ट्रेंडिंग:

>> इन्टरपोलमार्फत यूएईबाट पक्राउ परेका दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो >> संसदीय छानबिन समिति बनाउँदा कम्पनीको नाम उल्लेख गर्नुपर्ने कांग्रेसको अडान >> रुपन्देहीमा पोलियोविरुद्ध ७० हजार बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाइंदै >> कलेजो क्यान्सर बढ्दै, के के हुन्छन् लक्षण ? >> संसदको गतिरोध हटाउन दलहरुको पहल, भोलिको बैठकअघि नै सहमति जुटाउने प्रयास >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> बिउमा लुटिंदै किसानहरु  >> महेशपुर भन्सारले समात्यो ५ लाख बराबरको अवैध कपडा >> बुद्ध परिपथको विकासका लागि पञ्चवर्षीय योजना बनाउँछौः मन्त्री बस्नेत >> सकारात्मक चिन्तनले बनाउँछ स्वस्थ जीवन >> चाउलीको दोभासे रहर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मनपरी गर्ने बुटवलका २ मासु पसललाई जरिवाना >> बुद्धिचाल खेलाडी सेढाइलाई बिदाई >> स्कर्लसमा नेता चुन्न निर्वाचन >> उत्तर प्रदेशको १ प्रतिशत पर्यटक लुम्बिनीलाई पर्याप्त >> बुटवल पूर्ण खोप दिगोपना सुनिश्चितता घोषणा >> विद्यार्थीसँग पर्यावरण सचेतना अभिवृद्धि कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न >> सन्धिखर्कमा पनि खुल्यो कपडा बैंक >> दाङबाट काठमाडौ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा १० यात्रु घाइते >> वडा नं ३ र १ सेमीफाईनलमा >> गृहमन्त्रीलाई कारबाही माग गर्दै नेवि संघको प्रदर्शन >> घरजग्गा र सवारी कर्जामा राष्ट्र बैंकको उदार नीति >> काँग्रेसले संसदमा उत्ताउलो व्यवहार देखायोः ओली >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै नबसी स्थगित >> राष्ट्रिय सभामा कांग्रेसको अवरोध पछि बैठक स्थगित >> नेपालले लगायो २ भारतीय ब्रान्डका ४ मसलाको आयातमा रोक >> प्रतिनिधि सभाको बैठक सर्‍यो >> पाल्पामा रूखबाट लडेर महिलाको मृत्यु >> पाकिस्तान खानेपानी संकटको चरम सिमामा >> संसदीय छानबिन समितिमा अडिग रहने कांग्रेसको निर्णय >> विश्वकपअघि अमेरिका र क्यानडासँग नेपालले वार्मअप खेल खेल्ने >> विपन्नलाई निःशुल्क उपचार सार्थक बनाउँदै काठमाडौं महानगर >> यस्तो छ आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथोपटक जेठ ७ गते विश्वासको मत लिने >> सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोवासीलाई जग्गा र लालपुर्जा नदिन सर्वोच्चको आदेश >> ‘रक्तचाप नियन्त्रणमा पूर्व होसियारी’ >> लुम्बिनीको विकास र पर्यटन >> राजस्व संकलनमा प्रदेश सरकार फेल >> ‘मुंग्रे घार’ नै लिलबहादुरको साहारा >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज पनि बस्दै >> राष्ट्र बैंकलाई तरलता व्यवस्थापनको सकस, बैंकिङ प्रणालीबाट आज फेरि रु. ३५ अर्ब तान्दै >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> सन्दीपलाई विश्वकप खेल्ने टोलीमा राख्न आईसीसीले दियो स्वीकृति >> सकारात्मक चिन्तन : पूर्ण आकारको स्वस्थ जीवन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> राइटपाथ एजुकेसन कन्क्लेभमा अन्जु पन्त र पुर्व मिस नेपाल आउंदै >> गुल्मीमा बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, १२ घाइते (नामावलीसहित) >> बुटवलको विकासका लागि पुनःसंरचना विषयक दुई दिने गोष्ठी सुरु >> छाडा चौपाया व्यवस्थापनमा प्रदेशले चासो दिन्छ: मुख्यमन्त्री महरा

क्रिकेट प्रशिक्षक बसन्त शाही एपेक्स स्कुलमा सम्मानित

१० चैत्र २०७९, शुक्रबार
१० चैत्र २०७९, शुक्रबार

बुटवल, १० चैत ।  नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका सहायक प्रशिक्षक बसन्त शाहीलाई तिलोत्तमा शंकरनगरको एपेक्स स्कुलले सम्मान गरेको छ ।    शाही एपेक्स स्कुलका पनि क्रिकेट प्रशिक्षक एवं शेयर सदस्य हुन् ।   शाही  नेपाली यू-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका मुख्य प्रशिक्षक ,आइसीसी क्रिकेट मेन्स वल्ड कप लिग २ का सह प्रशिक्षक समेत हुन् । नेपाली टीम वल्ड कपमा क्वालिफायर्समा पुराउन गरेको योगदानसहितको खुसीयालीमा उनलाइ सम्मान गरिएको हो । शुक्रबार विद्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रममा शाहीलाई प्रदेश खेलकुद परिषदका सदस्य सचिव जयप्रकाश भट्टराई लगायतले दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरेका हुन् । सो अवसरमा बोल्दै प्रशिक्षक शाहीले क्रिकेट खेलाडी र प्रशिक्षक उत्पादनमा एपेक्स स्कूलको पनि ठूलो योगदान रहेको बताए । आफू २०६५ सालदेखि एपेक्समा आवद्ध रहेर विद्यालयबाट अन्तर्राष्ट्रिय खेलाडीहरु इन्दु वर्मा,प्रतिक्षा बस्याल,अनिल खरेल तथा वर्षा राना,प्रविना खड्का,आरती गैरे,सुधा थापा,पुजा भण्डारी,ज्योति पौडेल,अलिशा केसी,सावित्रा लम्साल,नितु भण्डारी,सोनिया पौडेल,साधना गौतम र पुजा भण्डारी लगायतलाई राष्ट्रिय महिला क्रिकेट खेलाडीहरु उत्पादन गरेको बताए । कार्यक्रममा प्रदेश खेलकुद परिषदका सदस्य सचिव जयप्रकाश भट्टराई,विद्यालयका अध्यक्ष शिव भट्टराई, पुर्व जिल्ला शिक्षा अधिकारी टेकबहादुर थापा,डिलबहादुर भट्टराई,हरि थापा,राजेन्द्र श्रेष्ठ,दीपक भुर्तेल,विद्यालयका सहायक प्राचार्य प्रभात केसीले प्रशिक्षक शाहीलाई नेपाली क्रिकेट टिमलाई विश्वकप क्वालिफायर प्रतियोगितामा पनि विजयी बनाउने गरी लाग्न शुभकामना दिएका विद्यालयका शिक्षक उमेश श्रेष्ठले जानकारी दिए । शाहीको प्रशिक्षणमा एपेक्स स्कुलले अण्डर १६ राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय सबै प्रतियोगिता जितेकेको छ । एपेकसले वाईवाई महिला क्रिकेट राष्ट्रिय प्रतियोगिता २०६९,भारत लखनउमा भएको चौथो अन्तर्राष्ट्रिय प्रिमियर लिग २०१६ जितेको शिक्षक उमेश श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?