ट्रेंडिंग:

>> ‘उडान तालिकामा’ रेसुङ्गा विमानस्थल >> ‘आर्थिक मन्दी’ मा उद्योगीका ‘हिम्मत’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ह्वील चियर वितरण >> राप्ती नदीमा माछा मार्ने क्रममा बगेर एक युवा वेपत्ता >> दाङमा मुटुका बिरामीको छैन तथ्याङ्क >> बुटवल उद्योग बाणिज्य संघको नेतृत्वका लागि अर्यालको प्यानल घोषणा >> बुटवलको समृद्धिको लागि औधोगिक क्षेत्र विकासको फड्को मार्ने थलो >> तिलोत्तमा–१३ को जनता माविमा निःशुल्क औद्योगिक प्रशिक्षण तालिम हुने >> एमाले कर्णाली अधिवेशनको निर्वाचन कार्यक्रम सार्वजनिक >> अभिनेता अनमोल केसी पक्राउ >> सल्यानमा जीप दुर्घटना, १५ जना घाइते >> बजार अनुगमनमा तीव्रता (फोटो फिचर) >> आयोग प्रभावकारी भए मात्र संसद र सरकार प्रभावकारी >> डाक्टर कुट्नेलाई कारवाही गर्न निर्देशन >> राजेश स्मृतिको विजयी शुरुवात >> मृगौला रोगीलाई ११ हजार रुपैया आर्थिक सहयोग >> एमाले बागमतीको मतदान फेरि एक बजे सर्‍यो >>  राष्ट्रिय फुटबल टोलीका विमल अस्ट्रेलिया पलायन >> एमाले बागमती अध्यक्ष चुन्न आज मतदान >> रविको चेतावनी : २०८४ को चुनावमा पुराना दल वा रास्वपा मध्ये एउटाको राजनीति सकिन्छ >> प्रधानमन्त्री प्रचण्ड पाण्डा प्रजनन केन्द्र हेर्न छेन्दुमा,भोलि नेपाल फर्कने >> आज विश्व मुटु दिवस, विभिन्न जनचेतनामूलक कार्यक्रमहरू गरी मनाइँदै >> एमाले कोशी प्रदेश अधिवेशन आजबाट सुरु हुँदै >> पुसभित्र सबै जिल्लाका अधिवेशन गर्ने एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्णय >> इजरायलमा कामदार पठाउने सरकारको तयारी >> ‘मुटु जोगाउनै मूख्य चुनौति’ >> विद्यालयमा अनिवार्य सूचना अधिकारी >> सियारीमा अति विपन्न १४ परिवारलाई आवास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कृषक फकाउँदै स्थानीय सरकार >> संस्कृत भाषा अथाह सागर हो, अवमूल्यन नगरौं >> क्रिकेट खेलको पुर्वाधारमा जोड दिन आग्रह >> फरार प्रतिवादी पक्राउ >> दशौ राष्ट्रिय प्रतियोगिता लक्षित खेलाडी उत्पादनमा जोड >> घोराहीमा रेविज सप्ताह सम्पन्न >> मोटरसाइकलमा आगो लगाएको अभियोगमा महिला पक्राउ >> पाल्पाका चिकित्सकहरु पनि आन्दोलनमा >> राष्ट्रपतिद्वारा पैदल हिंडेरै इन्द्रजात्रा अवलोकन >> विजय सभाको झल्को दिने गरी श्रेष्ठ प्यानलको घोषणा सभा >> राष्ट्रिय यातायात उद्यमशील मजदुर भलाई कोषमा पुनः भुषाल >> तीन व्यवसायीको ६० करोड लगानीमा तिलोत्तमामा सिद्धार्थ भूमि ग्रुप >> वर्षौंदेखि जङ्गलमा बास, भएन व्यवस्थापनको पहल >> आकस्मिकबाहेक सबै सेवा बन्द गरेर बाँकेका डाक्टरहरु आन्दोलनमा >> ‘मोहम्द डे’ को उत्सवमा सहभागी भएर मुख्यमन्त्री चौधरीले दिए शुभकामना >> कर्णाली एमाले अधिवेशन : प्यानल बनाएर चुनाव लड्ने तयारी >> भेरी करिडोर सिंचाई तथा नदी व्यवस्थापन कार्यालय स्थापना >> भदौ ६ को सहमति अनुसार सुन तस्करी अनुसन्धान आयोग बनाऊ : रास्वपा >> देवघाटमा नुहाउन गएका दुई युवक वेपत्ता >> गुण्डा नाइके समेत ६७० बन्दीको कैद मिनाहाबारे सरकारसंग जवाफ मागिने
राजनीति

