै >> लुम्बिनीको शिखर सम्मेलनबारे संघीय संसदमा उठ्यो प्रश्नः सम्मेलन रोक्न एमालेको माग (भिडियोसहित) >> राजनीतिक र आर्थिक संकट समाधानका लागि संविधानमा पुनरावलोकन हुनुपर्छः त्रिपाठी >> बुद्धज्ञान शिक्षा विश्वव्यापी बनाउन पहल गरौँ : गृहमन्त्री श्रेष्ठ >> लौरियट्स एण्ड लिडर्स सम्मेलनबारे प्रदेशसभामा एमालेको विरोधः मुख्यमन्त्री ‘लेण्डुप दोर्जे’ बन्न खोजेको आरोप >> होटलको छतबाट खसेर एकको मृत्यु >> ५० करोड लागतमा भैरहवामा पर्यटकलक्षित होटल ल्याण्डमार्क सञ्चालनमा >> वीरेन्द्रनगरमा पहिलो महिला सम्मेलन हुँदै >> शालिनको पोस्टमार्टम रिपोर्ट : बलात्कार पुष्टि भएन, झुण्डिएर मृत्यु >> शिखर सम्मेलनबारे विपक्षीले विरोध गर्ने संकेत पाएपछि प्रदेशसभामा गएनन् मुख्यमन्त्री (लाईभ) >> सामाजिक रुपान्तरणका लागि महिला मञ्च दाङको अध्यक्षमा आचार्य >> लुम्बिनी प्रदेशसभामा शिखर सम्मेलनबारे किन बोलेनन् प्रधानमन्त्री ? >> दादुरा रुवेला विरुद्ध खोप सोमबारबाट >> प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा वार्ता >> राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष तिमिल्सिनासहित २० सदस्यको पदावधि आजदेखि सकिँदै >> शिक्षण सिकाई सहजिकरणमा अनलाइन र डिजिटल माध्यम >> शालिन पोखरेल मृत्यु घटनामा के भन्यो प्रहरीले ? (विज्ञप्तिसहित) >> सरकार र दूध उत्पादक किसानबीच पाँच बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम स्थगित >> पश्चिमी वायुले देशभरको मौसम बदली, धेरै ठाउँमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> महासमिति बैठक कागको कथन जस्तै भयो : उपसभापति गुुरुङ >> घोषणाको चार वर्षपछि गाउँटोलमा शौचालय अभियान >> बाली उपचार चिकित्सामा मिश्र सरको व्यस्तता उस्तै >> धार्मिक बसले बढायो श्रद्धालु >> नेताका सम्पत्ति शुद्विकरण गर्नुपर्ने >> वन्यजन्तु चोरी शिकारीको चिन्ता >> वन्यजन्तु संरक्षणका चुनौतीहरू >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> करिश्मामा निशुल्क स्वस्थ्य परिक्षण तथा परामर्श >> नागरिक समाज दाङको संयोजकमा थापा  >> पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीद्वारा बधार्ई तथा सम्मान
समाज

युवा ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषदमा नयाँ नेतृत्व

१७ मंसिर २०८०, आईतवार
१७ मंसिर २०८०, आईतवार

 

बुटवल, १७ मंसिर ।

युवा ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद लुम्बिनी प्रदेशको प्रथम एतिहासिक प्रदेश अधिवेशन सम्पन्न भएको छ ।

तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष खुम बहादुरको अध्यक्षतामा भएको अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ ।

जसको अध्यक्षमा अर्जुन गुरुङ, उपाध्यक्षमा सुदिप गुरुङ, महिला उपाध्यक्षमा सिला गुरुङ, मुख्य सचिवमा सुभाष गुरुङ, सचिवमा बिशाल गुरुङ, कोषाध्यक्षमा पुष्पा गुरुङ, सह कोषाध्यक्षमा पासाङ गुरुङ रहेका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा समिक्षा गुरुङ, अन्जली गुरुङ, बुद्धि बहादुर गुरुङ्ग सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

कार्यक्रमको उदघाटन तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख एवम् केन्द्रीय सदस्य जेबि गुरुङले गरेका थिए । निर्वाचित समितिलाई शुभकामना दिंदै उनले यो टिमले सगंठनलाइ चुस्त दुरुस्तका साथ अगाडि बढाउने विश्वास व्यक्त गरे ।

तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद केन्द्रीय उपमहासचिव जीएस गुरुङ, तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद पुर्व प्रदेश प्रमुख चन्द्र बहादुर गुरुङ्ग, तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद रुपन्देही जिल्ला कार्यसमिति अध्यक्ष बिमला गुरुङ, तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद रुपन्देही सचिव ओमप्रकाश गुरुङ, तमु ह्युल छोंज धीं रुपन्देही जिल्ला अध्यक्ष सिदार्थ गुरुङ, प्रदेश सचिव एल बि गुरुङ लगायतले आ आफ्नो भनाइ राखेका थिए ।

त्यस्तै शनिबार नेपाल तमु (गुरुङ) बिद्यार्थी छोंज धीं केन्द्रीय कार्य समितिद्वारा आयोजित लुम्बिनी प्रदेश अधिवेशन कार्यक्रम यसै सस्थांका केन्द्रीय महिला उपाध्यक्ष सोमिय गुरुङको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको छ ।

कार्यक्रमको उदघाटन तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद केन्द्रीय सदस्य तथा लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख झपट बहादुर गुरुङ्गले गरेका थिए ।सस्थाका केन्द्रीय भाषा लिपि, साहित्य, सस्कृति बिभाग प्रमुख पोबिन्द्र गुरुङको उपस्थितिमा भएको अधिवेशनले ७ सदस्यीय कार्यसमिति गठन गरेको छ । ।

जसको अध्यक्षमा खेम गुरुङ, उपाध्यक्षमा निसाल गुरुङ, सचिवमा त्रिसाल गुरुङ, कोषाध्यक्षमा सुबास गुरुङ, सदस्यमा सृजान गुरुङ, बिशाल गुरुङ र ज्वाला गुरुङ रहेका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?