ट्रेंडिंग:

>> इन्टरपोलमार्फत यूएईबाट पक्राउ परेका दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो >> संसदीय छानबिन समिति बनाउँदा कम्पनीको नाम उल्लेख गर्नुपर्ने कांग्रेसको अडान >> रुपन्देहीमा पोलियोविरुद्ध ७० हजार बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाइंदै >> कलेजो क्यान्सर बढ्दै, के के हुन्छन् लक्षण ? >> संसदको गतिरोध हटाउन दलहरुको पहल, भोलिको बैठकअघि नै सहमति जुटाउने प्रयास >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> बिउमा लुटिंदै किसानहरु  >> महेशपुर भन्सारले समात्यो ५ लाख बराबरको अवैध कपडा >> बुद्ध परिपथको विकासका लागि पञ्चवर्षीय योजना बनाउँछौः मन्त्री बस्नेत >> सकारात्मक चिन्तनले बनाउँछ स्वस्थ जीवन >> चाउलीको दोभासे रहर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मनपरी गर्ने बुटवलका २ मासु पसललाई जरिवाना >> बुद्धिचाल खेलाडी सेढाइलाई बिदाई >> स्कर्लसमा नेता चुन्न निर्वाचन >> उत्तर प्रदेशको १ प्रतिशत पर्यटक लुम्बिनीलाई पर्याप्त >> बुटवल पूर्ण खोप दिगोपना सुनिश्चितता घोषणा >> विद्यार्थीसँग पर्यावरण सचेतना अभिवृद्धि कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न >> सन्धिखर्कमा पनि खुल्यो कपडा बैंक >> दाङबाट काठमाडौ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा १० यात्रु घाइते >> वडा नं ३ र १ सेमीफाईनलमा >> गृहमन्त्रीलाई कारबाही माग गर्दै नेवि संघको प्रदर्शन >> घरजग्गा र सवारी कर्जामा राष्ट्र बैंकको उदार नीति >> काँग्रेसले संसदमा उत्ताउलो व्यवहार देखायोः ओली >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै नबसी स्थगित >> राष्ट्रिय सभामा कांग्रेसको अवरोध पछि बैठक स्थगित >> नेपालले लगायो २ भारतीय ब्रान्डका ४ मसलाको आयातमा रोक >> प्रतिनिधि सभाको बैठक सर्‍यो >> पाल्पामा रूखबाट लडेर महिलाको मृत्यु >> पाकिस्तान खानेपानी संकटको चरम सिमामा >> संसदीय छानबिन समितिमा अडिग रहने कांग्रेसको निर्णय >> विश्वकपअघि अमेरिका र क्यानडासँग नेपालले वार्मअप खेल खेल्ने >> विपन्नलाई निःशुल्क उपचार सार्थक बनाउँदै काठमाडौं महानगर >> यस्तो छ आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथोपटक जेठ ७ गते विश्वासको मत लिने >> सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोवासीलाई जग्गा र लालपुर्जा नदिन सर्वोच्चको आदेश >> ‘रक्तचाप नियन्त्रणमा पूर्व होसियारी’ >> लुम्बिनीको विकास र पर्यटन >> राजस्व संकलनमा प्रदेश सरकार फेल >> ‘मुंग्रे घार’ नै लिलबहादुरको साहारा >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज पनि बस्दै >> राष्ट्र बैंकलाई तरलता व्यवस्थापनको सकस, बैंकिङ प्रणालीबाट आज फेरि रु. ३५ अर्ब तान्दै >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> सन्दीपलाई विश्वकप खेल्ने टोलीमा राख्न आईसीसीले दियो स्वीकृति >> सकारात्मक चिन्तन : पूर्ण आकारको स्वस्थ जीवन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> राइटपाथ एजुकेसन कन्क्लेभमा अन्जु पन्त र पुर्व मिस नेपाल आउंदै >> गुल्मीमा बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, १२ घाइते (नामावलीसहित) >> बुटवलको विकासका लागि पुनःसंरचना विषयक दुई दिने गोष्ठी सुरु >> छाडा चौपाया व्यवस्थापनमा प्रदेशले चासो दिन्छ: मुख्यमन्त्री महरा

काँग्रेस बुटवल–४ ले ग-यो तीजमिलन कार्यक्रम

२६ भाद्र २०८०, मंगलवार
२६ भाद्र २०८०, मंगलवार

बुटवल, २६ भदौ ।

नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं ४ ले तीज मिलन कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । पार्टीनिकट महिलाहरुलाई सहभागी गराएर काँग्रेसले तीज मिलन तथा दर खुवाउने कार्यक्रम आयोजना गरेको हो ।

कार्यक्रममा बुटवल उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख तथा नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिकाका सभापति खेलराज पाण्डेले नगरपालिकामा कांग्रेसले जितेपछि महिलाहरूलाई आत्मनिर्भर बनाउने योजना अगाडि बढाएको बताए ।

उज्यालो बुटवल, हरियाली बुटवल, स्वच्छ र समृद्ध बुटवल निर्माण गर्ने योजना अगाडि बढाएको भन्दै नगर प्रमुख पाण्डेले बुटवलका पुर्ब नगर प्रमुख सुर्य प्रसाद प्रधानले सुरु गरेको आम्दा अस्पतालको स्तरवृद्वि गरी ३०० बेडमा लैजाने योजना अगाडि बढेको भन्दै उनले त्यसका अलावा, आमा सुरक्षा कार्यक्रम, पोषण भत्ता, निःशुल्क भिडियो एक्सरे सेवा लगायतका काम सुरु भएको जानकारी गराए ।

नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं. ४ का सभापति अरूणकुमार श्रेष्ठले महिलाहरुका बीचमा आत्मियता कायम गर्न र मुलुकको संस्कृतिलाई जोगाइराख्न तीज मिलन कार्यक्रम गरिएको भन्दै महिलाहरू सचेत भए राजनीति पनि राम्रो हुने बताए । कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सदस्य सविता शाक्य, नेपाली कांग्रेस जिल्ला सचिव परमानन्द भट्टराई, नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नं. २ क्षेत्रीय सचिव विमलराज भट्टराई, बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं. ४ का वडा अध्यक्ष नरिश्वर शर्मा पौडेल लगायतले बोल्दै मुलुक आर्थिक संकटमा रहेको अवस्थामा तडकभडक नगरी जे छ त्यसैमा रमाएर चाडपर्व मनाउनुपर्नेमा जोड दिए ।

सो अवसरमा महिलाहरूलाई तीजको दर खुवाउनुका साथै तीजका गीतमा नाचेर मनोरञ्जन लिएको नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं ४ कि सचिव पवि श्रेष्ठले जानकारी दिइन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?