ट्रेंडिंग:

>> तिनाउ नदीमा डुबेर कालिकाका विद्यार्थीको निधन >> बुटवल देशकै सबल आर्थिक केन्द्र >> रामग्राममा वुद्ध जयन्तीको अवसरमा धातु जात्रा >> राप्ती राजमार्ग बन्द हुने >> गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्धको रिट दर्ता गर्न आदेश >> बाँकेमा ३५ हजार बढी बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाईँदै >> सन्दीप लामिछानेलाई अमेरिकाले दिएन भिसा >> कर्णालीमा कृषि मन्त्रालय स्वीकार गरि विनोदकुमारले आजै सपथ लिने >> सिरोहियालाई ३ दिन हिरासतमा राख्न अदालतको अनुमति >> जलवायु परिवर्तनबाट प्रभावित देशलाई आर्थिक  सहयोग आवश्यक: प्रचण्ड >> दाङमा ३७ हजार बढी बालबालिकालाई आइपीभी खोप लगाइँदै >> अदालतको अनुमति लिएर अनुसन्धान गरिनु प्रेस स्वतन्त्रताको हनन नहुने रास्वपाको जिकिर >> नेपालमा जलवायु परिवर्तनका कारण बङ्गलादेशको अस्तित्व खतरामा पर्ने चिन्ता >> विदेश पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने ३ जना पक्राउ >> जैविक विविधता योजनाको हिस्सा किन र कसरी बन्ने ? >> अदालती प्रक्रियामा बढ्ता हो–हल्ला गर्न जरुरी छैन: प्रचण्ड >> सिरोहियालाई धनुषा अदालतमा म्याद थपका लागि ल्याइयो, सुरक्षा व्यवस्था कडा >> प्रधानमन्त्री अदृश्य अधिनायकवादतर्फ उद्यत : सुधिर शर्मा >> कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक बस्दै >> वडा नं. ३ लाई उजिरसिह वडा कप क्रिकेटको उपाधि >> चार प्रदेशमा हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना >> लोकतन्त्रवादी आदिवासी जनजाति महासंघ, सिद्धार्थनगर–१ को अधिवेशन >> सुरक्षण मुद्रण घोटालामा विकलसहित ४ जना दोषी ठहर, २ वर्ष कैद र २५ करोड जरिवाना >> च्याम्पियन टिमलाई ‘दाता’ को पीर >> गुलियो उखु, अमिलो मन >> जैविक विविधता संरक्षणमा ढिलाई नगरौं >> पोलियोबाट बालबालिका बचाउन आईपिभी खोप अभियान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> प्रधानमन्त्रीले लिएको विश्वासको मतमाथि सर्वोच्चले उठायो प्रश्न >> सिरोहियालाई पक्राउ गरिनु प्रतिशोधपूर्ण : पत्रकार महासंघ >> सातौ राष्ट्रिय भलिबल दिवसमा दिप प्रज्जवलन तथा शुभकामना >> सिरोहियाको पक्राउ प्रचण्डको ज्ञानेन्द्रपथ : बाबुराम >> राजपुर–५ का वडा अध्यक्ष विष्टमाथि साधुद्वारा त्रिशुल प्रहार >> गैँडाको खाग खरिदबिक्रीको आरोपमा नवलपुरका ५ सहित ६ जना पक्राउ >> एमाले दाङको १४औँ अधिवेशनबाट नवनिर्वाचित पदाधिकारीसहित सदस्यहरुले गरे शपथ ग्रहण >> कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ >> गृहमन्त्री लामिछानेलाई पदबाट मुक्त गर : वरिष्ठ पत्रकार घिमिरे >> पक्राउ पुर्जिविरुद्ध सिरोहिया सर्वोच्चमा,प्रहरी टोली कान्तिपुरको अफिसमा >> कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहियाका नाममा पक्राउ पुर्जी जारी >> प्रतिनिधि सभाको बैठक जेठ ११ गते बस्ने >> विपक्षीको नाराबाजीबीच राष्ट्रपतिलाई धन्यवाद >> कान्तिपुरका अध्यक्ष सिरोहियाविरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी >> समस्याग्रस्त सहकारीको सम्पत्ति लिलामी गरेर बचत फिर्ता गर्न चुनौती >> ऐतिहासिक विन्दुबाट झर्‍यो सुनको भाउ >> गृहमन्त्री लामिछानेको नाम उल्लेख गरेर छानवीन समिति बन्ने >> बस र टिपर ठोक्किँदा १३ जना घाइते, दुई जना गम्भीर >> कोषाध्यक्षले अह्राएर पशुपतिको भेटी चोरेको दावी >> सहकारी ठगी प्रकरणको कार्यदलको वैठक बस्दै >> आजको मौसमः लुम्बिनीसहित तीन प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षा >> आज रुपन्देहीका बोर्डिङ स्कूलहरुमा शोक विदा

