ट्रेंडिंग:

>> भलाई कोषद्वारा स्वर्ण महोत्सवको लोगो सार्वजनिक >> प्रदेशमा पनि सरकार फेर्ने माओवादी निर्णय >> राप्रपा नयां गठबन्धनमा नअटाउने >> नयां गठबन्धनमा नेकपा एस पनि ! >> अर्थमन्त्री नपाएपछि माओवादीले गठबन्धन फे-यो : कांग्रेस >> सत्ता गठबन्धन भत्कियो, एमाले र रास्वपा आजै सरकारमा जाने >> सत्ता गठबन्धनको बैठक स्थगित >> नेकपा एमालेले बोलायो सचिवालय बैठक, राजनीतिमा एकाएक तरंग >> नयां सत्ता गठबन्धनको पक्षमा १५७ सांसदहरुको समर्थन ! , आज ८ बजे बस्ने गठबन्धनको वैठक निर्णायक >> चिकित्सक दिवसमा सम्मान, मुखपत्र विमोचन तथा अन्तक्र्रिया >> प्यूठानका सांसद सूर्य थापासँग २४ घण्टा >> मायादेवीमा दादुरा–रुबेला खोप अभियान सुरु >> स्थानीय तहको कार्यसम्पादनमा प्रश्नः गतसाल उत्कृष्ट अहिले फेल ! >> विवादको घेरामा लुम्बिनी सम्मेलन >> ‘जीवन बाँच्न जीवन बदल्न जान्नुपर्दछ’ >> मुद्दा मामिला भन्दा ‘मेलमिलापमा’ प्राथमिकता >> गण्डकमा बगर खेतीलाई प्रोत्साहन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> विश्वमै दुर्लभ तीन महिने महायज्ञ निलकण्ठ बाबाधाममा चल्दै >> लुम्बिनीको शिखर सम्मेलनबारे संघीय संसदमा उठ्यो प्रश्नः सम्मेलन रोक्न एमालेको माग (भिडियोसहित) >> राजनीतिक र आर्थिक संकट समाधानका लागि संविधानमा पुनरावलोकन हुनुपर्छः त्रिपाठी >> बुद्धज्ञान शिक्षा विश्वव्यापी बनाउन पहल गरौँ : गृहमन्त्री श्रेष्ठ >> लौरियट्स एण्ड लिडर्स सम्मेलनबारे प्रदेशसभामा एमालेको विरोधः मुख्यमन्त्री ‘लेण्डुप दोर्जे’ बन्न खोजेको आरोप >> होटलको छतबाट खसेर एकको मृत्यु >> ५० करोड लागतमा भैरहवामा पर्यटकलक्षित होटल ल्याण्डमार्क सञ्चालनमा >> वीरेन्द्रनगरमा पहिलो महिला सम्मेलन हुँदै >> शालिनको पोस्टमार्टम रिपोर्ट : बलात्कार पुष्टि भएन, झुण्डिएर मृत्यु >> शिखर सम्मेलनबारे विपक्षीले विरोध गर्ने संकेत पाएपछि प्रदेशसभामा गएनन् मुख्यमन्त्री (लाईभ) >> सामाजिक रुपान्तरणका लागि महिला मञ्च दाङको अध्यक्षमा आचार्य >> लुम्बिनी प्रदेशसभामा शिखर सम्मेलनबारे किन बोलेनन् प्रधानमन्त्री ? >> दादुरा रुवेला विरुद्ध खोप सोमबारबाट >> प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा वार्ता >> राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष तिमिल्सिनासहित २० सदस्यको पदावधि आजदेखि सकिँदै >> शिक्षण सिकाई सहजिकरणमा अनलाइन र डिजिटल माध्यम >> शालिन पोखरेल मृत्यु घटनामा के भन्यो प्रहरीले ? (विज्ञप्तिसहित) >> सरकार र दूध उत्पादक किसानबीच पाँच बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम स्थगित >> पश्चिमी वायुले देशभरको मौसम बदली, धेरै ठाउँमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> महासमिति बैठक कागको कथन जस्तै भयो : उपसभापति गुुरुङ >> घोषणाको चार वर्षपछि गाउँटोलमा शौचालय अभियान >> बाली उपचार चिकित्सामा मिश्र सरको व्यस्तता उस्तै >> धार्मिक बसले बढायो श्रद्धालु >> नेताका सम्पत्ति शुद्विकरण गर्नुपर्ने >> वन्यजन्तु चोरी शिकारीको चिन्ता >> वन्यजन्तु संरक्षणका चुनौतीहरू >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> करिश्मामा निशुल्क स्वस्थ्य परिक्षण तथा परामर्श >> नागरिक समाज दाङको संयोजकमा थापा  >> पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीद्वारा बधार्ई तथा सम्मान >> मानसिक स्वास्थ्य रणनीतिको विषयमा वृहत छलफल >> संघीयता लागु गर्न नचाहने प्रवृत्ति अहिले पनि छ : प्रधानमन्त्री
विज्ञान/प्रविधि
खबर

