ट्रेंडिंग:

>> पहिरो खस्दा पृथ्वी राजमार्ग अवरुद्ध >> सन्दीप बने टी-२० आईमा १ सय विकेट पूरा गर्ने नेपालको पहिलो खेलाडी >> नेपालको उत्कृष्ट बलिङ, १०६ रनमै बंगलादेश अलआउट >> टी-२० विश्वकप: नेपालले टस जितेर पहिला फिल्डिङ गर्दैं >> ज्येष्ठ नागरिकमाथिको दुव्र्यवहार रोक >> आर्थिक बर्ष सकिन लाग्दा विकास निर्माणको चटारो >> बुटवल–लमही प्रसारण लाइन, २६ अर्ब लागतमा १ सय ७० किलोमिटर बन्ने >> सय भन्दा बढि स्थान बाढी पहिरोको जोखिम क्षेत्र >> महामारीले जन्मिएका ‘उद्यमी’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> यातायात व्यवस्था कार्यालय बुटवलका पुर्व प्रमुख सहित ५ जना नक्कली लाइसेन्स प्रकरणमा पक्राउ >> एचआईभी संक्रमितलाई छात्रवृत्ति, शैक्षिक र पोषण सामग्री वितरण >> टी–२० विश्वकपः बंगलादेशसँग १० वर्षपछि बद्ला लिने मौका >> सामाजिक सुरक्षा भत्ता लिन राष्ट्रिय परिचयपत्र अनिवार्यविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट दायर >> बजाज पल्सर एन १५० अब नेपाली बजारमा >> घोराही उपमहानगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक >> पश्चिम तराईमा असार ६ सम्म तातो हावाको लहर यथावत रहने >> लुम्बिनी र सुदुरपश्चिम प्रदेश प्रमुखबिच भेटघाट >> तेस्रो न्यू होराइजन एसईई फेस्टमा विद्यार्थीको उत्साहजनक सहभागिता >> बुटवलमा ग्रील जोनलाई संघीय सरकारको एक करोड वजेट >> बूढीगण्डकीको अन्यौलतालाई हटाउनुपर्छ : विश्वप्रकाश >> कबाड व्यवसायीको काठमाडौँमा प्रदर्शन, बालेनविरुद्ध नाराबाजी >> करको दर नभई दायरा बढाउन ब्यवसायीको सुझाव >> भारतको उत्तराखण्डमा पर्यटक बोकेको गाडी नदीमा खस्दा १४ जनाको मृत्यु >> संसदीय समितिको बैठकमा एनजीओको खाजा ! >> युसीएमएस भैरहवाद्वारा कपिलवस्तुमा सरोकारवालाहरुसँग अन्तरक्रिया >> पाल्पामा जिप दुर्घटना हुँदा नौ जना घाइते >> कांग्रेस र एमालेका जनप्रतिनिधिले वहिष्कार गरेपछि काठमाडौंको नगरसभा स्थगित >> भिजिट भिसाको दुरुपयोग बढ्दैः अध्यागमनले ५ सय भन्दा बढीलाई विमानस्थलबाटै फर्कायो >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा

राष्ट्रिय युवा संघको र्याली र सभा सम्पन्न

१ जेष्ठ २०८०, सोमबार
१ जेष्ठ २०८०, सोमबार

सल्यान, १ जेठ ।

आफ्नो ३४ औं स्थापना दिवसको अवसरमा सल्यानको कालिमाटीमा राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले र्याली निकालेको छ । सोमबार नेकपा एमालेको युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ कालिमाटी गाउँपालिकाले र्याली तथा सभाको आयोजना गरेर स्थापना दिवस मनाएको हो ।

युवा संघमा आवद्ध युवा तथा पार्टीका विभिन्न कमिटिमा रहेका पदाधिकारी एवम् सदस्यहरु सम्मिलित र्यालीमा भ्रष्टाचारीलाई कारवाही गर, दोषी कोही नछुटुन, निर्दोष कोही नपरुन लगायतका नारा लागेको थियो । कालिमाटीको रामपुर बजार क्षेत्रमा विभिन्न बाजा गाजा सहित र्याली र सभा गरेर दिवस मनाइएको राष्ट्रिय युवा संघ कालिमाटीका अध्यक्ष टेक बहादुर सुवेदीले जानकारी दिए ।

र्याली पश्चात् आयोजित सभामा बोल्ने वक्ताहरुले युवा संघलाई युवाको हक, हित र अधिकार प्राप्तीका लागि बढी केन्द्रीत गर्नुपर्नेमा जोड दिए । सभाका प्रमुख अतिथी नेकपा एमाले सल्यानका उपसचिव तथा कालिमाटी गाउँपालिका अध्यक्ष दान बहादुर केसीले युवाहरुकै सहभागिता र नेतृत्वमा विकास, परिवर्तन सम्भव रहेको बताए । उनले संघले युवाको पक्षमा राजनीतिक तथा सामाजिक आन्दोलन चलाउनुपर्ने बताए ।

यस्तै कार्यक्रममा राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य तथा सल्यान जिल्ला अध्यक्ष रुपक बुढाले पुँजीवादको विरुद्ध लड्दै समाजवाद प्राप्तीका लागि निरन्तर सक्रिय रहेको नेकपा एमालेको लक्ष्य पूरा गर्न युवाहरुको महत्वपूर्ण भूमिका रहने बताए । एमाले कालिमाटीका अध्यक्ष केशर बुढाले युवाहरु सृजनशील र उद्यमी बन्नुपर्नेमा जोड दिए ।

र्यालीमा अखिल नेपाल महिला संघ केन्द्रीय सदस्य तथा एमाले सल्यानका सचिवालय सदस्य सहनशीलता वली डिसी, एमाले सल्यानका सचिवालय सदस्य इन्द्र बहादुर वली, जिल्ला कमिटी सदस्यहरु रवीलाल बस्नेत, बेल बहादुर चन्द, अमर डांगी, एमाले कपुरकोटका अध्यक्ष द्रोण केसी, दलित महिला संघ कर्णालीका सदस्य राधा सुनार लगायतको सहभागिता थियो । युवा संघ कालिमाटीका उपाध्यक्ष प्रकाश सारुले पनि मन्तव्य व्यक्त गररेको कार्यक्रमको सहजीकरण युवा संघका जिल्ला कमिटी उपसचिव दिलिप रावतले गरेका थिए । युवा संघले प्रत्येक वर्षको जेठ १ गतेलाई युवा दिवसका रुपमा मनाउँदै आएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?