ट्रेंडिंग:

>> इन्टरपोलमार्फत यूएईबाट पक्राउ परेका दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो >> संसदीय छानबिन समिति बनाउँदा कम्पनीको नाम उल्लेख गर्नुपर्ने कांग्रेसको अडान >> रुपन्देहीमा पोलियोविरुद्ध ७० हजार बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाइंदै >> कलेजो क्यान्सर बढ्दै, के के हुन्छन् लक्षण ? >> संसदको गतिरोध हटाउन दलहरुको पहल, भोलिको बैठकअघि नै सहमति जुटाउने प्रयास >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> बिउमा लुटिंदै किसानहरु  >> महेशपुर भन्सारले समात्यो ५ लाख बराबरको अवैध कपडा >> बुद्ध परिपथको विकासका लागि पञ्चवर्षीय योजना बनाउँछौः मन्त्री बस्नेत >> सकारात्मक चिन्तनले बनाउँछ स्वस्थ जीवन >> चाउलीको दोभासे रहर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मनपरी गर्ने बुटवलका २ मासु पसललाई जरिवाना >> बुद्धिचाल खेलाडी सेढाइलाई बिदाई >> स्कर्लसमा नेता चुन्न निर्वाचन >> उत्तर प्रदेशको १ प्रतिशत पर्यटक लुम्बिनीलाई पर्याप्त >> बुटवल पूर्ण खोप दिगोपना सुनिश्चितता घोषणा >> विद्यार्थीसँग पर्यावरण सचेतना अभिवृद्धि कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न >> सन्धिखर्कमा पनि खुल्यो कपडा बैंक >> दाङबाट काठमाडौ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा १० यात्रु घाइते >> वडा नं ३ र १ सेमीफाईनलमा >> गृहमन्त्रीलाई कारबाही माग गर्दै नेवि संघको प्रदर्शन >> घरजग्गा र सवारी कर्जामा राष्ट्र बैंकको उदार नीति >> काँग्रेसले संसदमा उत्ताउलो व्यवहार देखायोः ओली >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै नबसी स्थगित >> राष्ट्रिय सभामा कांग्रेसको अवरोध पछि बैठक स्थगित >> नेपालले लगायो २ भारतीय ब्रान्डका ४ मसलाको आयातमा रोक >> प्रतिनिधि सभाको बैठक सर्‍यो >> पाल्पामा रूखबाट लडेर महिलाको मृत्यु >> पाकिस्तान खानेपानी संकटको चरम सिमामा >> संसदीय छानबिन समितिमा अडिग रहने कांग्रेसको निर्णय >> विश्वकपअघि अमेरिका र क्यानडासँग नेपालले वार्मअप खेल खेल्ने >> विपन्नलाई निःशुल्क उपचार सार्थक बनाउँदै काठमाडौं महानगर >> यस्तो छ आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथोपटक जेठ ७ गते विश्वासको मत लिने >> सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोवासीलाई जग्गा र लालपुर्जा नदिन सर्वोच्चको आदेश >> ‘रक्तचाप नियन्त्रणमा पूर्व होसियारी’ >> लुम्बिनीको विकास र पर्यटन >> राजस्व संकलनमा प्रदेश सरकार फेल >> ‘मुंग्रे घार’ नै लिलबहादुरको साहारा >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज पनि बस्दै >> राष्ट्र बैंकलाई तरलता व्यवस्थापनको सकस, बैंकिङ प्रणालीबाट आज फेरि रु. ३५ अर्ब तान्दै >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> सन्दीपलाई विश्वकप खेल्ने टोलीमा राख्न आईसीसीले दियो स्वीकृति >> सकारात्मक चिन्तन : पूर्ण आकारको स्वस्थ जीवन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> राइटपाथ एजुकेसन कन्क्लेभमा अन्जु पन्त र पुर्व मिस नेपाल आउंदै >> गुल्मीमा बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, १२ घाइते (नामावलीसहित) >> बुटवलको विकासका लागि पुनःसंरचना विषयक दुई दिने गोष्ठी सुरु >> छाडा चौपाया व्यवस्थापनमा प्रदेशले चासो दिन्छ: मुख्यमन्त्री महरा

एल्मुनाइ अफ न्यू होराइजनको अध्यक्षमा अमात्य

६ आश्विन २०८०, शनिबार
६ आश्विन २०८०, शनिबार

बुटवल, ६ असोज । एल्मुनाइ अफ न्यू होराइजनको अधिवेसनबाट उमेश अमात्यको नया नेतृत्व चयन भएको छ । जसको उपाध्यक्षमा विकास श्रेष्ठ,सचिव रितेश ज्ञवालीको, कोषाध्यक्ष कमल देवकोटा चयन भएका छन् । त्यसै गरी सदस्ययहरूमा रोमन शाह, प्रबिना खनाल, महेश घिमिरे ,दीक्षा सुवेदी, प्रवेशराज गैरै ,कुशल आचार्य, सोनु अर्याल रहेका छन् ।

शुक्रबार एक कार्यक्रमको बिच निःबर्तमान अध्यक्ष निरज लाकौलले नवनिर्वाचित अध्यक्ष उमेश अमात्य लाई पद हस्तारण गरेका हुन । निवर्तद्धज्ञघमान अध्यक्ष लाकौलले आफ्नो कार्यकालमा साख्माजीक कार्यमा सहयोग गर्ने सदस्यलाइ मायाको चिनो प्रदान गरेका थिए । अधिवेशनले उमेश अमात्यको अध्यक्षतामा नयाँ समिति चयन गरेको छ ।

कार्यक्रममा न्यू होराइजनका विद्यालयका उप – प्राचार्य बालकृष्ण भण्डारीले नवनिर्वाचित अध्यक्ष लगाएत सम्पूर्ण टिमलाई बधाई तथा शुभकामना दिदै सगंठन अझ मजबुत गरेर लौजानु पर्ने र यस्तै सामाजीक कार्यमा निरन्तरता दिनुपर्ने बताए । एल्मुनाइ अफ न्यू होराइजनका स्थापक अध्यक्ष तथा न्यू होराइजन विद्यालयका उप–प्राचार्य राजीव श्रेष्ठ, एल्मुनाइ अफ न्यू होराइजनका निवर्तमान अध्यक्ष निरज लाकौल एल्मुनाइ अफ न्यू होराइजनका, पूर्बअध्यक्ष तथा निर्वाचन अधिकृत नारायण थापा लगायतको बोलेका थिए ।

 

 

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?