ट्रेंडिंग:

>> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ह्वील चियर वितरण >> राप्ती नदीमा माछा मार्ने क्रममा बगेर एक युवा वेपत्ता >> दाङमा मुटुका बिरामीको छैन तथ्याङ्क >> बुटवल उद्योग बाणिज्य संघको नेतृत्वका लागि अर्यालको प्यानल घोषणा >> बुटवलको समृद्धिको लागि औधोगिक क्षेत्र विकासको फड्को मार्ने थलो >> तिलोत्तमा–१३ को जनता माविमा निःशुल्क औद्योगिक प्रशिक्षण तालिम हुने >> एमाले कर्णाली अधिवेशनको निर्वाचन कार्यक्रम सार्वजनिक >> अभिनेता अनमोल केसी पक्राउ >> सल्यानमा जीप दुर्घटना, १५ जना घाइते >> बजार अनुगमनमा तीव्रता (फोटो फिचर) >> आयोग प्रभावकारी भए मात्र संसद र सरकार प्रभावकारी >> डाक्टर कुट्नेलाई कारवाही गर्न निर्देशन >> राजेश स्मृतिको विजयी शुरुवात >> मृगौला रोगीलाई ११ हजार रुपैया आर्थिक सहयोग >> एमाले बागमतीको मतदान फेरि एक बजे सर्‍यो >>  राष्ट्रिय फुटबल टोलीका विमल अस्ट्रेलिया पलायन >> एमाले बागमती अध्यक्ष चुन्न आज मतदान >> रविको चेतावनी : २०८४ को चुनावमा पुराना दल वा रास्वपा मध्ये एउटाको राजनीति सकिन्छ >> प्रधानमन्त्री प्रचण्ड पाण्डा प्रजनन केन्द्र हेर्न छेन्दुमा,भोलि नेपाल फर्कने >> आज विश्व मुटु दिवस, विभिन्न जनचेतनामूलक कार्यक्रमहरू गरी मनाइँदै >> एमाले कोशी प्रदेश अधिवेशन आजबाट सुरु हुँदै >> पुसभित्र सबै जिल्लाका अधिवेशन गर्ने एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्णय >> इजरायलमा कामदार पठाउने सरकारको तयारी >> ‘मुटु जोगाउनै मूख्य चुनौति’ >> विद्यालयमा अनिवार्य सूचना अधिकारी >> सियारीमा अति विपन्न १४ परिवारलाई आवास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कृषक फकाउँदै स्थानीय सरकार >> संस्कृत भाषा अथाह सागर हो, अवमूल्यन नगरौं >> क्रिकेट खेलको पुर्वाधारमा जोड दिन आग्रह >> फरार प्रतिवादी पक्राउ >> दशौ राष्ट्रिय प्रतियोगिता लक्षित खेलाडी उत्पादनमा जोड >> घोराहीमा रेविज सप्ताह सम्पन्न >> मोटरसाइकलमा आगो लगाएको अभियोगमा महिला पक्राउ >> पाल्पाका चिकित्सकहरु पनि आन्दोलनमा >> राष्ट्रपतिद्वारा पैदल हिंडेरै इन्द्रजात्रा अवलोकन >> विजय सभाको झल्को दिने गरी श्रेष्ठ प्यानलको घोषणा सभा >> राष्ट्रिय यातायात उद्यमशील मजदुर भलाई कोषमा पुनः भुषाल >> तीन व्यवसायीको ६० करोड लगानीमा तिलोत्तमामा सिद्धार्थ भूमि ग्रुप >> वर्षौंदेखि जङ्गलमा बास, भएन व्यवस्थापनको पहल >> आकस्मिकबाहेक सबै सेवा बन्द गरेर बाँकेका डाक्टरहरु आन्दोलनमा >> ‘मोहम्द डे’ को उत्सवमा सहभागी भएर मुख्यमन्त्री चौधरीले दिए शुभकामना >> कर्णाली एमाले अधिवेशन : प्यानल बनाएर चुनाव लड्ने तयारी >> भेरी करिडोर सिंचाई तथा नदी व्यवस्थापन कार्यालय स्थापना >> भदौ ६ को सहमति अनुसार सुन तस्करी अनुसन्धान आयोग बनाऊ : रास्वपा >> देवघाटमा नुहाउन गएका दुई युवक वेपत्ता >> गुण्डा नाइके समेत ६७० बन्दीको कैद मिनाहाबारे सरकारसंग जवाफ मागिने >> एमाले बागमतिको मतदान समय स-यो >> आज इन्द्रजात्रा पर्व मनाइँदै
खेलकुद

लाफा सुमहको साधारण सभा तथा वृहत भेला

 सहयोगी दाता सम्माानित,आन्तरिक व्याडमिन्टन प्रतियोगीता
१६ जेष्ठ २०८०, मंगलवार ०६:१८
१६ जेष्ठ २०८०, मंगलवार ०६:१८

बुटवल(बुटवल टुडे) । खेलकुद क्षेत्रमा क्रियाशिल रुपन्देहीको लाफा सुमहको चौथो बार्षिक साधारण सभा तथा वृहत भेला सम्पन्न भएको छ । साधारण सभामा बोल्दै बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ८ का अध्यक्ष यज्ञ प्रसाद पंगेनीले खेलकुद क्षेत्रमा लाफा समुहको योगदान उच्च भएको बताए ।उनले खेलकुदको अलवा सामाजिक कार्यक्रममा समेत समुहको सहभागीताले वडामा थप सामाजिक कार्यमा सहजता भएको बताएका थिए ।

कार्यक्रममा लाफा समुह बुटवलका सल्लाहार चक्रबहदुर रानाले लाफा समुहले विभिन्न क्षेत्र भलिवल, फुटसल, व्याडमिन्टन लगायतका क्षेत्रमा योगदान दिएको बताउदै यसले निरनत्रता पाउनुपर्ने बताएका थिए । समुहका अध्यक्ष बबिन थापाले समुहले आगामी दिनमा पनि सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिने बताएका थिए । कार्यक्रममा यसपाल चौतारे, टिप राना, पुर्व वडा अध्यक्ष भिम बहादुर श्रेष्ठ लगायतले बोल्दै समुहले गर्दै आएको कार्य उच्च रहेको भन्दै आगामी दिनमा पनि खेलकुद र सामाजिक क्षेत्रमा योगदान दिदै जानुर्पे बताएका थिए ।

समुहले राष्ट्रिय स्तरको ब्याडमिन्टन खेलाडी समेत उत्पादन गर्दै आएको छ । कार्यक्रममा समुहलाई सहयोग गर्ने विभिन्न व्याक्तिहरुलाई सम्मान गरिएको थियो । साधारण सभाको अवसरमा आयोजना गरिएको आन्तरिक व्याडमिन्टन प्रतियोगीतामा ए लेभल तर्फ रेम्पो कुँवर र पवन गिरीको समुह प्रथम भएको थियो । वि लेभल तर्फ तिलक थापा र सन्तोष घिमिरेको समुह प्रथम भएको थियो । विजेता खेलाडीहरुलाई नगद सहित सम्मान गरिएको थियो । प्रतियोगीतामा अनुशान खेलाडी पुरन राना, उदयमान खेलाडी रेम्पो कुँवर लाई नगद सहित सम्मान गरिएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?