ट्रेंडिंग:

>> तुलसीपुरमा आधुनिक बधशाला निर्माणकालागि छलफल >> अर्थतन्त्र ओरालो लाग्दै : अर्थमन्त्री भन्छन्– सुधारोन्मुख छ, ढुक्क भएर लगानी गर्नुस् >> अर्थमन्त्रीले गरे महेशपुर भन्सारको निरीक्षण, राजश्व संकलन वृद्धि गर्न निर्देशन >> गणपतिको सातौ शाखा योगीकुटीमा >> शिव, गणेश एवं नन्दीको प्राण प्रतिष्ठा >> सिगलतर्फ अन्तिम आठको टुगो >> त्रिकोणात्मक सिरिजमा नेपालको दोस्रो हार, नेदरल्यान्ड्ससँग २ रनले पराजित >> ‘जग्गा हडप्ने खेलले बुटवलको रानीगन्ज ललिता निवास र बालुवाटर जस्तै,छानवीन होस्’ >> पर्यटन व्यवसाय फस्टाउन सरकारी पक्षले तत्काल गर्नुपर्ने २५ काम >> नेदरल्यान्ड्सले नेपाललाई दियो १८५ रनको लक्ष्य >> १० प्रदेश इन्चार्ज तोक्ने माओवादी केन्द्रको निर्णयप्रति जनार्दन शर्माको असहमति >> दाङमा टिप्परको ठक्करबाट एकजनाको मृत्यु >> माओवादीले राष्ट्रिय सभा अध्यक्षमा दाबी नछाड्ने >> युनिग्लोब कलेज : व्यवस्थापन शिक्षामा उत्कृष्ट गन्तव्य >> इलाम २ र बझाङ–१ क मा हुने उपचुनावको मतदाता अद्यावधिक हुंदै >> क्यानडामा दुघर्टनामा मृत्यु भएका दुई युवाहरुको शव नेपाल पठाइदै >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला : आज नेपाल नेदरल्यान्ड्ससँग खेल्दै >> लगानी सम्मेलनमा किन ढिलाई ? >> एमाले सल्यानमा अहिले के पाकिरहेको छ ? >> बौद्ध शिक्षाभित्रको कल्याणकारी अर्थशास्त्र >> कपिलवस्तु साझेदारी वनमा चुनावी रौनक >> देवदहमा अमानवीय क्रियाकलापप्रति पेशागत महासंघको विरोध >> जलविद्युतको शिरै अँध्यारो >> लुम्बिनी अस्पतालमा प्रदेश सरकारको झेल ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् :आजको राशीफल >> दाङ क्रिकेट लिगः तुलसीपुर रोयल्स र घोराही टाईगर्स विजयी >> साई ग्लोबल कपः लीलाराम र प्यारामाउण्टको लगातार जित >> सुरक्षित महिनावारी अक्षयकोष स्थापना >> दाङमा दोस्रो अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता रौनक >> लुम्बिनी अस्पताललाई पश्चिम क्षेत्रकै विशिष्टकृत अस्पताल बनाउँछौं : मन्त्री खनाल >> खेलकुद तथा सास्कृतिक क्षेत्रमा प्राथमिकता दिएको नगरप्रमुख पाण्डेको दाबी >> संसद्‍मा छिरेका ४९ जना ‘लघुवित्त पीडित’ विरुद्ध मुद्दा चलाइँदै >> लुम्बिनी प्रदेश फेसिंङ संघ गठन >> सिंहदरबार, बालुवाटार र बानेश्वरका पेटीमा हिँड्न निषेध >> नगरपालिकामा हुलहुज्जत गर्नेमाथि कानुनी उपचार खोजिने >> सातै प्रदेशमा माओवादी इन्चार्ज फेरिए >> नामिबियाविरुद्धको पहिलो खेलमा नेपाल २० रनले पराजित >> राष्ट्रिय एचआईभी एड्स महासंघमा खड्का निर्वाचित >> निर्णय कार्यान्वयन नगर्न अदालतको आदेश >> प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ सहित ९ जना पक्राउ >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला: पहिलो खेलमा आज नेपाल र नामिबिया खेल्दै >> चार प्रदेशमा वर्षा र हिमपातको सम्भावना >> मगर एकता दिवसको सान्दर्भिकता >> आकाश देखिने कक्षाकोठा ! >> पेडा, खुवा र पनिर बनाउँदै विद्यार्थी >> सिद्धबाबा र गोरखनाथ मन्दिर बीचको सम्बन्ध >> ‘गाउँमै बस्छु—केही गर्छु’ >> कछुवा गतिमा प्रदेश सरकार ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> दुर्घटना न्यूनीकरणका लागि अव अनिवार्य यान्त्रिक परीक्षण
खेलकुद
प्रथम बुटवल मेयर कप टि–ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता २०८०

