ट्रेंडिंग:

>> पहिरो खस्दा पृथ्वी राजमार्ग अवरुद्ध >> सन्दीप बने टी-२० आईमा १ सय विकेट पूरा गर्ने नेपालको पहिलो खेलाडी >> नेपालको उत्कृष्ट बलिङ, १०६ रनमै बंगलादेश अलआउट >> टी-२० विश्वकप: नेपालले टस जितेर पहिला फिल्डिङ गर्दैं >> ज्येष्ठ नागरिकमाथिको दुव्र्यवहार रोक >> आर्थिक बर्ष सकिन लाग्दा विकास निर्माणको चटारो >> बुटवल–लमही प्रसारण लाइन, २६ अर्ब लागतमा १ सय ७० किलोमिटर बन्ने >> सय भन्दा बढि स्थान बाढी पहिरोको जोखिम क्षेत्र >> महामारीले जन्मिएका ‘उद्यमी’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> यातायात व्यवस्था कार्यालय बुटवलका पुर्व प्रमुख सहित ५ जना नक्कली लाइसेन्स प्रकरणमा पक्राउ >> एचआईभी संक्रमितलाई छात्रवृत्ति, शैक्षिक र पोषण सामग्री वितरण >> टी–२० विश्वकपः बंगलादेशसँग १० वर्षपछि बद्ला लिने मौका >> सामाजिक सुरक्षा भत्ता लिन राष्ट्रिय परिचयपत्र अनिवार्यविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट दायर >> बजाज पल्सर एन १५० अब नेपाली बजारमा >> घोराही उपमहानगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक >> पश्चिम तराईमा असार ६ सम्म तातो हावाको लहर यथावत रहने >> लुम्बिनी र सुदुरपश्चिम प्रदेश प्रमुखबिच भेटघाट >> तेस्रो न्यू होराइजन एसईई फेस्टमा विद्यार्थीको उत्साहजनक सहभागिता >> बुटवलमा ग्रील जोनलाई संघीय सरकारको एक करोड वजेट >> बूढीगण्डकीको अन्यौलतालाई हटाउनुपर्छ : विश्वप्रकाश >> कबाड व्यवसायीको काठमाडौँमा प्रदर्शन, बालेनविरुद्ध नाराबाजी >> करको दर नभई दायरा बढाउन ब्यवसायीको सुझाव >> भारतको उत्तराखण्डमा पर्यटक बोकेको गाडी नदीमा खस्दा १४ जनाको मृत्यु >> संसदीय समितिको बैठकमा एनजीओको खाजा ! >> युसीएमएस भैरहवाद्वारा कपिलवस्तुमा सरोकारवालाहरुसँग अन्तरक्रिया >> पाल्पामा जिप दुर्घटना हुँदा नौ जना घाइते >> कांग्रेस र एमालेका जनप्रतिनिधिले वहिष्कार गरेपछि काठमाडौंको नगरसभा स्थगित >> भिजिट भिसाको दुरुपयोग बढ्दैः अध्यागमनले ५ सय भन्दा बढीलाई विमानस्थलबाटै फर्कायो >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा

दाङ उद्योेग बाणिज्य संघको चुनावमा दुई प्यानलबीच प्रतिष्पर्धा हुँदै

३१ भाद्र २०८०, आईतवार
३१ भाद्र २०८०, आईतवार

दाङ, ३१ भदौ ।

दाङ जिल्ला उद्योेग बाणिज्य संघको असोज १३ गते हुन लागेको चुनावमा दुई प्लानल बीच प्रतिष्पर्धा हुने भएको छ । उम्मेदवारीको लागि शनिबार अपरान्ह ४ बजेसम्मको समय तोकिएकोमा कुल २० पदमा ४० जनाको उम्मेदवारी परेको निर्वाचन समिति संयोजक निर्मल गौतमले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार, अध्यक्ष पदमा बसन्त जोशी र रामप्रसाद पोख्रेलको उम्मेदवारी परेको छ । जोशी कांग्रेस र माओबादीले गठबन्धन गरेको प्यानलबाट उम्मेद्वारी दर्ता गराएका छन् भने पोख्रेलले वामपन्थी प्यानलबाट उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । उनलाई राप्रपा, बिप्लब, नेकपा मोटो मसालले समर्थन छ ।

