ट्रेंडिंग:

>> पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढ्यो >> स्वस्थ नागरिक बनाउन स्वास्थ्य, शिक्षा र कृषिको एकीकृत कार्ययोजना आवश्यक >> हरायो मौलिकता ! >> अवैध सुनसहित भारतीय नागरिक पक्राउ >> सशक्तको १६ औ स्थापना दिवसमा रक्तदान तथा गौशालामा सहयोग >> भैरहवा सेजबाट ईको नेपाल इनर्जीले सुरु ग-यो व्यावसायिक उत्पादन >> दोहोरो अंकले घट्यो नेप्से >> ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु >> १०२ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ >> फेरी मन्त्री बने शरतसिंह भण्डारी >> तेस्रो कार्यकालमा देश र जनताको सेवामा समर्पित हुने अवसर पाए-प्रचण्ड >> प्रधानमन्त्रीमा ओलीको नियुक्तिविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट >> माधव नेपाल प्रधानमन्त्रीको शपथ समारोहमा अनुपस्थित >> नवनियुक्त प्रधानमन्त्री ओलीलाई भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले दिए बधाई >> प्रधानमन्त्री ओलीसहित दुई उपप्रधान र १९ मन्त्रीले लिए शपथ >> प्रकाशमान सिंह र विष्णु पौडेल बने उपप्रधानमन्त्री >> ओलीले लिए प्रधानमन्त्रीको शपथ >> प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले शपथ लिदै >> सुनको मुल्य अहिलेसम्मकै उच्च >> पेशागत महासंघले ग-यो एमाले रुपन्देहीको नयाँ नेतृत्वलाई सम्मान >> अर्जेन्टिनाले जित्यो कोपा अमेरिकाको उपाधि >> काँग्रेसबाट को को बन्दै छन् मन्त्री ? >> एमालेबाट विष्णु पौडेल अर्थ र पृथ्वीसुब्बा सञ्चारमन्त्री बन्दै >> रोटरी क्लव अफ सेन्ट्रल लुम्बिनीको पदस्थापन >> एमालेले टुंग्यायो ८ मन्त्री (सूचीसहित) >> आज कहाँ कहाँ छ वर्षाको संभावना ? >> नवनियुक्त प्रधानमन्त्री ओलीको शपथ आज >> स्पेनले चौथोपटक जित्यो युरोकपको उपाधि >> कपिलवस्तु पूर्ण खोप सुनिश्चित >> ओली नेतृत्वको सरकार र अपेक्षा >> बढ्दै अर्टिजमको जालो, बच्ने कसरी ? >> सीप सिक्नेको आत्मनिर्भर हुने धोको >> उद्योगले तिरेनन् विद्युतको ५० करोड बक्यौता >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कर्णाली सरकारले साउन १ गते बिदा दिने >> बुटवल टाईगर्स राउण्ड टेबल–२८ को छैठौं साधारणसभा तथा अधिवेशन >> आईसीएफसी फाइनान्सद्वारा छात्राहरुलाई सेनेटरी प्याड वितरण >> घोराहीको गिठेपानी जलाशयमा डुबेर युवक बेपत्ता  >> एमाले अध्यक्ष केपी ओली प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त >> त्रिविले शैक्षिक क्यालेण्डर लागू गरेकोमा प्रधानमन्त्रीद्वारा धन्यवाद व्यक्त >> कांग्रेसमा मन्त्री छान्न सकस, कोइराला पक्ष छलफलमा >> भारतबाट चिनी आयात गर्न १० उद्योगलाई अनुमति >> त्रिशूलीमा बेपत्ता यात्रुको खोजीलाई तीव्रता दिन सुरक्षा प्रमुखहरूलाई प्रधानमन्त्रीको निर्देशन >> ‘देशलाई माथि लैजाने वा तल झार्ने कुरा शिक्षा मन्त्रालयमा भर पर्छ’ >> ट्रम्पलाई गोली हान्ने युवकको परिचय खुल्यो >> बागमती प्रदेशमा नयाँ सरकार गठनको बाटो खुल्दै  >> त्रिशुलीमा बेपत्तामध्ये भेटियो थप एक जनाको शव >> सिमलताल घटना: ५८ जना अझै बेपत्ता >> स्वर्णिम वाग्लेले कुट्ने धम्की दिएको मुकुल ढकालको आरोप >> युरो कप उपाधिका लागि आज राति स्पेन र इङ्ल्यान्ड खेल्दै
प्रथम बुटवल मेयर कप टि–ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता २०८०

तिलोत्तमालाई हराउँदै सिद्धार्थनगर फाईनलमा

२६ बैशाख २०८०, मंगलवार
२६ बैशाख २०८०, मंगलवार

बुटवल, २६ वैशाख ।

प्रथम बुटवल मेयर कप टि–ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता २०८० मा सिद्धार्थनगर लगातार दुई खेलमा विजयी हँुदै फाईनलमा प्रवेश गरेको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकाको आर्थिक सहयोग तथा बुटवल क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा मंगलबार भएको दोस्रो खेलमा सिद्धार्थनगरले तिलोत्तमा नगरपालिकालाई ३ रनले पराजित गर्दै उपाधि दाबेदारी पेश गरेको हो । सिद्धार्थनगरले यसअघि देवदहलाई पराजित गर्दै खेलको अंकतालिकामा स्पष्ट ४ अंक जोड्न सफल सफल भयो ।

नरेश्वर क्रिकेट मैदानमा मंगलबार भएको निर्णायक खेलमा टस जितेर ब्याटिङ रोज्दै सिद्धार्थनगरले २० ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १ सय १७ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । सिद्धार्थनगरका बिष्णु कठरियाले ३१ बलमा २८, ईकलाख वारसीले ३४ बलमा २२ तथा सुरज गुरुङले १७ बलमा १६ रनको योगदान दिए । तिलोत्तमाका केशव पौडेलले ४ ओभरमा १९ रन खर्चेर ३, लक्ष्मण कुमालले ३ ओभरमा १५ रन खर्चेर २ तथा रुपेश बश्यालले ३ ओभरमा १४ रन खर्चेर २ विकेट लिएका थिए । मध्यम लक्ष्य पछ्याएको तिलोत्तमाका ब्याट्सम्यानहरु १९.३ ओभरमा १ सय १४ रनमा समेटियो । तिलोत्तमाका केशव पौडेलले २५ बलमा ३५ तथा विष्णु पाण्डेले २८ बलमा २८ रनबाहेक अन्य ब्याट्सम्यान क्रिजमा टिक्न सकेनन् । सिद्धार्थनगरको जितमा इकलाख वारसीले ३ दशमलव ३ ओभरमा १८ रन खर्चेर ४ तथा बिष्णु कठौरियाले ४ ओभरमा १७ रन खर्चेर २ विकेट लिए । खेलमा सिद्धार्थनगरका ईकलाख वारसी म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए । प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले नगद ५० हजार रुपैयाँ, कप, मेडल र प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने समितिका सचिव पुनित पोखरेलले बताए । यसैगरी उपविजेता टिमले नगद २५ हजार रुपैयाँ, मेडल, प्रमाणपत्र, म्यान अफ द सिरिजलाई नगद ५ हजार रुपैयाँ, उत्कृष्ट बलर, ब्याट्सम्यानलाई नगद २ हजार ५ सय रुपैयाँ, कप, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए ।

 

 

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?