तिलोत्तमालाई हराउँदै सिद्धार्थनगर फाईनलमा

२६ बैशाख २०८०, मंगलवार
२६ बैशाख २०८०, मंगलवार

बुटवल, २६ वैशाख ।

प्रथम बुटवल मेयर कप टि–ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता २०८० मा सिद्धार्थनगर लगातार दुई खेलमा विजयी हँुदै फाईनलमा प्रवेश गरेको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकाको आर्थिक सहयोग तथा बुटवल क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा मंगलबार भएको दोस्रो खेलमा सिद्धार्थनगरले तिलोत्तमा नगरपालिकालाई ३ रनले पराजित गर्दै उपाधि दाबेदारी पेश गरेको हो । सिद्धार्थनगरले यसअघि देवदहलाई पराजित गर्दै खेलको अंकतालिकामा स्पष्ट ४ अंक जोड्न सफल सफल भयो ।

नरेश्वर क्रिकेट मैदानमा मंगलबार भएको निर्णायक खेलमा टस जितेर ब्याटिङ रोज्दै सिद्धार्थनगरले २० ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १ सय १७ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । सिद्धार्थनगरका बिष्णु कठरियाले ३१ बलमा २८, ईकलाख वारसीले ३४ बलमा २२ तथा सुरज गुरुङले १७ बलमा १६ रनको योगदान दिए । तिलोत्तमाका केशव पौडेलले ४ ओभरमा १९ रन खर्चेर ३, लक्ष्मण कुमालले ३ ओभरमा १५ रन खर्चेर २ तथा रुपेश बश्यालले ३ ओभरमा १४ रन खर्चेर २ विकेट लिएका थिए । मध्यम लक्ष्य पछ्याएको तिलोत्तमाका ब्याट्सम्यानहरु १९.३ ओभरमा १ सय १४ रनमा समेटियो । तिलोत्तमाका केशव पौडेलले २५ बलमा ३५ तथा विष्णु पाण्डेले २८ बलमा २८ रनबाहेक अन्य ब्याट्सम्यान क्रिजमा टिक्न सकेनन् । सिद्धार्थनगरको जितमा इकलाख वारसीले ३ दशमलव ३ ओभरमा १८ रन खर्चेर ४ तथा बिष्णु कठौरियाले ४ ओभरमा १७ रन खर्चेर २ विकेट लिए । खेलमा सिद्धार्थनगरका ईकलाख वारसी म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए । प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले नगद ५० हजार रुपैयाँ, कप, मेडल र प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने समितिका सचिव पुनित पोखरेलले बताए । यसैगरी उपविजेता टिमले नगद २५ हजार रुपैयाँ, मेडल, प्रमाणपत्र, म्यान अफ द सिरिजलाई नगद ५ हजार रुपैयाँ, उत्कृष्ट बलर, ब्याट्सम्यानलाई नगद २ हजार ५ सय रुपैयाँ, कप, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए ।

 

 

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?