ट्रेंडिंग:

>> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> लुम्बिनीमा राज्य पक्षबाट शान्ति भंग गर्ने प्रयास भयो : सांसद शुक्ला (भिडियो सहित) >> न्यून गुणस्तरका तीन औषधी विक्रिमा रोक >> लुम्बिनी, बाग्मती र एपीएफको जित >> एनसेल र ईएन्ड इन्टरनेसनलबीच उत्कृष्ट डिजिटल सेवा र ग्राहक अनुभव प्रदान गर्न समझदारी >> मसिना युवा क्लबद्वारा तीन दिवसीय भलिबल प्रतियोगिता सुरु >> कन्चनमा प्रस्तावना तथा प्रतिवेदन लेखन सम्बन्धी तालिम सुरु >> टिसिएल लगातार दुई वर्ष ग्लोबल टप २ टिभी ब्रान्डको स्थानमा >> सिटिजन्स बैंकले ९.९९ प्रतिशत ब्याजदरमै घर कर्जा दिने >> दैलेखमा अन्तरपालिकास्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीको दोहोरो चरित्रः शिखर सम्मेलनमा ७ करोड खर्चिदा बालमैत्रीको बजेटमा बेवास्ता >> प्रदिप र अभिलाषा उपाधि रक्षाको दाउमा >> कर्णालीको पानी लम्की ल्याइँदै, मुख्यमन्त्री शाहद्वारा आयोजनाको शिलान्यास >> गाउँबस्ती सफा राख्न अन्तक्र्रिया >> लुम्बिनी प्रदेश सभाको बैठक ६ मिनेटमै सकियो >> स्वास्थ्य बीमा कार्यक्रम प्रभावकारी बनाउन सांसद घिमिरेको माग >> नामिबियाविरुद्ध नेपालको रोमाञ्चक जित >> सहमती कार्यान्वयनको माग राख्दै बर्दघाटमा धर्ना >> फोहोर जलाउने क्रममा घरमा आगलागी, दुई लाख ३० हजारको क्षति >> रुपन्देही र इलामका होटेल व्यवसायीको माग : पर्यटनलाई सरकारले मुख्य एजेण्डा बनाओस् >> देवदह नगरपालिकामा उपभोक्ता समितिको परिचालन र व्यवस्थापन >> रुन्न बरिलै भन्दै आइन् सुजाता >> दुई बर्ष भित्र घोराही लैंगिक हिंसा नियन्त्रित नगर घोषणा गर्ने तयारी >> टी- २० सिरिज: नेपालले आज नामिबियाको सामना गर्दै, जित्नैपर्ने दबाबमा नेपाल >> उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी टिम गण्डकीसंग खेल्दै >> सरकारद्वार स्वर्गद्वारी गुठीपीडित किसानसंग वार्ता समिति गठन >> हिउँदयाम सकियो, आजदेखि प्रिमनसुन सुरु >> लुम्बिनीको हिउँदे अधिवेशन आजदेखि, शनिबार प्रधानमन्त्रीले सम्बोधन गर्ने >> ठेकेदार लापरबाहीले नागरिकलाई सास्ती >> लुम्बिनी स्वच्छतामा बढ्दो लापरवाही >> दादुरा रुबेला खोपः बालबालिकाको जोगाउँछ जीवन >> आठ वर्षमा बन्यो प्रदेशको लैंगिक नीति, छिट्टै कार्यान्वयनको आशा >> प्रिन्टेड पेपर ‘क्यान्सरको घर’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> नेपालगन्जमा होटल पौवाको ५ तारे होटलको शिलान्यास >> नेपाल स्काउटको बुटवल आयुक्तमा खरेल >> मुख्यमन्त्रीलाई सभामुख घर्तीका १० गम्भीर प्रश्न >> किन हुँदैछ कर्णालीलाई डिजिटल बनाउने बहस् ? >> राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा टोकन प्रणाली शुरु >>   प्रदिप, प्रनव, रितिक र निशान्त छैटौ बुटवल खुला राष्ट्रिय लनटेनिसको अन्तिम चारमा >> फुलबारीमा कुडुले घर >> अखिल नेपाल महिला संघको कर्णाली अध्यक्षमा रेग्मी >> कृषिमन्त्रीको राजीनामा माग्दै दूध किसान सडकमा (भिडियोसहित) >> रुपन्देहीको व्यवसाय चलायमान बनाउन सुझाव संकलन >> विश्व किर्तीमानधारी हरिबहादुरलाई सम्मानको ओइरो >> लुम्बिनीमा शिखर सम्मेलनः मुख्यमन्त्रीको स्वार्थमा शक्ति केन्द्रको चलखेल >> बैङ्कर पक्राउ परेकोमा बैङ्किङ क्षेत्रको आपत्ति >> कुष्ठरोगीलाई समाजमा अझै पनि लान्छना र विभेदको डर >> प्रादेशिक अस्पतालप्रति प्रदेशकै बेवास्ता ! >> माक्र्सको चिहान क्षेत्रमा एक फन्को लगाउँदा
समाज

रुपन्देही सामाजिक संजाल अष्ट्रेलियाको अध्यक्षमा काफ्ले र महासचिवमा पाण्डे चयन

१० मंसिर २०८०, आईतवार
१० मंसिर २०८०, आईतवार

बुटवल ।

रुपन्देही सामाजिक संजाल अष्ट्रेलियाको चौथो अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ । संजालले शनिवार एक कार्यक्रमका बिच सर्वसम्मत रुपमा आगामि २ वर्षका लागि दिवाकर काफ्लेको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो ।

जसको उपाध्यक्षमा रंजिता भण्डारी, महासचिवमा सूचना पाण्डेय, सचिवमा कमल चापागाइ, कोषाध्यक्षमा प्रदिप पन्थी, र सदस्यहरुमा पदम अधिकारी, योगेश पराजुली, राजु खनाल, झ्यागंजी खरेल, संयोग गौतम, रे खरेल, श्रृजना खड्का, शंकर शर्मा, घनश्याम पाण्डे, बसन्त भण्डारी, सुनिता न्यौपाने रहेका छन् ।

त्यस्तै सल्लाहकारहरुमा डा. प्रकाश पौडेल, रोशन कोइराला, सुशील नेपाल, टि एन अर्याल, राम चालीसे, चुन्ना क्षेत्री, प्रमोद कार्की, चयन भएका छन् ।

अधिबेशनले संस्थाको नियमअनुसार साँस्कृतिक संयोजकमा प्रदिप खनाल, महिला संयोजकमा गायत्री पौडेल, परियोजना संयोजकमा कमल भण्डारी, प्रविधि संयोजकमा सरोज पाण्डे, पव्लिक रिलेशन आफिसरमा राजन खड्का, खेलकुद संयोजक सरोज पाठकलाई जिम्मेवारी दिएको नवनिर्वाचित महासचिव सूचना पाण्डेले जानकारी दिइन् ।

नवनिर्वाचित अध्यक्ष दिवाकर काफ्लेले संस्थाको माध्ययमबाट निरन्तर सामाजिक काम गर्दै जाने बताए ।

काफ्लेले नेतृत्वमा जो आएपनि संस्थाको मुख्य उदेश्यमा सबैले हातेमालो गर्नसके मात्रै समाजमा उदाहरणीय काम गर्नसकिने बताउदै २ बर्षे कार्यकालका लागि आफुलाई संस्थाको नेतृत्व सुम्पेकोमा सम्पुर्ण टिमलाई आभार ब्यक्त गरे ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?