ट्रेंडिंग:

>> गोमाको ‘घरको अचार’ >> बाउन्नगढी नै प्राचीन बौद्धकालिन सम्पदा >> साइन्सोत्सव >> छत्रेश्वरीमा छाडा गाई व्यवस्थापन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा राज्य पक्षबाट शान्ति भंग गर्ने प्रयास भयो : सांसद शुक्ला (भिडियो सहित) >> न्यून गुणस्तरका तीन औषधी विक्रिमा रोक >> लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफको जित >> एनसेल र ईएन्ड इन्टरनेसनलबीच उत्कृष्ट डिजिटल सेवा र ग्राहक अनुभव प्रदान गर्न समझदारी >> मसिना युवा क्लबद्वारा तीन दिवसीय भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कन्चनमा प्रस्तावना तथा प्रतिवेदन लेखन सम्बन्धी तालिम सुरु >> टिसिएल लगातार दुई वर्ष ग्लोबल टप २ टिभी ब्रान्डको स्थानमा >> सिटिजन्स बैंकले ९.९९ प्रतिशत ब्याजदरमै घर कर्जा दिने >> दैलेखमा अन्तरपालिकास्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीको दोहोरो चरित्रः शिखर सम्मेलनमा ७ करोड खर्चिदा बालमैत्रीको बजेटमा बेवास्ता >> प्रदिप र अभिलाषा उपाधि रक्षाको दाउमा >> कर्णालीको पानी लम्की ल्याइँदै, मुख्यमन्त्री शाहद्वारा आयोजनाको शिलान्यास >> गाउँबस्ती सफा राख्न अन्तक्र्रिया >> लुम्बिनी प्रदेश सभाको बैठक ६ मिनेटमै सकियो >> स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रम प्रभावकारी बनाउन सांसद घिमिरेको माग >> नामिबियाविरुद्ध नेपालको रोमाञ्चक जित >> सहमती कार्यान्वयनको माग राख्दै बर्दघाटमा धर्ना >> फोहोर जलाउने क्रममा घरमा आगलागी, दुई लाख ३० हजारको क्षति >> रुपन्देही र इलामका होटेल व्यवसायीको माग : पर्यटनलाई सरकारले मुख्य एजेण्डा बनाओस् >> देवदह नगरपालिकामा उपभोक्ता समितिको परिचालन र व्यवस्थापन >> रुन्न बरिलै भन्दै आइन् सुजाता >> दुई बर्ष भित्र घोराही लैंगिक हिंसा नियन्त्रित नगर घोषणा गर्ने तयारी >> टी- २० सिरिज: नेपालले आज नामिबियाको सामना गर्दै, जित्नैपर्ने दबाबमा नेपाल >> उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी टिम गण्डकीसंग खेल्दै >> सरकारद्वार स्वर्गद्वारी गुठीपीडित किसानसंग वार्ता समिति गठन >> हिउँदयाम सकियो, आजदेखि प्रिमनसुन सुरु >> लुम्बिनीको हिउँदे अधिवेशन आजदेखि, शनिबार प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने >> ठेकेदार लापरबाहीले नागरिकलाई सास्ती >> लुम्बिनी स्वच्छतामा बढ्दो लापरवाही >> दादुरा रुबेला खोपः बालबालिकाको जोगाउँछ जीवन >> आठ वर्षमा बन्यो प्रदेशको लैंगिक नीति, छिट्टै कार्यान्वयनको आशा >> प्रिन्टेड पेपर ‘क्यान्सरको घर’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> नेपालगन्जमा होटल पौवाको ५ तारे होटलको शिलान्यास >> नेपाल स्काउटको बुटवल आयुक्तमा खरेल >> मुख्यमन्त्रीलाई सभामुख घर्तीका १० गम्भीर प्रश्न >> किन हुँदैछ कर्णालीलाई डिजिटल बनाउने बहस् ? >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा टोकन प्रणाली शुरु >>   प्रदिप, प्रनव, रितिक र निशान्त छैटौ बुटवल खुला राष्ट्रिय लनटेनिसको अन्तिम चारमा >> फुलबारीमा कुडुले घर >> अखिल नेपाल महिला संघको कर्णाली अध्यक्षमा रेग्मी >> कृषिमन्त्रीको राजीनामा माग्दै दूध किसान सडकमा (भिडियोसहित) >> रुपन्देहीको व्यवसाय चलायमान बनाउन सुझाव संकलन >> विश्व किर्तीमानधारी हरिबहादुरलाई सम्मानको ओइरो >> लुम्बिनीमा शिखर सम्मेलनः मुख्यमन्त्रीको स्वार्थमा शक्ति केन्द्रको चलखेल
पर्यटन
प्रदेशस्तरिय लाखे नाच प्रतियोगिता

सस्कृति संरक्षण समाज बुटवललाई उपाधि

१० मंसिर २०८०, आईतवार
१० मंसिर २०८०, आईतवार

बुटवल, १० मंसिर । रुरुक्षेत्र गाउँपालिकाको मुख्य सहयोगमा नेवाः देय दबु गुल्मीको आयोजना गरेको प्रदेशस्तरियर लाखे नाच प्रतियोगीतमा बुटवलको समुह प्रथम भएको छ । गुल्मीको रानीवासमा भएको प्रतियोगितामा नेवाः सस्कृतिक संरक्षण समाज बुटवल ११, देविनगरमा प्रथम हुदै ५० हजार १ रुपैयाँबाट पुरस्कृत भएको हो । यस्तै टक्सार काल भैरव लाखे नृत्य तानेसन पाल्पा द्धितिय र नेवाः जातिय भाषा पुच रुरुक्षेत्र १ तृतिय भएका छन । द्धितियले नगद ३५ हजार १ रुपैयाँ, तृतियले २० हजार १ रुपैयाँ प्रदान गरिएको सचिव श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

प्रतियोगितामा विजेता समुहलाई रुरुक्षेत्र गाउँपालिकाका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली, प्रदेश पुर्व सांसद कमलराज श्रेष्ठ, नेवाः दयदबू केन्द्रीय सदस्य लोकहरी श्रेष्ठ, नेवा देय दबू प्रदेश अध्यक्ष विजुला जोशीले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष ज्ञवालीले सस्कृति संरक्षण गर्ने एउटा अभियानका रुपमा लाखे नाच कार्यक्रमलाई विशेष महत्वको साथ आयोजना गरेको बताए । नेवाः देय दवू , गुल्मीका अध्यक्ष तिर्थ श्रेष्ठले प्रदेशस्तरिय प्रतियोगितामा उत्साहजनक रुपमा समुहहरुको सहभागीता रहेको बताएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?