डिजिटल मार्केटिङ्ग तथा साईबार सुरक्षाबारे अभिमुखिकरण

१९ चैत्र २०७९, आईतवार
१९ चैत्र २०७९, आईतवार

बुटवल(बुटवल टुडे) चैत ।
कम्प्युटर एशोसीयसन नेपाल(क्यान) महासंघ रुपन्देहीको आयोजनामा आफ्ना संस्थागत सदस्य हरुलाई लक्षित गरि ‘प्रमोटिङ्ग विजनेश थ्रोज डिजिटल माकेटिङ्ग’ विषयक एक दिने अभिमुखिकरण कार्यक्रम गरेको छ ।
क्यान महासंघका केन्द्रीय उपाध्यक्ष प्रमुख ध्रबराज शर्माले बोल्दै अहिलेको युग डिजिटल र प्रविधीको युग भएको कारण सोही अनुसारको योजना बनाएर लाग्नुपर्न बताएका थिए । उनले सरकारी निकायले डिजिटलाईजेसनलाई पछिल्लो समयमा वास्ता गर्न छाडेको भन्दै अव यसलाई अभियानको रुपमा अगाडी बढाउनुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।
कार्यक्रममा महासंघका केन्द्रीय सचिव नारायण श्रेष्ठले अहिलेको युग सुहाउँदो व्यवसायमा डिजिटल प्रविधिले ठुलो योगदान रहेको भन्दै यसको समुचित उपयोग गर्न व्यवसायीहरुलाई आग्रह गरे ।
बिषयक एक दिने अभिमुखीकरण कार्यक्रमा त्रिभुवन विश्वविद्यालयका सूचना प्रविधि विभागप्रमुख, सह–प्रध्यापक रोमकान्त पाण्डेले सहजीकरण गर्दै प्रमोटिङ्ग विजनेश थ्रोज डिजिटल माकेटिङ्ग’को विषयमा प्रकाश पारेका थिए । उनले डिजिटज दुनियाँमा विभिन्न विकास भएपनि नेपाल पछाडी रहेको भन्दै यसमा सबैजनाले विशेष ख्याल गर्नुपर्ने बताएका थिए । यस्तै सोही कार्यक्रममा साईबर सेकुरेटी थ्रेटका इस्युहरुको विषयमा कम्टेक नेपालका सञ्चाल आईटी विज्ञ प्रविन कुण्डलियाले कार्यपत्र प्रस्तुत गरेका थिए ।


क्यान महासंघ रुपन्देहीका निर्वतमान अध्यक्ष रामुदेव गौतमको संयोजकत्वमा भएको क्यान प्रदेश उपाध्यक्ष नारायण खनाल ,क्यान महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष माधव अर्यालय, पुर्व अध्यक्ष दुर्गाप्रसाद पाण्डे, लोकहरी पाण्डे, लगायतले भनाई राखेका थिए । कार्यक्रममा कम्प्युर प्लानेट, एच.एम् सी नेपाल प्रालि र यु सफ्ट कम्प्युटरले स्पोन्सर गरेका थिए ।
क्यान महासंघ रुपन्देहीका उपाध्यक्ष जीवन अधिकारीका अनुसार संस्थागत सदस्यहरुलाई यो कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?