जोशीले अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता गराउँदा उनको प्यानलबाट वरिष्ठ उपाध्यक्षमा नरेशकुमार श्रेष्ठ, उद्योग उपाध्यक्षमा भरतप्रसाद रेग्मी, बाणिज्य उपाध्यक्षमा लिलाराम खड्का, महासचिवमा महेन्द्र बुढाथोकी, सचिवमा विकास वली र कोषाध्यक्षमा जगतप्रसाद आचार्यको उम्मेदवारी परेको छ । यसैगरी, जोशी प्यानलबाटै सह कोषाध्यक्षमा माधव खनाल, उद्योग सदस्यमा विक्रम रानाको उम्मेदवारी परेको छ ।

उता, पोख्रेल नेतृत्वको वामपन्थी प्यानलबाट वरिष्ठ उपाध्यक्षमा दिपेन्द्रकुमार पुन मगर, उद्योग उपाध्यक्षमा ध्रुवराज गहतराज, वाणिज्य उपाध्यक्षमा राजभक्त राना, महासचिवमा शालिकराम खनाल, सचिवमा भीमसेन डिसी, कोषाध्यक्षमा प्रेमबहादुर बुढामगरको उम्मेदवारी परेको निर्वाचन समितिले जनाएको छ । यसैगरी पोख्रेल प्यानलबाट सह कोषाध्यक्षमा यादवबहादुर श्रेष्ठ, उद्योग सदस्यमा सन्तोष नेपालीको उम्मेदवारी परेको छ ।

आगामी कार्यकालका लागि नेतृत्व चयन गर्न दलीय रुपमा भाग बण्डा लगाएर प्रतिष्पर्धा गर्न थालिएको उद्योग वाणिज्य संघको निर्वाचनमा महिला सदस्य पदका लागि जोशीको गठबन्धन प्यानलबाट लिला नेपाली र वामपन्थी प्यानलबाट देवकला बस्नेतको उम्मेदवारी परेको छ ।

बस्तुगत सदस्यमा जोशीको गठबन्धन प्यानलबाट विष्णुप्रसाद रिजाल र पोख्रेलको वामपन्थी प्यानलबाट ओमप्रकाश पोख्रेलको उम्मेदवारी परेको छ ।

एशोसियट सदस्यका लागि जोशी समुहबाट युवराज पोख्रेल र पोख्रेल समूहबाट गणेशप्रसाद दाहालको उम्मेदवारी परेको निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

यसैगरी, खुल्ला सदस्यमा जोशीको प्यानलबाट रुद्रबहादुर जैसी, दीपक पण्डित, निमबहादुर बुढाथोकी, युवराज पन्त, रामप्रसाद पोख्रेल, पुष्करराज न्यौपाने, नोर्बु तामाङ, सुरज बुढाथोकीको उम्मेदवारी परेको छ । उता, पोख्रेल नेतृत्वको प्यानलबाट खुल्ला सदस्यमा रणबिक्रम चन्द, राजकुमार गुप्ता, सुशील आचार्य, कृष्णबहादुर कुँवर, अर्जुन पन्थी, रेवन्तकुमार श्रेष्ठ, सन्जय विश्वकर्मा र शेरबहादुर पुनको उम्मेदवारी परेको निर्वाचन समिति संयोजक गौतमले जानकारी दिए । उम्मेदवारी मनोनयन भएसँगै दाङ जिल्ला उद्योग वाणिज्य संघको निर्वाचनको माहोल अझ तातिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?