ममतालाई मिस वेष्ट्रन नेपालको ताज

१२ चैत्र २०७९, आईतवार
१२ चैत्र २०७९, आईतवार

बुटवल, १२ चैत ।

मिस वेष्ट्रन नेपाल २०२३ को ताज बुटवलकी ममता घिमिरेले पहिरेकी छिन् । शनिबार अबेर भएको फिनालेमा अन्य ८ जना प्रतियोगिताहरुलाई पछि पार्दै घिमिरे विजेताको ताज जित्न सफल भईन् । उनले प्रतियोगिताको मिस पब्लिक च्वाईस समेत घोषित भईन् ।

योसंगै उनले अब मिस २०२३ मा समेत यस क्षेत्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने पक्का भएको छ । आईटीमा अध्ययरत उनी महिला सशक्तिकरण र सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्न चाहन्छिन् ।
पहिलो परिचय, दोस्रो प्रश्नउत्तर राउण्डका साथै डिजाईनर राउण्डमा साज बुटिकको सहयोगमा तयार गरिएको ड्रेसमा प्रस्तुत गरेका थिए । अजिता रेग्मी, सबिता बेल्बासे, ममता घिमिरे, निसा पाण्डे, विनिता भट्टराई टप फाईभमा पुग्न सफल भए । प्रतियोगितामा अन्तिम प्रश्न उत्तर लिखित राउण्डमा उत्कृष्ट बन्दै घिमिरे विजेता बनिन् । पाँचमा परेकी बिनिता भट्टराई फष्ट रनर अप बनिन् । यसैगरी निशा पाण्डे सेकेण्ड रनर अप भईन् । प्रतियोगितामा अपसना सुनार मिस ट्यालेन्ट, अजिता रेग्मी मिस बेष्ट वाक घोषित हँुदै पुरस्कृत भईन् ।

द हिडेन ट्रेजरका निर्देशक गिरेन्द्रमान राजवंशी प्रमुख निर्णायक रहेको प्रतियोगितामा लायन्स क्लब अफ शंकरनगर बाटिकाका साधना भण्डारी, सुरज उप्रेती, नवराज न्यौपानेले निर्णायकको भूमिका निर्वाह गरेका थिए । यसैगरि फिनालेको कोरियोग्राफी रेशम न्यौपाने र दिपेश लामाले गरेका थियो।फिनालेमा पुगेका ९ जनालाई दुई हप्तासम्म क्षमता अभिवृद्धिका तालिम दिईएको थियो ।

एक समारोहका बीच मिस नेपाल २०२२ प्रियंका रानी जोशी, मिस नेपाल द हिडन ट्रेजनका निर्देशक गिरेन्द्रमान राजबंशी, डिष्ट्रिक ३२५ का डिजि नवराज न्यौपाने, मिस बेष्ट्रन नेपालका निर्देशक गोपाल अधिकारी, प्रबन्ध निर्देशक राजिव खनालले विजेता, उपविजेता तथा उत्कृष्टलाई पुरस्कार वितरण गरेका थिए ।

कार्यक्रममा मिस नेपाल २०२२ प्रियंका रानी जोशीले यो प्रतियोगिता महिला सशक्तिकरणमा महत्वपूर्ण पाटो भएको बताईन् । आफू मिस वर्डको प्लेटफर्ममा पुग्दा नेपालको पहिचान दिने गरि जाने भन्दै यसमा सबैको साथ र सहयोग आवश्यक रहेको बताईन् ।

प्रबन्ध निर्देशक राजिव खनालले हेर्ने दृष्टि चेन्ज गरे समाज परिवर्तन हुने भन्दै सुन्दरी प्रतियोगितालाई सकारात्मक रुपमा हेर्नुपर्ने बताए । सौन्दर्य प्रतियोगिता केवल शारिरिक रुपमा मात्र नभई बौद्धिक रुपमा समेत फिट हुनुपर्ने उनको धारणा छ ।

मिस नेपाल हिडन ट्रेजरको फ्रेन्चाईचीका रुपमा यस क्षेत्रमा गरिएको कार्यक्रममा सहयोग गर्ने विभिन्न संघसंस्थाहरुलाई मायाको चिनो वितरण गरिएको थियो । यसअघि दुई हप्तासम्म अन्तिम ९ सहभागीहरुलाई दुई हप्तासम्म योगा प्रशिक्षक निश्चल ईन्द्रायणी, राजिव खनाल, गोपाल अधिकारी, छबि शर्मा, समुन्द्र घिमिरे जिसिले तालिमलाई सहजिकरण गरेका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?