ट्रेंडिंग:

>> प्रतिनिधिसभा बैठक आज बस्दै, यस्ता छन् कार्यसूची >> कोशी, गण्डकी र बाग्मती  प्रदेशमा चट्याङ्ग सहित वर्षा, यस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान >> इन्धनको मूल्य घट्यो >> कोलनगर नजिकै थप पुरातात्विक बस्तु फेला >> मकैमा फौजी किराको प्रकोप >> प्रदेश सरकारका अस्थिर पर्यटन नीति र त्यसका असरहरू >> प्रगति विवरण होइन, काम देखाउ सरकार >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मोटरबाटोले हरायो बटुवा हिंड्ने गोरेटो >> चाइना स्टेट कम्पनीको ३ वटा टिपर र एउटा जेसिबी प्रहरी नियन्त्रणमा >> काकाकुल रेक्चाबासी : पानी माग्न आन्दोलन >> छिपछिपे सहकारीका ७ जना पुर्पक्षका लागि कारागार चलान >> लुम्बिनीको वजेट ३८ अर्ब ९५ करोड (पूर्ण पाठ सहित) >> चिदिका–रुपन्देही सम्पर्क समाजको रक्तदान, १५१ युनिट रगत संकलन >> चाैथाे अधिवेशन । तेह्राैं बैंठक | लुम्बिनी प्रदेश सभा । २०८१ असार १ गते >> आईसीसीले पनि भन्यो– दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध नेपालको प्रदर्शन गर्व गर्न लायक >> राप्रपा नेपालले आगामी फागुनमा राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा ९ वटा वस्तुगत समिति गठन >> तिलोत्तमा व्यापार संघद्वारा कार्यालय प्रमुखको बिदाई र स्वागत >> मातृभाषी चलचित्रसम्बन्धी विचार गोष्ठी बुटवलमा सम्पन्न >> राष्ट्रपति पौडेल आजदेखि जर्मनीको औपचारिक भ्रमणमा >> दक्षिण अफ्रिकासँग १ रनले हार्‍यो नेपाल, सुपर ८ मा पुग्ने सम्भावना समाप्त >> नेपालले दक्षिण अफ्रिकालाई ११५ रनमै रोक्यो, कुशल भुर्तेलले लिए ४ विकेट >> नेपाल टस जितेर फिल्डिङ गर्दै, सागरको ठाउँमा सन्दीप >> अभिभावकको छहारी >> उल्टो धारमा सुल्टो धारणा >> ‘बल ब्वाय’ बाट कोच >> बाली बीमामा ‘बढेन आकर्षण’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सप्तकोशी बैंकका पूर्वसीईओ नवीन सुवेदीलाई ३ वर्ष भन्दा बढी कैद, २ करोड बढी जरिवाना >> असार ३ गते सार्वजनिक बिदा >> गण्डकीमा फ्लोर क्रस गर्ने सांसद देवकोटा पदमुक्त >> विकास र राजनीतिलाई जोडेर लैजाऔं : पौडेल >> लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयको रजिष्ट्रारमा तेस्रोपटक आचार्य >> चर्को गर्मीले विद्यार्थी बेहोस, सल्यानमा विद्यालय बन्द >> ‘हरेक ५० जना बालबालिकामा एकजनालाई अटिजम’ >> ताप्लेजुङमा पहिरोले घर बगाउंदा चारजनाको मृत्यु >> एमाले गुल्मीको अध्यक्षमा बालसिंह काउछा निर्वाचित >> वेस्ट इन्डिज पुग्यो नेपाली टोली : भोलि दक्षिण अफ्रिकासँग खेल्दै >> टी-२० विश्वकप :आज अफगानिस्तान र पीएनजी तथा अमेरिका र आयरल्याण्डबिच खेल हुँदै >> लुम्बिनी प्रदेशमा आज पनि पानी नपर्नेः यस्तो छ अन्य ठाउँमा मौसम पूर्वानुमान >> नेपालको शिक्षा नीतिमै अलमल : नैतिकता र संस्कारको खडेरी >> निर्माणाधीन नालामा माटोको ढिस्कोले पुरिंदा तीन मजदुरको मृत्यु >> किसानलाई उपकरण वितरण >> १६ दिने निःशुल्क वारिष्ठा तालिम सुरु >> रक्तदातालाई प्रोत्साहनको खाँचो >> बैँकको खाताबाट बचत गायब सेवाग्राहीको बिचल्ली ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मानव विकास सूचकांकले गिज्याउँदै प्रदेश सरकार >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा असार १ गतेदेखि अनलाइन टिकेट सेवा 

सैनामैना मेमोरियलद्वारा आर्थिक सहयोग

९ चैत्र २०७९, बिहीबार
९ चैत्र २०७९, बिहीबार

 

बुटवल(बुटवल टुडे) चैत– सैनामैना नगरपालिकाको वार्ड नम्वर १ मा सञ्चालित सैनामैना मेमोरियल स्कुलले बैदेशिक रोजगारका शिलसिलामा अपाङ्गताबन्न पुगेका मेजररोड निवासी टोपलाल घिमिरेका छोरा कृतिक घिमिरेलाई पुर्ण छात्रवृत्ती प्रदान गर्ने घोषणा गरेको छ । विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुको संस्था सैनामैना मेमोरियल जुनियर रेडक्रस सर्कलले उक्तपरिवारलाई १४ हजार ५ सय रुपैयाँ आर्थिक सहयोग समेत प्रदान गरेको छ ।

विद्यालयका मा.वि तह तथा अतिरिक्त क्रियाकलाप विभाग प्रमुख डिबि क्षेत्रीको नेतृत्वमा निजको निवासमा पुगेर उक्त सहयोग र छात्रवृत्ती प्रदानको घोषणा गरिएको विद्यालयका प्राचार्य जे.वि.क्षेत्रीले जानकारी दिए । सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै अतिरिक्त क्रियाकलाप प्रमुख डि.बि.खत्रीले आर्थिक अभावका कारण घिमिरे परिवारको भविश्यको एकमात्र शाहरा अबोधबालक शिक्षाको अवसरबाट वञ्चितहुन नपरोसभन्ने हेतुले विद्यालयले निजलाई पुर्ण छात्रव्रिति दिने निर्णय गरेको बताउँदै आगामी दिनमा समेत थप आर्थिक सहयोग प्रदान गर्ने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गरे । केहिदिन अगाडी सामाजिक सन्जालमार्फत निजको भिडियो सार्वजनिक भएपछि विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले स्वत्त स्फुर्तरुपमा आफुहरुले एकदिनको खाजाको रकम कटाएर उक्त रकम संकलन गरेको थिए । जीविकोपार्जनका लागि बैदेशिक रोजगारका क्रममा सवारी साधनको ठक्करबाट गम्भिर घाईते हुनपुगेका घिमिरेको शरिरको कम्मरमुनिको भाग पूर्ण निस्कृय बनि अपाङ्गता भएका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?