राष्ट्रिय युवा संघको र्याली र सभा सम्पन्न

१ जेष्ठ २०८०, सोमबार १६:०८
१ जेष्ठ २०८०, सोमबार १६:०८

सल्यान, १ जेठ ।

आफ्नो ३४ औं स्थापना दिवसको अवसरमा सल्यानको कालिमाटीमा राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले र्याली निकालेको छ । सोमबार नेकपा एमालेको युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ कालिमाटी गाउँपालिकाले र्याली तथा सभाको आयोजना गरेर स्थापना दिवस मनाएको हो ।

युवा संघमा आवद्ध युवा तथा पार्टीका विभिन्न कमिटिमा रहेका पदाधिकारी एवम् सदस्यहरु सम्मिलित र्यालीमा भ्रष्टाचारीलाई कारवाही गर, दोषी कोही नछुटुन, निर्दोष कोही नपरुन लगायतका नारा लागेको थियो । कालिमाटीको रामपुर बजार क्षेत्रमा विभिन्न बाजा गाजा सहित र्याली र सभा गरेर दिवस मनाइएको राष्ट्रिय युवा संघ कालिमाटीका अध्यक्ष टेक बहादुर सुवेदीले जानकारी दिए ।

र्याली पश्चात् आयोजित सभामा बोल्ने वक्ताहरुले युवा संघलाई युवाको हक, हित र अधिकार प्राप्तीका लागि बढी केन्द्रीत गर्नुपर्नेमा जोड दिए । सभाका प्रमुख अतिथी नेकपा एमाले सल्यानका उपसचिव तथा कालिमाटी गाउँपालिका अध्यक्ष दान बहादुर केसीले युवाहरुकै सहभागिता र नेतृत्वमा विकास, परिवर्तन सम्भव रहेको बताए । उनले संघले युवाको पक्षमा राजनीतिक तथा सामाजिक आन्दोलन चलाउनुपर्ने बताए ।

यस्तै कार्यक्रममा राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य तथा सल्यान जिल्ला अध्यक्ष रुपक बुढाले पुँजीवादको विरुद्ध लड्दै समाजवाद प्राप्तीका लागि निरन्तर सक्रिय रहेको नेकपा एमालेको लक्ष्य पूरा गर्न युवाहरुको महत्वपूर्ण भूमिका रहने बताए । एमाले कालिमाटीका अध्यक्ष केशर बुढाले युवाहरु सृजनशील र उद्यमी बन्नुपर्नेमा जोड दिए ।

र्यालीमा अखिल नेपाल महिला संघ केन्द्रीय सदस्य तथा एमाले सल्यानका सचिवालय सदस्य सहनशीलता वली डिसी, एमाले सल्यानका सचिवालय सदस्य इन्द्र बहादुर वली, जिल्ला कमिटी सदस्यहरु रवीलाल बस्नेत, बेल बहादुर चन्द, अमर डांगी, एमाले कपुरकोटका अध्यक्ष द्रोण केसी, दलित महिला संघ कर्णालीका सदस्य राधा सुनार लगायतको सहभागिता थियो । युवा संघ कालिमाटीका उपाध्यक्ष प्रकाश सारुले पनि मन्तव्य व्यक्त गररेको कार्यक्रमको सहजीकरण युवा संघका जिल्ला कमिटी उपसचिव दिलिप रावतले गरेका थिए । युवा संघले प्रत्येक वर्षको जेठ १ गतेलाई युवा दिवसका रुपमा मनाउँदै आएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?