ट्रेंडिंग:

>> कोशी प्रदेशमा भारी वर्षा, कस्तो रहला अन्यत्रको मौसम ? >> रोहितसँग झगडा गर्ने बंगलादेशी खेलाडी तान्जिमलाई आईसीसीले तिरायो जरिवाना >> कर्णालीका सांसद भन्छन्ः बजेटमा विचौलिया हावी भए >> चुरे संरक्षण गर्न दबाब दिऔं >> राजा परीक्षित र सुनको महिमा >> प्रतापपुरमा ‘न्यायमा पहुँच कार्यक्रम’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> फर्साटिकरलाई जिल्ला लिगको उपाधि >> एनजीओको सहयोग नलिन संसदीय समितिहरुलाई निर्देशन >> वजेटमा सत्तापक्षकै सांसदहरु रुष्ट, प्रेम आलेले दिए संसदमै बदला लिने चेतावनी >> बिएन्डसी मेडिकल कलेजलाई सम्बन्धन दिने चिकित्सा शिक्षा आयोगको निर्णय >> पुष्पा २ को नयाँ रिलिज मिति सार्बजनिक >> प्रथम सहाना प्रधान यु —१९ भलिबलमा लुम्बिनी प्रदेश खेल्दै >> इन्टरनेट पनि अत्यावश्यक सेवामा, २५ वटामा हडताल गरे कारबाही >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> बजेटमा पक्षपात भयो, पारित गर्ने दिन संसद बहिष्कार गर्छु- डा.अमरेशकुमार सिंह >> बतास एमएडब्लु आइसरलाई अन्तराष्ट्रिय अवार्ड >> लिङ्देनले रोष्टममै च्याते भौतिक पूर्वाधारको बजेट पुस्तिका >> ‘औद्योगिक क्रान्तिका समयमा पछि परेका देशको विकासका चुनौतीलाई सम्बोधन गर्न जरुरी छ ।’—प्रधानमन्त्री दाहाल >> सल्यानका १० पालिकामा एमालेका नया पदाधिकारी >> एम्बाप्पे मास्क लगाएर खेल्ने >> गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिट हेर्न नमिल्नेमा >> सोनाक्षी र जहीर जुन २३ मा कोर्ट म्यारिज गर्दै >> ज्ञानेन्द्र शाहीको महासेठलाई प्रश्न, तपाइँ झापा र धनुषाको मात्र मन्त्री हो ? >> कानुनको पूर्ण पालना गर्न सहकारी संस्थाहरुलाई विभागको आग्रह >> विश्व बैंकको आईडीए बैठक आजदेखि काठमाडौंमा >> खडेरी नियन्त्रणमा ऐक्यबद्धता जरुरी >> लुम्बिनी गुरुयोजना छिटो सम्पन्न गर >> फातिमाको पालिनन्दनमा विद्यालय सुधार अभियान >> ११ महिनामा ७ लाख नेपाली रोजगारीका लागि विदेशिए >> बुटवलमा ‘हाइमास्ट लाइट’ उज्यालो >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै, यस्तो छ कार्यसूची >> पूर्वी भूभागमा मनसुन सक्रिय, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> बुटवलमा चुरेको जोखिम र अवसर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> प्रधानमन्त्रीको ध्यान कुर्सी जोगाउने र मिलेर खानेमा मात्रै : विप्लव >> सरकारको आयू लम्बाउन ओलीको जुक्ति : सीके राउतलाई परराष्ट्रमन्त्री अफर >> ट्यांकर चालक र सरकारबीच सहमति >> घरजग्गा कारोबारमा बृद्धि >> ओलीको असन्तुटी देखावटी मात्रै, खल्तीमा राजीनामा बोक्नु रास्वपाको पहिचान : प्रधानमन्त्री >> बक्स असिफमा भिड्दै अल्लु अर्जुन र आमिर खान >> काठमाडौंका पेट्रोल पम्प बन्द >> चट्याङ लागेर पाल्पामा एक जनाको मृत्यु >> ६ किलो सुन र ४८ लाख रुपैयाँसहित चिनिया नागरिक पक्राउ >> चर्को गर्मीले साउदीमा १४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशविरुद्ध इतिहास रच्न चुक्यो नेपाल >> आज दिउँसो ३, राति ४ प्रदेशमा वर्षाको सम्भावना >> पहिरो खस्दा पृथ्वी राजमार्ग अवरुद्ध >> सन्दीप बने टी-२० आईमा १ सय विकेट पूरा गर्ने नेपालको पहिलो खेलाडी >> नेपालको उत्कृष्ट बलिङ, १०६ रनमै बंगलादेश अलआउट

मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमी राष्ट्रिय भेला तथा हाफ म्याराथुन

१९ चैत्र २०७९, आईतवार
१९ चैत्र २०७९, आईतवार

बुटवल, १९ चैत ।

अन्तर्राष्ट्रिय खेलकुद दिवसको अवसरमा चैत २३ गते मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमीले लुम्बिनीमा राष्ट्रिय भेला तथा लुम्बिनी पिस ओपन महिला÷पुरुष हाफ म्याराथान प्रतियोगिता गर्ने भएको छ । शनिबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलन गरी शान्ति र समृद्धिका लागि खेलकुद नारासहित कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको एकेडेमीका केन्द्रीय अध्यक्ष ध्रुव आचार्यले बताए । प्रतियोगितामा महिला÷पुरुष प्रथम हुने खेलाडीले नगद १ लाख ५० हजार, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए । यसैगरी क्रमश द्वितीय, तृतीय हुँदै दशौ स्थानसम्मका विजेतालाई नगद ७५ हजार, ५० हजार, ३० हजार, २० हजार, १० हजार, ७ हजार, ५ हजार रुपैयाको दरले पुरस्कृत गरिने छ ।

खेलाडीलाई ब्यावसायिक बनाउँदै खेल पर्यटन विकास गर्ने लक्ष्यसहित एकेडेमी निरन्तर देशभर विविध विधामा खेलकुद गतिविधिमा जोड दिदै आएको उनले बताए । शान्तिको प्रतीक बुद्ध जन्मस्थल लुम्बिनीमा खेलाडीहरुलाई ल्याएर २१ किलोमिटर हाफ म्याराथन गर्ने तयारीमा रहेको उनले बताए ।

प्रतियोगिताको मदन भण्डारी स्पोर्ट्स एकेडेमीका संरक्षक तथा पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लुम्बिनीमा रहेको अन्तर्राष्ट्रिय सभा हलमा उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको संयोजक मोहन घलेले बताए । प्रतियोगितामा सयौ खेलाडीहरु सहभागी हुने उनले बताए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?