ट्रेंडिंग:

>> कटान आदेशबिना कसरी काटियो कपिलवस्तु अस्पतालका रुख ? >> प्रतिनिधि सभाको बैठक बस्दै, यस्तो छ कार्यसूची >> कोशी प्रदेशमा भारी वर्षा, कस्तो रहला अन्यत्रको मौसम ? >> रोहितसँग झगडा गर्ने बंगलादेशी खेलाडी तान्जिमलाई आईसीसीले तिरायो जरिवाना >> कर्णालीका सांसद भन्छन्ः बजेटमा विचौलिया हावी भए >> चुरे संरक्षण गर्न दबाब दिऔं >> राजा परीक्षित र सुनको महिमा >> प्रतापपुरमा ‘न्यायमा पहुँच कार्यक्रम’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फर्साटिकरलाई जिल्ला लिगको उपाधि >> एनजीओको सहयोग नलिन संसदीय समितिहरुलाई निर्देशन >> वजेटमा सत्तापक्षकै सांसदहरु रुष्ट, प्रेम आलेले दिए संसदमै बदला लिने चेतावनी >> बिएन्डसी मेडिकल कलेजलाई सम्बन्धन दिने चिकित्सा शिक्षा आयोगको निर्णय >> पुष्पा २ को नयाँ रिलिज मिति सार्बजनिक >> प्रथम सहाना प्रधान यु —१९ भलिबलमा लुम्बिनी प्रदेश खेल्दै >> इन्टरनेट पनि अत्यावश्यक सेवामा, २५ वटामा हडताल गरे कारबाही >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> बजेटमा पक्षपात भयो, पारित गर्ने दिन संसद बहिष्कार गर्छु- डा.अमरेशकुमार सिंह >> बतास एमएडब्लु आइसरलाई अन्तराष्ट्रिय अवार्ड >> लिङ्देनले रोष्टममै च्याते भौतिक पूर्वाधारको बजेट पुस्तिका >> ‘औद्योगिक क्रान्तिका समयमा पछि परेका देशको विकासका चुनौतीलाई सम्बोधन गर्न जरुरी छ ।’—प्रधानमन्त्री दाहाल >> सल्यानका १० पालिकामा एमालेका नया पदाधिकारी >> एम्बाप्पे मास्क लगाएर खेल्ने >> गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिट हेर्न नमिल्नेमा >> सोनाक्षी र जहीर जुन २३ मा कोर्ट म्यारिज गर्दै >> ज्ञानेन्द्र शाहीको महासेठलाई प्रश्न, तपाइँ झापा र धनुषाको मात्र मन्त्री हो ? >> कानुनको पूर्ण पालना गर्न सहकारी संस्थाहरुलाई विभागको आग्रह >> विश्व बैंकको आईडीए बैठक आजदेखि काठमाडौंमा >> खडेरी नियन्त्रणमा ऐक्यबद्धता जरुरी >> लुम्बिनी गुरुयोजना छिटो सम्पन्न गर >> फातिमाको पालिनन्दनमा विद्यालय सुधार अभियान >> ११ महिनामा ७ लाख नेपाली रोजगारीका लागि विदेशिए >> बुटवलमा ‘हाइमास्ट लाइट’ उज्यालो >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, यस्तो छ कार्यसूची >> पूर्वी भूभागमा मनसुन सक्रिय, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> बुटवलमा चुरेको जोखिम र अवसर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> प्रधानमन्त्रीको ध्यान कुर्सी जोगाउने र मिलेर खानेमा मात्रै : विप्लव >> सरकारको आयू लम्बाउन ओलीको जुक्ति : सीके राउतलाई परराष्ट्रमन्त्री अफर >> ट्यांकर चालक र सरकारबीच सहमति >> घरजग्गा कारोबारमा बृद्धि >> ओलीको असन्तुटी देखावटी मात्रै, खल्तीमा राजीनामा बोक्नु रास्वपाको पहिचान : प्रधानमन्त्री >> बक्स असिफमा भिड्दै अल्लु अर्जुन र आमिर खान >> काठमाडौंका पेट्रोल पम्प बन्द >> चट्याङ लागेर पाल्पामा एक जनाको मृत्यु >> ६ किलो सुन र ४८ लाख रुपैयाँसहित चिनिया नागरिक पक्राउ >> चर्को गर्मीले साउदीमा १४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशविरुद्ध इतिहास रच्न चुक्यो नेपाल >> आज दिउँसो ३, राति ४ प्रदेशमा वर्षाको सम्भावना >> पहिरो खस्दा पृथ्वी राजमार्ग अवरुद्ध

