ट्रेंडिंग:

>> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा >> दक्षिण अफ्रिकासँग १ रनले हार्‍यो नेपाल, सुपर ८ मा पुग्ने सम्भावना समाप्त >> नेपालले दक्षिण अफ्रिकालाई ११५ रनमै रोक्यो, कुशल भुर्तेलले लिए ४ विकेट >> नेपाल टस जितेर फिल्डिङ गर्दै, सागरको ठाउँमा सन्दीप >> अभिभावकको छहारी >> उल्टो धारमा सुल्टो धारणा >> ‘बल ब्वाय’ बाट कोच >> बाली बीमामा ‘बढेन आकर्षण’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सप्तकोशी बैंकका पूर्वसीईओ नवीन सुवेदीलाई ३ वर्ष भन्दा बढी कैद, २ करोड बढी जरिवाना >> असार ३ गते सार्वजनिक बिदा >> गण्डकीमा फ्लोर क्रस गर्ने सांसद देवकोटा पदमुक्त >> विकास र राजनीतिलाई जोडेर लैजाऔं : पौडेल >> लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयको रजिष्ट्रारमा तेस्रोपटक आचार्य >> चर्को गर्मीले विद्यार्थी बेहोस, सल्यानमा विद्यालय बन्द >> ‘हरेक ५० जना बालबालिकामा एकजनालाई अटिजम’ >> ताप्लेजुङमा पहिरोले घर बगाउंदा चारजनाको मृत्यु >> एमाले गुल्मीको अध्यक्षमा बालसिंह काउछा निर्वाचित >> वेस्ट इन्डिज पुग्यो नेपाली टोली : भोलि दक्षिण अफ्रिकासँग खेल्दै >> टी-२० विश्वकप :आज अफगानिस्तान र पीएनजी तथा अमेरिका र आयरल्याण्डबिच खेल हुँदै >> लुम्बिनी प्रदेशमा आज पनि पानी नपर्नेः यस्तो छ अन्य ठाउँमा मौसम पूर्वानुमान >> नेपालको शिक्षा नीतिमै अलमल : नैतिकता र संस्कारको खडेरी >> निर्माणाधीन नालामा माटोको ढिस्कोले पुरिंदा तीन मजदुरको मृत्यु >> किसानलाई उपकरण वितरण >> १६ दिने निःशुल्क वारिष्ठा तालिम सुरु >> रक्तदातालाई प्रोत्साहनको खाँचो >> बैँकको खाताबाट बचत गायब सेवाग्राहीको बिचल्ली ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मानव विकास सूचकांकले गिज्याउँदै प्रदेश सरकार >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा असार १ गतेदेखि अनलाइन टिकेट सेवा 

न्यु भिजनमा तिज विशेष कार्यक्रम

२९ भाद्र २०८०, शुक्रबार
२९ भाद्र २०८०, शुक्रबार

बुटवल, २९ भदौ। रम्भादेवी ग्रुप अफ अर्गनाईजेसन अन्तरगत बुटवल १२, तामनगरस्थित न्यु भिजन सेकेन्डरी स्कुलमा तिज विशेष कार्यक्रम गरिएको छ ।बालबालिकाहरुले तिज गितमार्फत समाजमा घटेका महिला हिसा, बाल शोषणका घटना, कानुनको कमिकमजोरीका विषयबस्तुलाई प्रस्तुतिमा देखाएका थिए। दुई समुहमा गरि आयोजना गरिएको प्रतियोगितामा कक्षा १ देखि ३ सम्ममा कक्षा ३ (मुन) प्रथम, कक्षा २ (स्टार) दोस्रो र कक्षा २ (मुन) तेस्रो भए भने कक्षा १ (मुन) चौथो भए। यसैगरि ४ देखि १० बिच भएको प्रतियोगितामा कक्षा ९ प्रथम, कक्षा ८ दोस्रो, कक्षा ६ तेस्रो तथा कक्षा १० चौथो भए। प्रतियोगितामा विष्णु श्रीपली, जमुना शाही, ईश्वर जीवन भुषालले निर्णायकको भुमिका निर्वाह गरेका थिए।

यसैबिच रम्भादेवी ग्रुपका प्रबन्ध निर्देशक मनोज बस्नेत, स्कुलका भ्वाईश प्रिन्सिपल कमल खनाल, बिसिए ईन्चार्ज तथा संय‍ोजक वर्ण भुषालले विजेता, उपविजेता टिमलाई एक समारोहका बिच मेडल तथा प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिएको छ।
कार्यक्रममा रम्भादेवी ग्रुपका प्रबन्ध निर्देशक मनोज बस्नेतले बालबालिकाहरुमा रहेको प्रतिभा प्रस्फुटन गर्ने गरि विद्यालयमा विविध रचनात्मक कार्यक्रम गर्दै आएको बताए।
कार्यक्रममा बिसिए ईन्चार्ज तथा संय‍ोजक वर्ण भुषालले कक्षागत रुपमा १५ टिमले भाग लिएको बताए। मन्टेश्वरी देखि कक्षा १२ सम्म १ हजार बढि विद्यार्थी अध्ययरत छन भने ७० जना शिक्षक, कर्मचारीहरु कार्यरत छन। विद्यालयमा विज्ञान र ब्यवस्थापन विषयमा अध्ययन गराईन्छ। १५ कठ्ठा क्षेत्रफलमा पुर्वाधार निर्माण भएका छन।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?