ट्रेंडिंग:

>> भागबन्डा मिलाउन चार सदस्यीय कार्यदल >> अब के होला लुम्बिनीको शिखर सम्मेलन ? रोक्न एमालेको माग >> भलाई कोषद्वारा स्वर्ण महोत्सवको लोगो सार्वजनिक >> प्रदेशमा पनि सरकार फेर्ने माओवादी निर्णय >> राप्रपा नयां गठबन्धनमा नअटाउने >> नयां गठबन्धनमा नेकपा एस पनि ! >> अर्थमन्त्री नपाएपछि माओवादीले गठबन्धन फे-यो : कांग्रेस >> सत्ता गठबन्धन भत्कियो, एमाले र रास्वपा आजै सरकारमा जाने >> सत्ता गठबन्धनको बैठक स्थगित >> नेकपा एमालेले बोलायो सचिवालय बैठक, राजनीतिमा एकाएक तरंग >> नयां सत्ता गठबन्धनको पक्षमा १५७ सांसदहरुको समर्थन ! , आज ८ बजे बस्ने गठबन्धनको वैठक निर्णायक >> चिकित्सक दिवसमा सम्मान, मुखपत्र विमोचन तथा अन्तक्र्रिया >> प्यूठानका सांसद सूर्य थापासँग २४ घण्टा >> मायादेवीमा दादुरा–रुबेला खोप अभियान सुरु >> स्थानीय तहको कार्यसम्पादनमा प्रश्नः गतसाल उत्कृष्ट अहिले फेल ! >> विवादको घेरामा लुम्बिनी सम्मेलन >> ‘जीवन बाँच्न जीवन बदल्न जान्नुपर्दछ’ >> मुद्दा मामिला भन्दा ‘मेलमिलापमा’ प्राथमिकता >> गण्डकमा बगर खेतीलाई प्रोत्साहन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> विश्वमै दुर्लभ तीन महिने महायज्ञ निलकण्ठ बाबाधाममा चल्दै >> लुम्बिनीको शिखर सम्मेलनबारे संघीय संसदमा उठ्यो प्रश्नः सम्मेलन रोक्न एमालेको माग (भिडियोसहित) >> राजनीतिक र आर्थिक संकट समाधानका लागि संविधानमा पुनरावलोकन हुनुपर्छः त्रिपाठी >> बुद्धज्ञान शिक्षा विश्वव्यापी बनाउन पहल गरौँ : गृहमन्त्री श्रेष्ठ >> लौरियट्स एण्ड लिडर्स सम्मेलनबारे प्रदेशसभामा एमालेको विरोधः मुख्यमन्त्री ‘लेण्डुप दोर्जे’ बन्न खोजेको आरोप >> होटलको छतबाट खसेर एकको मृत्यु >> ५० करोड लागतमा भैरहवामा पर्यटकलक्षित होटल ल्याण्डमार्क सञ्चालनमा >> वीरेन्द्रनगरमा पहिलो महिला सम्मेलन हुँदै >> शालिनको पोस्टमार्टम रिपोर्ट : बलात्कार पुष्टि भएन, झुण्डिएर मृत्यु >> शिखर सम्मेलनबारे विपक्षीले विरोध गर्ने संकेत पाएपछि प्रदेशसभामा गएनन् मुख्यमन्त्री (लाईभ) >> सामाजिक रुपान्तरणका लागि महिला मञ्च दाङको अध्यक्षमा आचार्य >> लुम्बिनी प्रदेशसभामा शिखर सम्मेलनबारे किन बोलेनन् प्रधानमन्त्री ? >> दादुरा रुवेला विरुद्ध खोप सोमबारबाट >> प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा वार्ता >> राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष तिमिल्सिनासहित २० सदस्यको पदावधि आजदेखि सकिँदै >> शिक्षण सिकाई सहजिकरणमा अनलाइन र डिजिटल माध्यम >> शालिन पोखरेल मृत्यु घटनामा के भन्यो प्रहरीले ? (विज्ञप्तिसहित) >> सरकार र दूध उत्पादक किसानबीच पाँच बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम स्थगित >> पश्चिमी वायुले देशभरको मौसम बदली, धेरै ठाउँमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> महासमिति बैठक कागको कथन जस्तै भयो : उपसभापति गुुरुङ >> घोषणाको चार वर्षपछि गाउँटोलमा शौचालय अभियान >> बाली उपचार चिकित्सामा मिश्र सरको व्यस्तता उस्तै >> धार्मिक बसले बढायो श्रद्धालु >> नेताका सम्पत्ति शुद्विकरण गर्नुपर्ने >> वन्यजन्तु चोरी शिकारीको चिन्ता >> वन्यजन्तु संरक्षणका चुनौतीहरू >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> करिश्मामा निशुल्क स्वस्थ्य परिक्षण तथा परामर्श >> नागरिक समाज दाङको संयोजकमा थापा  >> पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीद्वारा बधार्ई तथा सम्मान
राजनीति

पक्कीपुल माग्दै मुख्यमन्त्रीलाई ध्यानाकर्षण

२३ आश्विन २०८०, मंगलवार
२३ आश्विन २०८०, मंगलवार

लमही (बुटवलटुडे), २३ असोज– दाङ र रोल्पाको सीमानामा पर्ने रानीवास स्थित ग्वारखोलामा पुल निर्माणको माग गर्दै लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्रीलाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाइएको छ । बिजौरी उद्योग वाणिज्य संघले सोमबार लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री डिल्लीबहादुर चौधरीको कार्यालयमा पुगेर ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको हो ।

“होलेरी ग्वारखोला हुँदै तुलसीपुर” सडक–खण्डको रोल्पाको रुण्टीगढी गाँउपालिकाको वडा नं. ६ र ८ जोड्ने तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. १९ को सिमाना रानीवास स्थित ग्वारखोलामा पक्की पुल नहुँदा त्यहाँका स्थानीयले आवतजावतमा वर्षौंदेखि समस्या खेप्दै आएका छन । ‘पुल नभएकै कारण वर्षायामको समयमा यातायात तथा पैदल हिँड्ने यात्रुहरूलाई आवागमनमा निकै समस्या भएको हुँदा उक्त स्थानमा पक्की पुल निर्माण गर्नका लागि आवश्यक व्यवस्था गरिदिनुहुन अनुरोध छ,‘ध्यानाकर्षण पत्रमा भनिएको छ ।’ ध्यानाकर्षण पत्र बुझ्दै मुख्यमन्त्री चौधरीले पुल निमार्णको प्रक्रिया तत्काल अघि बढाउन भौतिक पूर्वाधार मन्त्रीलाई आदेश दिएका छन । त्यस अबसरमा बिजौरी उद्योग वाणिज्य सघंले सोलार बत्ती, सिसि क्यामेरा जडानका लागि आवश्यक व्यवस्था गरिदिन मुख्यमन्त्रीलाई आग्रह गरेको महासचिव दीपक कुमार बस्नेतले बताए ।

चौधरीले सोलार बत्ती जडानमा सहयोग गर्ने बताए । तर उनले त्यसको महसुल भने व्यवसायीहरू आफै मिलेर तिर्नुपर्ने बताए । साथै घोराही देखि तुलसीपुरसम्मका मुख्य बजारहरूमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जिल्लाबाट निगरानी हुने गरि सिसि क्यामेरा जडान गर्न थालेको मुख्यमन्त्री चौधरीले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?