नेकपा एसको दाङ जिल्ला अध्यक्षमा केसी

६ जेष्ठ २०८०, शनिबार
६ जेष्ठ २०८०, शनिबार

दाङ, ५ जेठ ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एकीकृत समाजवादीको दाङ जिल्ला अध्यक्षमा भुपबहादुर केसी चयन भएका छन् । समाजवादी पार्टीको शुक्रबार घोराहीमा सम्पन्न विशेष जिल्ला भेलाले केसीलाई अध्यक्षमा चयन गरेको हो । यसैगरी, उपाध्यक्षमा डिल्ली बहादुर पुन, गणेशकुमार चौधरी, विष्णु गुरुङ र सचिव जानका रेग्मीलाई चयन गरेको छ । उपसचिवमा डिलबहादुर बुढा, सूर्य बिसी र प्रेम बुढा चयन भएको समाजवादी पार्टीले जनाएको छ ।

पार्टीले १ सय ७१ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति गठन गर्दै आगामी दिनमा जिल्लाका १० वटै पालिकामा वडा तहसम्मको संगठन सुदृढिकरण अभियान अघि बढाउने गरी नयाँ कार्य समिति चयन गरिएको बताईएको छ ।

पार्टी संसदीय दलका प्रमुख सचेतक मेटमणि चौधरी र लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष सोमप्रसाद पाण्डेको उपस्थितीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा विशेष जिल्ला भेलाले गरेको निर्णय सार्वजनिक गरिएको हो । सो अवसरमा प्रमुख सचेतक चौधरीले जिल्ला तथा केन्द्रीय तहको भुमिकामा रही काम गर्दै आएकाहरुबाट भएको गलत कामलाई पार्टीले अत्यन्तै गम्भीरतापूर्वक लिएको बताए । अवसरवादको बाटोमा लाग्नेहरु कहिले पनि राजनीतिमा सफल हुन नसक्ने भन्दै त्यस्ता व्यक्तिलाई सबैले चिन्नुपर्ने बताए ।

लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष पाण्डेले केही दिनअघिसम्म पार्टी मोर्चामा निकै जिम्मेवारीपूर्वक काम गरेकाहरुबाट भएको निर्णयले आफुलाई आश्चर्यमा पारेको बताए ।

नेकपा समाजवादी पार्टीबाट केन्द्रीय सचिव भागवत विश्वासी, केन्द्रीय सदस्य सारदा स्वर्णकार, हिराचन्द्र केसीले पार्टी परित्याग गरी पुरानै पार्टी नेकपा एमाले प्रवेश गर्न लागेका छन् । यसैगरी, जिल्ला अध्यक्ष सुरामणि बेल्बासे, उपाध्यक्ष शोभा शाह, सचिव डिल्ली डाँगीले पनि एमाले प्रवेश गर्न लागेका छन् ।

जसका आधारमा नेकपा एसले उनीहरुलाई कारवाही गरिएको प्रदेश कमिटीमा जानकारी गराएको छ । जिल्लामा नेकपा एसको उपस्थिती पछिल्लो समय कमजोर बन्दै गएको छ । केही समय अघि पनि जिल्लामा एसबाट जिम्मेवारीमा रहेकाहरु बाहिरिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?